asmeredakcja - Ile zarabia lekarz, prawnik, nauczyciel - nie powinno być problemem państwa! - S. Michalkiewicz


Wspieraj niezależność telewizji internetowej TVASME! Adres dla wpłat na TVASME przez PayPal: [email protected] Ile zarabia lekarz, prawnik, nauczyciel - nie powinno być problemem państwa! - Stanisław Michalkiewicz m.in. o strajku lekarzy - rezydentów i wzrastającym etatyzmie w Polsce, fragment dyskusji z publicznością spotkania w Częstochowie 20.10.2017 r. https://www.facebook.com/TVASME https://www.facebook.com/0Stanislaw.Michalkiewicz/ https://www.facebook.com/groups/Michalkiewicz/ http://www.michalkiewicz.pl/ Zapraszamy do Klubu TV ASME: http://www.asme.pl/pl/register.shtml Nagranie pochodzi z witryny ASME: Nagrania TVASME w całości są dostępne w Klubie TVASME!

Najlepsze komentarze:

asmered... Zapraszamy do jedynej grupy poświęconej propagowaniu twórczości redaktora Stanisława Michalkiewicza - publicysty prawicowego, którego oryginalne komentarze i analizy spotykacie później powielone wśród pseudoprawicowych intelektualnych popłuczyn medialnych :)
https://www.facebook.com/groups/Michalkiewicz/
oraz jedynego niekomercyjnego profilu (jedynego bez spamu!) redaktora Stanisława Michalkiewicza
https://www.facebook.com/0Stanislaw.Michalkiewicz/

Jednocześnie zwracamy się o wsparcie finansowe - w każdej wysokości - telewizji internetowej TVASME, najstarszej w polskiej części internetu (emitującej materiały już od 1998 roku i wywodzącej się ze środowiska konserwatywnych liberałów gospodarczych)!
Adres dla wpłat na TVASME przez PayPal:
[email protected]gmail.com
Gajewsk... Awaria mikrofonu dokładnie kiedy jest o roli DUCHOWIEŃSTWA W ŻYCIU SPOLECZNYM CIEKAWE???
Mija Mo... Oni dokładnie rozumieją Pana tłumaczenia...tylko są różnice w zatrudnieniu w sektorze prywatnym i publicznym...w tym drugim może sie to okazać dożywotnie... :)
Douglas... Dlaczego od 10:50 znika głos???
bogdan ... to niech ta elita zaplaci za swoje studia na ktore poszly nasze podatki darmozjady
Jotazet... Ile zarabia lekarz, prawnik, nauczyciel - powinno być głównym problemem państwa!
Przede wszystkim państwo powinno zabronić lekarzom pracować jednocześnie prywatnie i na etacie. Albo jedno albo drugie. Takie regulacje stosuje państwo na zachód od Odry i Nysy czyli RFN.
Nowe Ko... a co z pielęgniarkami?? tylko lekarze i lekarze.. a pielęgniarka to co ukraińska sprzątaczka..??
Max Kar... Odnośnie tego co powiedział o służbie zdrowia. Gdyby tak było to prywatne szpitale już dawno wyparłyby publiczne.
majchro... Czyżby auto-cenzura ? "Mamy tak rozbudowane struktury duchowieństwa ..."
Adam... No nie wiem, czy TV-ASME jest niezależna, skoro też mają "awarie mikrofonu"....


Micha? ... Duzo zdrowia dla Pana Redaktora
Miesiu... Ale jak będą prywatne gabinety - to trza będzie w nich zasuwać !!!
A tu chodzi o kasę a nie o robotę.
Jerzy K... Wiedział mikrofon kiedy się zepsuć ?
Weronik... Być może nie reformowalna, ale żyję trochę na tym świecie i wiem doskonale,że jak człowiek młody to wydaje mu sie ,ze góry przeniesie, potem mu to przechodzi,zwłaszcza jak ma przewlekłe choroby i jest już stary.To,ze sprywatyzujemy służbę zdrowia nie oznacza,ze będziemy taniej leczeni, o tym mówię
Michal ... autocenzura najlepsza
aLm ana... 10:50 Nie słychać co Pan Stanisław mówi na zakończenie :)
Gaba Za... Już od dawna lekarze bez pośredników biorą 100-150 złotych na łapę za wizytę bez paragonu.
maciek ... Jak zwykle Pan Stanislaw jest fenomenalny , daj Panie Boze Ci duzo dobrego zdrowia bo tak jak sp. prof. B. Wolniewicza
bedziemy osieroceni na dlugie lata gdyz nie wiem czy znalezli bysmy w srod nas takiego drugiego redaktora .
Magda N... Elity nie biora sie z powietrza!Sponsor podatnik płaci za studia i potem wynagrodzenie bez względu na to czy prywatnie czy publicznie. Frajer sponsor nie ma szans na wysokie wynagrodzenia do końca życia zas ciągle nowe tzw. elity luskusowo żyja i urządzaja sobie fajny świat. Jakoś nowe tzw, elity w latch 90 tych zmieniały to co wygodne . Natomiast dookola jak grzyby po dzeszczu za dotacje często bezzwrotne wyrosły prywatne przychodnie i szpitale.W obliczu tych faktów każdy powinien sam płacic za studia lub podpisać kontrakt.Mogli studiować wszyscy zagranicą/tam płatne/ i dac szansę innym bo mamy armię młodych zdolnych ludzi. Dla zwykłych ludzi /często tez po studiach/średniwieczny kapitalizm dla niektórych na koszt większości bezpieczny biznes .Pomylenie z poplątaniem.
Gwiazdy... Po prostu uwielbiam faceta ! Już kilku redaktorów mi się znudziło, a Pan Stanisław wciąż na najwyższym poziomie, nie do przesycenia. Oby zdrowie pozwoliło na dalsze komentowanie naszego życia publicznego. Najlepszego !
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCBfN8PrJkCgQrjqo66cuQ8w