Na drogach - Ja tam wierzę w te "CHIŃCZYKI" - Na Drogach


SUBSKRYBUJ: https://www.youtube.com/user/nadrogachtv?sub_confirmation=1 Na wszystkie pytania dotyczące realizacji programu odpowiada też na Twitterze autor, który filmuje pracę Policji i ITD - @BartekDajnowski https://twitter.com/BartekDajnowski ZOBACZ INNE ODCINKI: Przeładowane auto wiozło niezabezpieczone butle z gazem - https://youtu.be/LVhHBtTK7G8 Wziąłem ten gów***y. samochód, niepotrzebnie - https://youtu.be/NMdf_ygmKTI 80 letni kierowca rajdowy ukarany przez ITD - https://youtu.be/KB1e762gWgA Spieszę się na konwencję wyborczą PiS-u - https://youtu.be/0iVAtgf6wpw Kochałem się z żoną, chłopaki przyjechali z Poznania - https://youtu.be/5USWOkPq2uQ Pan tutaj rozmawiał przez telefon - https://youtu.be/Z9z-7Y3GmuA Nowe...

Najlepsze komentarze:

Hwr Fde... ten typ z moto to beka :D jak ma abs to może nawet przy 130 hamować bo nie ma blokady kół XD
Widz? i... Policjo drogowa w wielu przypadkach nie macie racji. Są sytuacje naciągane i nie jesteście wstanie się przyznać do racji innego kierowcy ,a to jest przykre. "policja ma zawsze rację ,nawet gdy jej nie ma " Jest to malućkie i żałosne ,a szkoda !!! W moim przypadku chcieliście mi wcisnąć to czego nie było. Dopiero gdy powiedziałem że wszystko jest nagrane na mojej kamerce wycofaliście się z oskarżenia. Żałosne ,no cóż niestety ludzkie ,ale podłe !!!
Titiyo ... Buraczana ta niby miła milicjantka problemy z dykcją
Reyes... Jakim prawem nagrywają dokumenty właściciela samochodu ?
Jarek S... Oj ta Pani mogła by mi zabraniać wielu czynności tym " nie mogę"
Robert ... wszystko ok ale ... niech pan wsiadzie niech pan poda - w polskim języku jest też proszę - tą rutynę słowną spotykam juz tez u co niektórych lekarzy ... ci już nawet nie stosują formy Pan/Pani czasem ...czyżby taka rutyna ...??
Jeste_Z... 2:43 xDDDDDDDD
wyraz d... myślałem, że policja nie może nosić na sobie biżuterii po za obrączką napalcu?...
Kacpere... 1:30 kamery robia zamieszanie ;p
Jacek F... Panie operatorze, otóż policja może pouczyć, nie musi od razu wzbogacać tego tzw. "państwa Polskiego" pieniążkami z mandatów...


MrRicoP... Motocyklista nie wjechał na czerwonym świetle... Nie ma na to dowodów. W razie zagrożenia gwałtownego hamowania można wjechać na skrzyżowanie na pomarańczowym/żółtym świetle. Na czerwonym to on mógł co najwyżej opuszczać skrzyżowanie(co akurat może robić) Nie ma dowodów na winę, a w polskim prawie istnieje coś takiego jak domniemanie niewinności.
Ten pan został niesłusznie ukarany przez tego policjanta...
Janek D... To stwierdzenie Pani Policjantki "nie mogę" takim tonem... A ten uśmiech w trakcie wypowadania... No no... ;-)
Ginzo G... 1:30 - NIE MOGE :((( statystyki by się nie zgadzały :P
Damian... "Ja sobie poradzę" [mijają 2 sekundy] "To gdzie mam podpisać?"
Rafix... Te polocjanty chyba nie wiedzą że jak zapala się czerwone dla pieszych to dopiero wtedy zapala się żółte dla samochodów i trwa około 2 sek. Czyli motosyklocta przejechał na żółtym :) ilekroć zbliżając się do skrzyżowania patrze na światła dla pieszych żeby ocenić czy przyspieszyć czy zacząć hamować. :)
Magierh... 3.20 69 na zeszycie xD
jan now... skoro policja kogoś goni bez świateł ostrzegawczych to w taki sam łamie przepisy drogowe i powinna być ukarana
Falso V... W przypadku motocyklisty musieli wyrobić normę.
Jak gość miał się bronić jak to słowo przeciwko słowu. Policjant wiedział lepiej jakie jest światło nie widząc go
pawel m... "nie mal napewne straci prawo jazdy"...pewnie ,jak trafi n a kolesia w sadziku, albo jest z PO, PSL u albo innegoszamba to oczywiscie" nie mal" nie straci...bo jak kolesiowi zabrac? a koles moze chla z sedziusiem?...maja te same dziwki? Polska to szmabo, ktore wlasnie robi ta "kasta"...naszczac i speirdalac jak najdalej stad, ku radosci zydowskiech "parchow"..
Fokus19... Ja uważam że wymuszają pieniądze bo tak naprawde nie widzieli czy pomaranczowe czy czerwone
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCQ4cD2hF0ghUfa4Z_oiq0pA