Wacha - SKYRIM Wyrmstooth #3 - SIEDZIBA MAGÓW


Zagrajmy w / Let's Play Skyrim Wyrmstooth PL / po polsku. Kolejny mod fabularny. Nowa wyspa, nowe zadania.. Zostawcie łapki w górę jeśli chcecie więcej :) ► CAŁA SERIA: http://bit.ly/2a97wUu ♥ SUBSKRYBUJ: http://bit.ly/SubujWache ♥ Jeśli film Ci się spodobał, nie zapomnij zostawić łapki w górę oraz komentarza. To naprawdę motywuje :) ♥ INNE SERIE ZE SKYRIM: ▬ Mody / modyfikacje do Skyrim'a: http://bit.ly/SkyrimMody ▬ Skyrim The Forgotten City: http://bit.ly/29ASlGn ▬ Zagrajmy w Skyrim: http://bit.ly/SkyrimGameplay ► SKYRIM W DOBREJ CENIE: http://bit.ly/TaniSkyrim ► SKYRIM Z DODATKAMI: http://bit.ly/1WljwEY ♥ Wyrmstooth: http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/50757 ► LIVE STREAM: http://www.twitch.tv/wacha959 ► TANIE...

Najlepsze komentarze:

Forteks... Na początku miałem Tak samo w falskarr postać mamy na 48 hp 260 a on mi łukiem zadawał około milimetr życia
Mateusz... Drogi Wacho! Zacznij kiedyś blokować ciosy przeciwników, nawet odbijać, wtedy kondycja się regeneruje. Jeśli chcesz przerwać atak maga to walnij go tarczą. Pozdrawiam.
Atencju... Wacha przedstawisz moda Helgen Rebuliding ? Bardzo fajny mod . Wiem że to nie ta seria ale zobaczyłbym tego moda u ciebie :D
piroman... wacha nagraj z skyrima poradnik jak uratować miraka
MeXuu... Witam cie znalazłem twój kanał przez przypadek i powiem ci, że mi się spodobało ;) mam skyrima ale nie grałem na modach. Nagrałbyś odc skąd i jak wgrać mody?
Mateusz... Co się stało z serana?
Cz?owie... Seria naprawdę bardzo dobra. A co do mgły to obstawiam że jest specjalnie i pewnie spowodowana przez tego smoka.
Domi219... ta mgła jest jak śnieg pada
Bidoof ... pierwszy
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC2hf-67UNa7rBebPRvLT_1A