COCO COLLECTION - NAJLEPSZE KOSMETYKI MAJA '17! : ST.TROPEZ, BANDI, CLINIQUE


*** Serdecznie zapraszam na przegląd najlepszych kosmetyków maja 2017! *** W filmie wspominam: Samoopalacze - https://www.youtube.com/watch?v=4yOSMR-VM9w Masło Indigo - https://www.indigo-nails.com/pl,a1545,pop-sugar-maslo-shea-indigo-spa-75ml.html Perfumy MK Sexy Blossom - http://cococollection.blogspot.com/2017/05/michael-kors-sexy-blossom-moj-zapach-na.html Błyszczyk Clinique - http://www.clinique.com.pl/product/1603/45451/makeup/lip-glosses/chubbytm-plump-shine-liquid-lip-plumping-gloss/byszczyk/index.tmpl Maseczka BANDI Sebo Care - http://cococollection.blogspot.com/2017/05/bandi-sebo-care-pmf-oczyszczajaca-maska.html Maseczka Dermalogica -...

Najlepsze komentarze:

And?e l... Maseczkę Bandi z chęcią bym wypróbowała :)byłaby idealna na moją strefę T :)samoopalacze moje love :)
Jeanett... Gdzie można znaleźć kosmetyki Bandi ?
Jeanett... Korsa właśnie kupiłam Wonderlost uwielbiam
Agat mo... Czy spotkałaś się z kosmetykami Artistry? Testuję i sprawdzam ich wpływ na skórę . Dodatkowo testuję także wpływ na wygląd mojej skory wody o potencjalne antyoxydacyjnym z filtra redox.
Ania R... I jeszcze jedno pytanie odnośnie błyszczyka :). Czy on ma mocny efekt mrowienie ?.Bo ja tego nie lubię, a podobno ten błyszczyk to ma. Bardzo Dziękuję :*
Katarzy... To o tej drożdżowej maseczce kiedyś Ci pisałam, że jest świetna! Kiedyś miała trochę inne opakowanie... ?
Anna Na... maj kocham bo właśnie w tym miesiącu jest najpiękniejszy i najczulszy dla mnie dzień -Dzień Mamy.
Kinga W... Po Twoim filmie o samoopalaczach wybrałam się do Douglasa i zakupiłam wersję classic z rękawicą, akurat mają jakąś promocję i wszystko razem 89zł. Wypróbowałam wczoraj i jestem zadowolona, tylko punktowo przy stopach nie udało mi się osiągnąć idealnego koloru, ale myślę, że to kwestia wprawy :)
Ania R... Anitko ten odcień błyszczyka bardziej czerwony to jaki numerek ?;). Dziękuję ;)
Paulina... miłego dnia :*


Aleksan... Anitka Ty te paznokcie co film masz coraz ładniejsze! :)
Anushka... super perełki majowe?... błyszczyk clinique mam i bardzo go lubię...kupiłam bo właśnie z Twojego polecenia??.
A dlaczego lubię Maj? dlatego, ze urodziłam się w maju.?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC-OqhZ944hIwaokMtzusQhQ