Siewnik Kuhn Sitera na bronie wirnikowej HR 304 - więcej w miesięczniku RPT 9/2016

FILMY REDAKCJI RPT »
Sprawdź statystyki dla kanału "FILMY REDAKCJI RPT"! Kliknij tutaj aby przejść do statystyk »
Siewnik na bronie aktywnej to zdaniem wielu rolników optymalny zestaw do pracy w ich gospodarstwach. Nie przeszkadza im duże zapotrzebowanie na moc takiego sprzętu, bo pole po jego przejazdach przypomina blat stołu.

Komentarze:

pawel... na piachu se można mielić ale na glinie czy lessie zrobi się skorupa i gowno wzejdzie
kubix40... to już wiem kto mi podkupił tą ziemie w jastrowie
zetor f... Niema jak Horsz
Adriano... A czy ten Pan uprawiał pole bezpośrednio w orkę ?? Bo po co taki zestaw i cała ta brona wirnikowa skoro pole jest równe jak na stole ?
grzegor... Super zestaw !!! Ale moc ciągnika znacznie przesadzona, w zupełności wystarczyłoby 110 - 120 km bez spadku wydajności ale z dużymi oszczędnościami paliwa i ceny ciągnika
Mis Mi?... Siewnika Adam Słodowy ....
Konrad ... Bardzo dobry materiał. Szkoda tylko że kolejny test na lekkich glebach. Myślę, że większość rolników chętnie zobaczyłaby pracę zestawu na glebach ciężkich po orce ? jedyne czego mi brakuje to podanie otientacyjnego spalania na hektar pracy zestawem.

Zwracam się z prośbą do redakcji o porównanie pracy takiego zestawu z zestawem zbudowanym na agregacie talerzowym. Każdy rolnik staje przed dylematem, talerze czy wirniki ? Co będzie dla mnie wystarczające? Super byłoby zobaczyć pracę takiego i takiego zestawu po orce i w uprawie bezorkowej. Porównanie spalania, wydajności i jakości pracy.
pozdrawiam ?
SAMER 1... Trochę głupio zrobione ze proba jest na 5ar
cat cha... 400 ha od wiosny czy ogółem od zakupu?
P?czek ... nagracie Siewnik fenix
Źródło: https://www.youtube.com/channel/UC6TQ93ELZ5zlT5o4n8ZpfGw