asmeredakcja - Rodzina we współczesnym świecie - spotkanie Stanisława Michalkiewicza, Legionowo 12.10.2017


Wspieraj niezależność telewizji internetowej TVASME! Adres dla wpłat na TVASME przez PayPal: [email protected] Rodzina we współczesnym świecie - spotkanie Stanisława Michalkiewicza w Legionowie, wykład i dyskusja z publicznością wykładu, 12.10.2017 r. https://www.facebook.com/TVASME https://www.facebook.com/0Stanislaw.Michalkiewicz/ https://www.facebook.com/groups/Michalkiewicz/ http://www.michalkiewicz.pl/ Zapraszamy do Klubu TV ASME: http://www.asme.pl/pl/register.shtml Nagranie pochodzi z witryny ASME: Nagrania TVASME w całości są dostępne w Klubie TVASME!

Najlepsze komentarze:

T K... Ta flaga UE na spotkaniu.
Pawe? K... Pan Redaktor jest bardzo mało spostrzegawczy, bo sugerować, że Pis jest zły bo wprowadził 500+ nie zauważając przy okazji, że PO walnęło ludzi na 250 mld przez 8 lat (lekko licząc), to można wyjaśnić tylko chęcią duraczenia audytorium.
Marcin ... ale ta w niebieskim pierd... nic z tego nie rozumiem w przeciwieństwie do Pana Michalkiewicza
lis lis... dzięki temu właśnie mamy kliki i układy panie wypić i zakąsić
TylkoPr... Słuchanie pana Michalkiewicza to po prostu uczta intelektualna :-)
Antichr... 1:01:36 - przykład z żebrakiem mistrzostwo.
Poland ... Idiota do potęgi
Bob Fis... 29:19 znajomość rosyjskiego zawsze w cenie
Bart?om... Jakie prawa człowieka? Kto nadał człowiekowi prawa?
Marek Z... I taki senatorski umysł marnuje się pisząc felietony zamiast pracować na najwyższych urzędach Państwa.
Dlaczego? Dlatego, że nie jest w stanie wyprzeć tego szajsu, potomków ubeckich dynastii przywleczonych tu w ’44 na ruskich tankach, razem z wszami i WSI z tych stanowisk. I dlatego żydzi i komuniści – przedstawiciele narodu kukułczego, założonego w okupowanej Polsce przez ruskiego okupanta, aby wykopał naród polski ze swojego gniazda i zajął jego miejsce – tak nienawidzą pana Staszka. Warto dodać że do Polski sprowadzono z b. ZSRR w ilości około 340 tys. osób jako prezent Stalina do budowy ustroju komunistycznego w PRL-u. Byli to ludzie bez wykształcenia jednak osadzano nimi najważniejsze instytucje państwowe, a jak miał chociaż średnie, to zostawał lekarzem, sędzią, prokuratorem, architektem itd., pozostali jako oficerowie w wojsku i w służbie bezpieczeństwa. Dzisiaj głównie ich dzieci i wnuki dziedziczą te funkcje także w wymiarze sprawiedliwości.


adamspi... Pan w okolicach półtorej godziny chyba pomylił role :D wczuł się, jak gdyby był kolejnym prelegentem, a nie widzem, zadającym pytania :D
Wojciec... 500+ nie można traktować jako zwrotu podatku, bo środki dostają także ludzie, którzy nie płacą żadnych podatków, bo nie produkują dóbr i nie wyświadczają usług w sektorze prywatnym.
Bartek ... 49:59 pytania
Micha? ... Czyli mówiąc krótko państwo zachowuje się jak pijak, który wyprzedaje z domu wszystko. Precjoza rodowe, sprzęty codziennego użytku, meble...a nawet potomstwo. No bo skoro zamiast dzieci (następnego pokolenia) państwo ma składki - to jak to inaczej określić? I jeszcze ta buta z jaką oferuje 500zł niczym program lojalnościowy w markecie. Ehhh, czasami chciałbym być ignorantem. Życie by mi weselej płynęło.
asmered... Zapraszamy do jedynej grupy poświęconej propagowaniu twórczości redaktora Stanisława Michalkiewicza - publicysty prawicowego, którego oryginalne komentarze i analizy spotykacie później powielone wśród pseudoprawicowych intelektualnych popłuczyn medialnych :)
https://www.facebook.com/groups/Michalkiewicz/
oraz jedynego niekomercyjnego profilu (jedynego bez spamu!) redaktora Stanisława Michalkiewicza
https://www.facebook.com/0Stanislaw.Michalkiewicz/

Jednocześnie zwracamy się o wsparcie finansowe - w każdej wysokości - telewizji internetowej TVASME, najstarszej w polskiej części internetu (emitującej materiały już od 1998 roku i wywodzącej się ze środowiska konserwatywnych liberałów gospodarczych)!
Adres dla wpłat na TVASME przez PayPal:
[email protected]gmail.com
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCBfN8PrJkCgQrjqo66cuQ8w