Witaj w serwisie youtubersi.pl! Serwis poświęcony jest Polskim youtuberom!
Na bieżąco synchronizujemy konta youtube, twitch, instagram polskich youtuberów, reklamujemy i promujemy youtuberów/streamerów w internecie oferujemy kompleksową obsługę w kodowaniu skryptów i wszelką pomoc w rozwoju.
Mamy już
filmów! nowe filmy już za chwilę! Dzięki naszej stronie będziesz na bieżąco!

Dlaczego te gry MUSIAŁY zginąć?

TVGRYpl »
Sprawdź FEJM na youtube dla kanału "TVGRYpl"! Kliknij tutaj aby przejść do statystyk »
EA to firma, która mocno obrywa od graczy, ale też ma dziesiątki lat doświadczeń na rynku gier. Dlaczego pewne kultowe serie musiały zginąć? Mówimy o zgonie Dead Space, Mirror's Edge, Burnouta, Dungeon Keepera i innych cyklach, które posłano do grobu.
► kubki, koszulki, podkładki: http://tvgrypl.teetres.com
Więcej filmów? Subskrybuj! ► http://bit.ly/subskrybujtvgry

▐ Jeszcze więcej filmów? http://tvgry.pl
▐...
Komentarze:
MAX SX... Ehh EA no przynajmniej dobrą grafikę robią ;)
lolek h... R.I.P Spore :'(
zielony... Dobra, nie oglądam kanału tak intensywnie by wszystkie odcinki znać, może było takie zestawienie a może nie, ale jak nie było to może byście spróbowali machnąć odcinek o grach, które miały raczej złe prognozy a okazały się mega hitami? :) Tak dla odmiany od tych cy były hitami a wyszła potem kupa albo się pozamykały produkcje, tak jak w tym właśnie tu odcinku było?
Minion... EA zwyczajnie w świecie robi serie a potem niszczy ją próbując zarabiać na siłę wpierw zawartością przystępną dla każdego potem na masie DLC a na koniec mikro płatnościami w pełnoprawnej grze AAA. A potem sie dziwią że każdy ich wyzywa od złodziei.
Po pros... Medal of honor
Black D... Lgika EA
Krok 1 - Kupujemy firmę
Krok 2 - każemy stworzyć im grę/gry
Krok 3 - Marudzimy że słabo się sprzedało.
Krok 4 - Rozpie#dalamy studio i wpiepszamy ludzi z niego do naszych, oraz anulujemy ich projety, bo... NIE ZAROBILIBYŚMY NA NICH
Szymon ... [*] SimCity
Rudek... A mnie osobiście boli, że zginęła FIFA Manager. Szkoda, bo miała okazję zjeść Football Managera na obiad
Grzegor... Fight Night :(
Maksiu ... Ea robi głupio
Kamil L... Niestety kupowane są studja poto by je zamykać bo przeszkadzają innej produkcji
MOH . General's . Dead space a dostajemy jakieś crapy napakowane skrzyneczkami i innymi gadami typu battlefront najlepiej jest zwalać ze mało produkcja zarobiła to ja uwalimy ale zawsze idzie o kasę i zawsze będzie się tylko to liczyć zamiast robić gry przyciągające graczy robione są gnioty nastawione na zarobek i dorobek
Dawid G... Bo EA obok Ubisoftu to jest najgorsza firma produkująca gry na świecie xd
Yunru... Criterion został zredukowany do 17 ludzi - do malutkiego studia pomocniczego.
GHOSTSH... Szczerze Dead space 1 i 3 podobały mi sie najbardziej
Nix PL... No niestety, ale jak EA próbuje z każdej przejętej serii stworzyć grę dla masowego odbiorcy, to nie może to się skończyć sukcesem, co z kolei prowadzi do uśmiercenia marki. Poza EA nie trzeba też daleko szukać - taki Gothic na przykład, po odebraniu praw Piranha Bytes, Arcania starała się przyciągnąć nowych graczy uproszczeniami i stworzeniem całkiem nowej rozgrywki, przy czym cały klimat i historia świata zeszły na 3 plan, co ograniczało się do znajomych postaci mających wzbudzić sentyment w fanach poprzednich części, co ogólnie rzecz biorąc przyniosło ze sobą tylko falę hejtu, mimo że Arcania sama w sobie nie była wcale taką złą grą. Gdyby nie żerowała na renomie Gothic'a, a była zupełnie oddzielną serią, byłaby dużo cieplej przyjęta. A wracając do EA nie wyciągają wniosków z tej i podobnych historii i zamiast zlecić różnym studiom gry koncentrujące się na konkretnej grupie odbiorców, woli robić taki miszmasz który w teorii ma się podobać każdemu, a tak na prawdę traci w oczach fanów danego gatunku = gorsze wyniki sprzedaży = mikropłatności i płatne DLC, aby jakoś to poprawić, co tylko pogarsza renomę marki i tak koło się zatacza. EA już od dawna zapędza się w ten kozi róg i najwidoczniej już z niego nie wyjdzie.
PrinceP... (*) Battlefield Heroes
Micha? ... Fajny domek :3
Majku G... @tvgry
Nie dziwne że fani na przykład Mirror's edge czekali ale nie kupowali gry, ponieważ najwięcej osób grało na ps3 a catalyst wyszedł na pc i ps4 (na pc ma dość spore wymagania)
Falcon ... Battlefield free2play [*], need for speed world [*]. Medal of honor [*]
Rudy Bi... [*] Wiedźmin
Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCtGnMWpCcoRZVWxkVKp3Ulg

X