asmeredakcja - Skąd wziął się premier Morawiecki? Z ojca i matki! Stanisław Michalkiewicz


Wspieraj niezależność telewizji internetowej TVASME! Prześlij dowolną kwotę na konto: 39 7999 9995 0652 4104 2004 0001 z dopiskiem - "Darowizna na rzecz TVASME". Adres dla wpłat na TVASME przez PayPal: [email protected] Skąd wziął się premier Morawiecki? Z ojca i matki! - Stanisława Michalkiewicz o powodach "wystrugania go z banana" przez Jarosława Kaczyńskiego, fragmenty dyskusji i wykładu "Jakich reform potrzebuje Polska?" w Jastrzębiu - Zdroju z 19.10.2018 r. https://www.facebook.com/TVASME https://twitter.com/pawlak_asme https://www.facebook.com/0Stanislaw.Michalkiewicz/ https://www.facebook.com/groups/Michalkiewicz/ http://www.michalkiewicz.pl/ Zapraszamy do Klubu TV ASME: http://www.asme.pl/pl/register.shtml...

Najlepsze komentarze:

esoxmz... Największy błąd pisu to odsunięcie Pani Szydło. Dzisiaj mieli by już 90% Polski a tak są w czosnkowej dupie.
Somber... Morawieccy i była w-ce prezes Googla, a obecna YT to rodzina! Dalej się dziwicie poparciu dla nich ,,narodu wybranego''?!
Mirek K... Checklista Rzeczy - górny lewy róg. Oto Polska właśnie :)))
Anna An... Pan Morawiecki, Duda, Kaczyński i Czaputowicz to są czarni aniołowie tego świata, którzy przepojeni są szyderstwem i wzgardą do wszystkiego co jest związane z prawdziwą sprawiedliwością, dlatego też na siłę wpajają nam izraelsko- brukselskie kłamstwa.
RedWind... z skrytki w banku Sachsa wylazł ten karaluch
asmered... Zapraszamy do jedynej grupy poświęconej propagowaniu twórczości redaktora Stanisława Michalkiewicza - publicysty prawicowego, którego oryginalne komentarze i analizy spotykacie później powielone wśród pseudoprawicowych intelektualnych popłuczyn medialnych :)
https://www.facebook.com/groups/Michalkiewicz/
oraz jedynego niekomercyjnego profilu (jedynego bez spamu!) redaktora Stanisława Michalkiewicza
https://www.facebook.com/0Stanislaw.Michalkiewicz/

Jednocześnie zwracamy się o wsparcie finansowe - w każdej wysokości - telewizji internetowej TVASME, najstarszej w polskiej części internetu (emitującej materiały już od 1998 roku i wywodzącej się ze środowiska konserwatywnych liberałów gospodarczych)!
Numer konta dla wpłat i przelewów - z dopiskiem "Darowizna na rzecz TVASME":
39 7999 9995 0652 4104 2004 0001
Adres dla wpłat na TVASME przez PayPal:
[email protected]gmail.com
Commodo... Pan Stanisław zawsze w formie
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCBfN8PrJkCgQrjqo66cuQ8w