Mana, Soylent, Jake - czy warto kupić na zapas na trudne czasy?

Domowy Survival »
Sprawdź FEJM na youtube dla kanału "Domowy Survival"! Kliknij tutaj aby przejść do statystyk »
Na rynku jest sporo różnych marek posiłków zastępczych, czyli preparatów mających zastąpić normalną żywność, takich jak Soylent, Jake czy Mana.

Czy warto je kupować jako zapas żywności na trudne czasy? Chcemy sprawdzić to w oparciu o test żywności Mana.

Kupić ją można tutaj:
https://drink-mana.com/en/
(w lutym przesyłka na terenie Europy jest gratis!).

Playlista o zapasach żywności:
https://www.youtube.com/playlist?list=PLZ8tk4r9LkRNChYVXhrBq7eimm71PB7T4

Prawdopodobnie najlepszy sklep dla Preppersów w Polsce:
https://karaluch.com.pl/

Nasz blog: http://domowy-survival.pl/
Fanpage: https://www.facebook.com/domowy.survival/

Facebookowa grupa dla fanów: https://www.facebook.com/groups/domowysurvival/
Instagram: https://www.instagram.com/dwelling.survival/

Dotacje w Bitcoin:
18Mk6j2mFcky1vJeiqxrZteEeuhthvRd9

Komentarze:

Pant Er... Jakbyś zachowywał się jak normalny facet, to byś poprostu to wypił, a nie marudzil jak laska że smak niedobry. Tacy jak ty właśnie przez to będą mieli trudno, kiedy przyjdą złe czasy.
niemol... Jeżeli grasz postacią z jakimiś fajnymi spellami TO JEST OCZYWISTYM ŻE WARTO KUPIĆ MANĘ!
Darek J... a co sądzisz o odzywkach dla sportowców są mega pyszne maja duzo białka a o białko dobre najcięzej, skład jest ok bardzo łatwo sie je robi i przede wszystkich są tansze o takiego czegoś jak mana
alekson... 10żeczy króre trzeba mieć w plecaku ucieczkowym
Adam No... Jesteśmy w unii tyle już lat
 a produkty od naszych sąsiadów są nawet w chińskim i arabskim ale nie w polskim. Dziwne
Piotr B... 800-900 złotych miesięcznie dla 1 osoby... pieruńsko drogo. W dodatku tylko rok przydatności do spożycia. Stosunek ceny do wydajności i czasu - znikomy. Jako ciekawostka, ok jako uzupełnienie ewentualnych zapasów już mniej. Kompletnie nie przydatne jako podstawa - Zgromadzenie odpowiedniej ilości (np rok) jest wściekle drogie.
MrNitro... A może miód dla smaku dodać ?
Whisper... Panie kolego kartofle to też warzywa, a wymieniłeś je jako coś innego :)
mackos8... koszt tego wynalazku to dramat. do tego niezbyt to "jedzenie" apetyczne. za taką cenę spokojnie można wyżywić dwie osoby przez miesiąc. smacznie i zdrowo. jak dla mnie porażka. dziwi mnie, że nie zająłeś jednoznacznego stanowiska w tej sprawie, bo w innych filmach w bardzo jednoznaczny sposób wypowiadałeś się na podobne sugestie i zapytania i to w dużo, przynajmniej według mnie kontrowersyjnych tematach.
Mariusz... Co to za sikor?
mj81s... 180€ x 4,3 = 774zł. Krzysztofie za tyle to Ja jem i piję na mieście co tylko chcę bez oglądania się gdzie i za ile to kupuję i jeszcze zostanie na kolejny miesiąc. To kosztuje dwa razy więcej niż normalne jedzenie i ma raczej krótki termin ważności. Jedyne zastosowanie takich posiłków jakie przyszło mi do głowy to karmienie kogoś z połamaną szczęką, ale i w tym przypadku lepiej ugotować wysokokaloryczną zupę i ją zmiksować.
Oli Key... gdzie polecacie kupić te potki?
Michu B... kiedy nowy film?
Mateusz... Ciekawy materiał
jan now... argan oil ! to ten olej do włosów?
Mariusz... good job pozdrawiam
Oskar J... Gdy zobaczyłem Pańskie zdjęcie na miniaturce (w charakterystycznej bluzie i fryzurze) oraz gdy przeczytałem Mana, przez głowę przemknęła mi myśl "aha... mnisi z szaolin się ujawniają". Czy ten efekt był zamierzony?
Placki ... pytanie do następnego Q&A czy winiarstwo jest jak kolwiek przydatne w trudnych czasach i czy w zapasie żywności warto mieć nalewki likiery własnej roboty i wina
Placki ... specjalnie dla ciebie Krzysiu obejrzałem 2 50 minutowa reklame
Dresik ... po soi nie stoi.
Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCtgwI4OVMGw_deAYE7pqcww