Cyniczny Brutal - kwadratowy YouTube moim zdaniem #3]

Zdaję sobie sprawę z tego, że fani minecrafta mogą mnie pożreć żywcem, przeżuć, wypluć, spalić a tym co zostanie nakarmić kraby ale kiedy zakładałem ten kanał powiedziałem sobie, że będę mówił o tym co mi leży na sercu i mam zamiar dotrzymać danej sobie obietnicy.


Najlepsze komentarze:

Aneta... Świat Minecraft już dorównuje w rozmiarach planetę Neptun kto wie może za jakiś czas dogoni Saturna :)
rrttuuo... nuta starwars bartender:d
?mier? ... Dlatego nigdy nie przyznaje się do swoich ukończonych 15 wiosen. Ludzie przez taki pierdolnik gimnazjalny wrzucają wszystko do jednego wora, i tylko spojrzą ile masz lat i wymieszą z zeszłorocznym śniegiem. Nie wszyscy nastolatkowie to banda kretynów bez ambicji czy głębszych zainteresowań. Ale ta większość jednak mnie przytłacza...
MrFucki... akurat 137 powodów dla których ktoś słucha rapera X jest zajebiste bo może zachęci mnie do słuchania jego twórczości, ale i tak łapiesz like :P
Kuba ER... Brutalu, czy ten tekst o gwałcicielu nie wziąłeś przypadkiem z Sapkowskiego?
KG ArtF... Cieszę się że trafiłem na twój kanał. Filmików z minecrafta nigdy nie oglądałem na szczęscie, ale przesłuchałem kilka twoich audiologów, i powiem Ci że już dawno nie słyszałem by ktoś wypowiadał się w tak inteligentny i oczytany sposób w internecie.jesteś przy tym szczery,auutentyczny i potrafisz poruszyć człowieka.Oczywiscie masz u mnie subskrybcje.Czekam na więcej ciekawych opowieści od Ciebie.
kosmit2... Stary k... mać największe jest kur.......,wtedy taki już popularny penis, w ogóle nie zna nawet kurwa NAZWY PIERDOLONEGO KLOCA z tej gry.
  I w dodatku na koniec pierdoli, że kocha włazić w dupę oglądającym, bo lubi mieć bardziej brązowy nos od kogoś robiącego podobne gówno. 
  Jako odbiorca widząc słysząc taki monolog nie umiejącego się wysłowić, określić nazwy jebanej owcy tylko, jakieś określenia z dupy wyjęte typu cytuje: "WEŁNIAK" 
To jednak jest wszystko o "kant dupy" ponieważ weszła pierdolona moda pokazywania swego ryja w okienku, na tle przekazu na żywo czy obrobionego siekierą filmu, z zajebistej gry. Kurwa ja wpisując nazwę gry chcę oglądać grę, a nie okno na 1/5 ekranu, z ryjem, którego i tak kurwa nie widać bo jest noc jak nagrywał. 
LITOŚCI....
Angus -... Trzeba się z Tobą zgodzić! Ale nie urwę Sobie jaj, i nie nagram minecrafta! ;] Dzięki jednak że chociaż trochę łączysz się z bólu z tymi co tej gry nie nagrywają:]
M4D2... Podpisuję się pod tym rękami i nogami :]
Drive4L... Wszystko co powiedziałeś to prawda.
Yukarom... Ja skkf'a oglądam dla tańczących kotów xD
dewq27... nie trafisz, strawisz pierwsze top 10 ;p
TheOluw... 0:01 myślałem że telefon dzwoni...
LethalS... ciekawe co jeśli minecraft zostałby jakimś dziwnym sposobem zablokowany tak żeby nikt nie mógł już na nim zagrać
Herbata... Zauważyliście że Rojo ma ponad 1000 filmów i 500 tyś subskrypcji, a jakiś blow czy inny skff ma 300 filmów i lekko mniej niż 500 tyś subów?
Jezus C... AAAA Gwiezdne wojny ! Cantina band ! ;p
Khazard... Racja, Widziałem Około 20 "Let's Playerów" O Poziomie Zajebistości Roja A Mieli Po 30 Widzów, Bo Jak To Wielcy I Wierni Widzowie Zauważyli "nie ma majnkrafta"
Valhall... A jeszcze bardziej wkurwiający są ludzie, którzy tworzą Lets Play'e i nie mają kurwa wiedzy o tym, w co grają, co się dzieje w grze ( nie daj Boże, gdy jakiś obsmarkany gówniarz z mini Kraft weźmie się za np grę historyczną ). No ja pierdole, nie ma to jak solidna i rzetelna praca nad swoimi ,,gejmplejami i letsplejami'' . Gdybym kurwa nie miał wady wymowy ( choć nie widzę tu problemu) i lepszy sprzęt, gdybym w ogóle miał sprzęt, sam tworzyłbym let's play'e z ciekawych gier
Valhall... Mnie oprócz Mini Kraft (śmieszna nazwa) wkurwiaja let's playe z tych samych gier. No kurwa, ciągle jakieś Call of Duty, Far Cry'e, Battelfieldy. Rozumiem, może inni chcą popatrzeć, jaka to bo maja słaby komputer. Jeżeli masz blaszaka za 3 kloce i mówisz, że twój sprzęt jest słaby jesteś rozpieszczonym gówniarzem. Ale nie o tym. Gdy chce poszukać na polskiej scenie czegoś ciekawsze go, mniej popularnego, może jakichś filmików z grami plus modyfikacjami - chuj, nie ma nic
Janecio... Wiem, że film jest stary, ale mechanizmy są nie zmienne. Nie trzeba wiele wiedzieć żeby rozumieć jak działa moda, dlatego jestem mocno zdziwiony, że Ty też dałeś się wkręcić w krucjatę przeciw Minecraft'owi. Przed nim cały YouTube należał do przeróbek "A je to!", machinim z Gothica i Worms 4, gdy to przeminęło pojawiły się kwadraty, a po nich nadejdzie coś zupełnie innego. Naturalna kolej rzeczy i nie chce mi się wierzyć, że o tym nie wiedziałeś.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCKVsdlxt7nM3pxd3Q2885SA