Wacha - ENDERAL - OGROMNY MOD DO SKYRIM


Enderal - czyli prawdopodobnie największy mod do Skyrim. Modyfikacja oferuje całkowicie nowe uniwersum, nowe zadania, wiele postaci i szereg innych zmian. ► INNE MODY DO SKYRIM: http://bit.ly/SkyrimMody ♥ ENDERAL: http://sureai.net/games/enderal/?lang=en ♥ Jeśli film Ci się spodobał, nie zapomnij zostawić łapki w górę oraz komentarza. To naprawdę motywuje :) ♥ SUBSKRYBUJ: http://bit.ly/SubujWache ► LIVE STREAM: http://www.twitch.tv/wacha959 ► TANIE GRY: https://www.g2a.com/r/wacha959 (są tam częste promocje, warto odwiedzać) ► Sprawdzaj ceny gier na Ceneo: http://bit.ly/CenyGierCeneo ► Wspieraj rozwój kanału (dotacje): http://bit.ly/1Mpfe8p ► Sprawdzaj ceny innych produktów na Ceneo: http://bit.ly/SprawdzajCeny ►...

Najlepsze komentarze:

Ario... Mod zasluguje na wiekszy filmik
olo olo... Witaj Wacha mam pytanie czy korzystasz z modów ENB ? czy po prostu masz X modów zwykłych , jak to wygląda u Ciebie ?
Divione... Czekam aż to wyjdzie po polsku :D i zamierzam się za to zabrać.
ThePiot... Przyznaj się że oglądałeś TVGRYpl :D
Grzegor... Na pewno zagram gdy wyjdzie angielska wersja.Mod jest ogromny zajmuje z tego co wiem tyle samo co podstawka skyrima lub trochę więcej.Fajnie gdyby zrobili z tego osobna grę tak jak half life i CS.
kiO Try... Nagraj modzika jak będzie po angielsku :D
Tide Po... Jak wyjdzie angielska wersja to nagrasz??
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC2hf-67UNa7rBebPRvLT_1A