Inne Medium - Błyskawica uderzyła UFO na niebie nad USA


W amerykańskim stanie Delaware naoczny świadek zrobił niezwykły film. Udało mu się uchwycić moment, kiedy jedna z błyskawic w trakcie burzy, uderzyła w coś co wygląda jak UFO. ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: LINK DO PATRONAITA: https://patronite.pl/InneMedium ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: LINKI DLA ZAINTERESOWANYCH: http://innemedium.pl/wiadomosc/blyskawica-uderzyla-ufo-na-niebie-nad-usa Źródłowe wideo: https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=pBc-Q3IPynQ...

Najlepsze komentarze:

Kura Be... jak bedzie galaxy S10, tez bedzie tak umiał sie ładować, jeden pierun i 10 lat działania z ekranem na pól jasnosci, na maxa 4.5 roku !
JUREK S... Jeżeli wreszcie pojawi się nagranie dobrej jakości, do którego bezie można się odnieść w pełnym kontekście - wówczas przeanalizuję temat, obecne nagranie 21 wieku "HD" za wiele nie ukazują. Powodzenia.
Tony Da... good video could do with subtitles
For Fir... To są najnowsze samoloty, które zbudowane są na podstawie zabranych patentów TESLI po jego śmierci. Oni mają technologię napewno ze 100lat do przodu. Tylko manipulują, że to jest UFO. Żaden rząd nie zdradzi swoich tajnych projektów żeby mieć przewagę militarną nad innymi państwami. W Roswel też pewnie spadł ich samolot zbudowany przez naukowców Hitlera ale musieli puścić bajkę że to UFO żeby się nie wydało. Jesteśmy okłamywanymi na każdym kroku niewolnikami w tym systemie.
??? ?? ... very good~! &&^^&&
Saymon... Zgadnijcie kto leciał na bicie xd
DawixPL... Ładował się jebany.
Adrian ... Niech się ci kosmici od
naszej ziemi odpierdolą !
RedBul ... Niepoprawni politycznie ci kismicie tylko w usa sie pokazują na europe nigdy nie przylecieli
Wedkarz... Hmm


NiceTub... Nie wierzę że UFO co ma taką technologię przyjeżdża na Ziemię specjalnie po pioruny. Przy takiej technologii mogliby tworzyć własne pioruny na odległej planecie a nie ryzykować na Ziemi. Ta teoria wydaje mi się tak samo bez sensu jak to że UFO pobiera energię ze słońca. To pewnie pewien rodzaj pioruna kulistego.
Jack_Al... Pierun jebną w latarnie ?
Strange... Very good. I've pictures of orbs and UFOs on my channel if you want to check them out.
penclaw... kozak, pieruna na klate..
Michal ... Ufolodzy!! Hahaha badaja cos co nie istnieje.. obłęd
byk-LBN... dron,ktoś filmował wyładowania atmosferyczne....z bliska,xd
Grzegor... Bóg to nic innego jak istota poza ziemska
Grzegor... Nie ma bata musi być życie poza ziemskie i koniec. Szybciej uwierzę że pochodzę od kosmity.
Mr. Fak... kugel Blitz
Sebasti... Mówią że ufo ma najlepszą technikę czy potrzeba im energi elektrycznej istniejącej przez stosześciesiąt lat którą zna całą ludzkość?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCgS9WSzo2n79SVctgJrQP9Q