JASKINIE TO ZŁO // The Forest #9

Feomathar »
Sprawdź statystyki dla kanału "Feomathar"! Kliknij tutaj aby przejść do statystyk »
Jeśli odcinek Ci się podobał to nie zapomnij o łapce w górze. Pomoże mi ona w rozwoju kanału. Dzięki ;)

Seria jest wzorowana na typowych seriach typu Zagrajmy w The Forest lub Let's Play The Forest.

The Forest to pierwszoosobowy horror FPP z silnymi elementami survivalowymi. Grę wyprodukowało studio Endnight Games, mające na koncie mobilne End Night. Firmę założyli ludzie, którzy wcześniej pracowali nad efektami specjalnymi w takich filmach jak Tron: Legacy czy 300.
Wcielamy się w mężczyznę, który przeżył katastrofę samolotu pasażerskiego. Bohater budzi się przy wraku i, niczym Robinson Crusoe, stara się przetrwać budując schronienie i szukając pożywienia. Szybko jednak okazuje się, że rozbitek nie jest na wyspie sam, oprócz niego w dżungli kryje się plemię mutantów - kanibali.
Tytułowy las jest w pełni dynamiczny - pogoda ciągle się zmienia, a rośliny rosną i więdną, do tego dochodzi cykl dobowy oraz symulacja przypływów i odpływów. Na wyspie umieszczono również rozległy system podziemnych jaskiń i łączących je tuneli, zaś gracz otrzymuje pełną swobodę eksplorowania świata. Istotną rolę odgrywają tu elementy survivalowe - musimy ścinać drzewa, aby uzyskać drewno na opał lub jako budulec schronienia, konieczne jest także szukanie pożywienia, polowanie na zwierzęta oraz uprawa roślin.
W dzień jesteśmy relatywnie bezpieczni - jedyne zagrożenia wiążą się z przetrwaniem na wyspie - za to w nocy musimy odpierać ataki mutantów. Rozbudowany system rzemiosła pozwala na konstruowanie własnego uzbrojenia oraz pułapek, a gra oferuje również elementy skradankowe i często najlepszym sposobem na przeżycie jest unikanie kontaktu z kanibalami. Co ciekawe, plemię mutantów nie zachowuje się jak zwierzęta - każdy z nich posiada własne wierzenia, tradycje oraz związki z innymi członkami klanu.


● Facebook - https://www.facebook.com/Feomathar17


OUTRO:
Muzyka - Gresby Nash - Try and Survive

Komentarze:

Feomath... +SuperKox Czytałem twój komentarz, ale był to ostatni odcinek z zapasów jaki nagrywałem ponad tydzień temu, więc fizycznie nie miałem jak tego przeczytać.
Xerden... feo przeczytaj mój komentarz ten stwór to matka kanibali
Xerden... jeszcze raz ci pisze i ostatni ten stwór to matka kanibali tym razem może przeczytasz kurka..
Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCnVfFTqKUDZwQXhXY1yoI5w