wedkarskiswiat.pl - W krainie białych nocy wyprawa do Norwegii zębacz , molwa , brosma , dorsz

Niespodzianka na mroźne, zimowe dni dla Widzów naszego kanału :) Film z Jackiem Kolendowiczem i Piotrem Motyką, nigdy dotąd nie publikowany w Internecie. Archiwalny (z 2008 roku), ale jakże aktualny. Informacje, jak skutecznie łowić duże ryby i wiele innych ciekawych wędkarskich porad znajdziesz w miesięczniku „Wędkarski Świat”. ... ... ...


Najlepsze komentarze:

wieniu7... profesjonaliści, pozdrawiam
Specjal... W Norwegii potrafią zadbać o swój rybostan co widać na filmie , a w naszym Bałtyku za moment o Dorszach możemy zapomnieć , na dzień dzisiejszy ludzie wypływający kutrami nie są wstanie złowić 2kg dorszyka :(  a wiele wypraw kutrami kończy się na zero , armatorzy sprzedają już swoje kutry , biznes się skończył   :(:(:(   Film z lektorem i poradami pana Jacka  jest spoko .
Ma?y Bo... Film obejrzałem 2 razy i jeszcze parę razy obejrzę , bo  jedziemy do północnej Norwegii  w lipcu :D  Już się nie mogę doczekać . Mega porady i cały film kosmiczny , widać duże doświadczenie łowiących wędkarzy  !!!
Sztylec... Konkretne porady !
Zdun... Mamy niewyobrażalne szczęście , że ta bajkowa kraina jest w zasięgu każdego Polskiego wędkarza . Średni koszt tygodniowego pobytu to ok. 1200 zł/osoba , a wyprawa kutrem na Bałtyk i złowienie 10 dorszyków 40cm  to 250 zł/osoba + dojazd nad Bałtyk . Namawiam Polskich wędkarzy do odwiedzenia Norwegii min. raz w życiu , nie wiecie co tracicie nie będąc tam , to jest inny wymiar łowienia , prawdziwe eldorado :xD  Ten film powinien obejrzeć każdy łowca Bałtyckich bolków . Pozdrowienia dla WŚ i Eventuru   !!!
Holly... Trafiony tytuł , tam rzeczywiście nie ma nocy tylko cały czas jest jasno , może dlatego ryby biorą całą dobę  :) Każdy wędkarz powinien zobaczyć tą krainę .
Luzak... W tym roku po raz pierwszy jedziemy do Norwegii , a tu taka fajna niespodzianka . Wycieczka wykupiona oczywiście  w Eventurze  . Dziękujemy  za konkretne porady , na pewno skorzystamy .
Marek K... Chciałbym choćby  raz tak połowić w Norwegii jak Wy , w Bałtyku jest coraz gorzej , biorą same kargulenki po 35-40 cm   . Film bardzo szybko się obejrzało a to znaczy że dobry montaż :P**   pozdr ....
W?dkars... Film bardzo fajny aczkolwiek miałem nadzieję na więcej Łososi i jakieś Szczupaki....
Korpo-l... O rany byłem w Norwegii i mogłem połowić ale myślałem że to trudne zadanie jak się nie ma doświadczenia  . W czerwcu będę w Bodo i spróbuję  połowić :xD ,  a wasz film zabieram na laptopie . Piona i łapka chłopaki . pozdro...
Dzia?ko... Film świetny , zresztą ostatnio same bardzo dobre puszczacie pomimo że stare  , lektor poprawia oglądanie , a ryby marzenie , szkoda tylko  że tak daleko . Ale wnuczek obiecał że mi wykupi taką wycieczkę   . To moje marzenie , które dziś we mnie rozbudziliście . Życzę wam zdrowia , dobrej sprzedaży gazety  i samych udanych wypraw !
Wedkars... piękna Norwegia-najpiekniejszy kraj jaki do tej pory widziałem....świetna wyprawa
Bartek ... Fajnie by było zobaczyć pana Jacka i Roberta znów razem w akcji ?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCJfcxkOhPT4ldM4KCltKIGA