Wacha - SKYRIM Wyrmstooth #1 - KOLEJNA NOWA PRZYGODA


Zagrajmy w / Let's Play Skyrim Wyrmstooth PL / po polsku. Kolejny mod fabularny. Nowa wyspa, nowe zadania.. Zostawcie łapki w górę jeśli chcecie więcej :) ► CAŁA SERIA: http://bit.ly/2a97wUu ♥ SUBSKRYBUJ: http://bit.ly/SubujWache ♥ Jeśli film Ci się spodobał, nie zapomnij zostawić łapki w górę oraz komentarza. To naprawdę motywuje :) ♥ INNE SERIE ZE SKYRIM: ▬ Mody / modyfikacje do Skyrim'a: http://bit.ly/SkyrimMody ▬ Skyrim The Forgotten City: http://bit.ly/29ASlGn ▬ Zagrajmy w Skyrim: http://bit.ly/SkyrimGameplay ► SKYRIM W DOBREJ CENIE: http://bit.ly/TaniSkyrim ► SKYRIM Z DODATKAMI: http://bit.ly/1WljwEY ♥ Wyrmstooth: http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/50757 ► LIVE STREAM: http://www.twitch.tv/wacha959 ► TANIE...

Najlepsze komentarze:

MATAMET... Co to za mody graficzne? Masz takie ładniejsze kolorki.
TUGRAGA... jprdl koleś grałem ten mod jest zajebisty
Reek a... Szczerze to zapowiada się ciekawiej niż The Forgotten City xD
Mr Foux... Wiadome, że kolejne odcinki z serii jak najszybciej.. zajebisty klimat.
jelenga... na steam workshop jest spolsczony ten mod
Lisiaq... super czekam na następny odcinek
CarlCox... chce wincyj
hacer m... ej a jak się kliknie nowa gra to poprzedni serwer się skasuje czy nie
bart ba... mniej gadania więcej napierdalania
SchaQ... Jaki to mod na rozmyte tlo? xD


Wojciec... Świetny kanał wszystko dobrze się ogląda i mam nadzieje że jak skonczysz tą serie to weźmiesz się za Moonpath to elsweyr.
Talibo[... Jak już jesteśmy przy modach na nowe lokacje i kampanie to polecam ten mod http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/64651/? mod ten oferuje nową lokację ale w uniwersum TES jest to zdaje się pustynia ..dom redgardów daje nam niesamowitą kampanię i pozwala nam porozmawiać na końcu z czempionem Cyrodil czyli postacią którą grało się w oblivionie a dokładnie jego duchem ,nagrodą za przejście kampanii na około 12 godzin jest szary kaptur nocnicy ale więcej nie zdradzę i jeszcze zadania poboczne 1 miasto redgardów(możliwość zakupu tam domu) + kawał pustyni wielkością przypomina wyrmstooth jest wypełnione ruinami świątyniami grobowcami w piramidach itd nowe bestie np mumie polecam spolszczenie też jest jak by ktoś nie znalazł to pisać to podeśle linka potem ..
Pixel 2... 3:53 "Pijemy za naszą młodość, za płynący jak wino czas. Za epoki napaści kres, za śmierć co oszczędziła nas." Ach... moja sky-rimska młodość.
Qualit3... Nie no miłe zaskoczenie :p
Jakub G... Ja myślałem że obudzisz się a statek będzie tonął
DOOM Ma... a skoro jest wyrmstooth to będzie summerset isles i czy będzie drugi sezon skyria po 28.8.16 czyli po remasterze ?
Kubek ;... Zrobiłem cały jest bardzo fajny
Raze PL... ten mod jak dlc
Mateusz... 16:45 patrzy patrzy...zapomniałeś wyciąć? :D
Grzegor... Niedźwiedź mnie rozjebał :D
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC2hf-67UNa7rBebPRvLT_1A