Kaftann - The Evil Within 2 PL #15 - Bezdenna jama Gameplay PL / Zagrajmy w


● The Evil Within 2 (PL) i inne gry kupisz tanio na https://www.g2a.com/r/kaftann (3% zwrotu z kodem KAFTANN) ● Zostań Patronem: https://patronite.pl/kaftann ● Moja strona: http://digitale.pl ● Facebook: https://fb.com/kaftann ● Instagram: https://instagram.com/kaftannlive ● Twitter: https://twitter.com/kaftannLive ● Twitch: http://twitch.tv/kaftannLive ● FAQ, PC: http://bit.ly/kafFAQ ● Grupa Steam: http://steamcommunity.com/groups/kaftann ► Seria The Evil Within 2 (PL): https://youtube.com/playlist?list=PLMnTK-S7An4I-jqhicMBem0u6s9MVkieT ► The Evil Within 2 Recenzja: wkrótce na http://digitale.pl Utwór w outro: http://youtu.be/9Vj_tR4p184 Tę serię znajdziesz wyszukując: The Evil Within 2 PL Zagrajmy w The Evil...

Najlepsze komentarze:

Kaftann... Cała seria zajmie 19 odcinków. :-) Będą pojawiały się codziennie. Pamiętajcie, że na http://digitale.pl do jutra trwa giveaway ELEX, a jutro rusza kolejny Cotygodniowy Giveaway, z zestawem 9 świetnych gier!
Micha? ... Ze znajdźkami czasem jest tak, że się nachodzisz, naszukasz, nie znajdziesz i właściwie nie wiesz czy jej na danym obszarze faktycznie nie ma, czy może po prostu coś przeoczyłeś :D Torres... szkoda dziewczyny. Pewnie, zrobiła co zrobiła, ale czasem popełniamy pewne błędy w związku z przymusem i naciskiem, z którym trudno jest walczyć. I znów pojawia się motyw odkupienia win, na które nigdy nie jest za późno. W tej historii bohater toczy walkę z własnymi myślami i wyrzutami sumienia, przy czym ta walka dosłownie wpływa na okoliczności zewnętrzne. Wzruszyłem się, kiedy Sebastian usiadł na kanapie, schował twarz w dłonie i załamał się, po czym Myra przywróciła mu wiarę we własne siły. Niezależnie od tego czy mieliśmy na coś wpływ czy też nie, dłuższe obwinianie się wcale nie pomaga. Należy umieć sobie wybaczyć i iść dalej, walczyć o to, co można jeszcze odzyskać. Naprawdę podoba mi się to, jak rozwinęli postać Sebastiana.
P 3 N 3... Sebastian dołącza do mojej ekipy łomotu :P
Marcel ... Kaftann narzeka na małą ilość amunicji, gdy ja narzekam na małą ilość butelek do rzucania.
Kaftann w głębi duszy narzeka że jest za dużo butelek, gdy ja narzekam że jest za dużo ammunicji.
Fajnie się ciebie ogląda bo ty podchodzisz do wszystkiego z więkrzą akcjią.
Mówię to bo udało mi się przejść rozdział 3 więkrzości po cichu. ( I zanim ktoś powie czemu to oglądałem, to odpowiem że po to aby zabić czas gdy się gra pobierała )
Aisak30... Jak to jest, że na jednej scenie Torres rzuca bronią, jest otoczona przez przeciwników i widocznie nie daję sobie rady, a na następnej okazuje się, że jednak sobie z nimi poradziła? xD Trochę mnie to wkurzyło, bo po tym postrzale normalnie chciałam, żeby coś zrobili Sebastianowi, wystarczyło jakieś małe kuku, ale jednak, ehh.
Kamil ?... Kaftann !! kocham twoje wstępy. Tutaj piękność wstępu występowała akcji oooo, hohohoho,
how do you, drał drał drał drał, na otwartych drzwiach za tobą ;)
Lena R... Na początku przeczytałam bezdomna jama
Harley ... Szkoda że Torres musiała umrzeć polubiłam tą postać ;( czas dobrać się do tyłka tego sekciarza :)
MaxBase... Zajebista seria u zajebistego Twórcy ?
Lorax 1... Rest in peace Torrens


Rus?an ... Super odcineczek, jak zawsze . Łapka z góry w górę !!!! Uwielbiam horrorki w twoim wykonaniu (^^).
Windsha... Ile zabawy daje oglądanie twojego uporu "tu jest figurka" jak się wie że tam żadnej nie ma xD Ale tak, to dokładnie tak działa. Latasz, szukasz i się wkurzasz że coś pominąłeś. Ale chyba nie chcieli dawać w lokacji do której nie możesz się wrócić tak myślę. Bynajmniej teraz praktycznie wszystkie pozostałe figurki będą rozrzucone w lokacji z 13 rozdziału :)
Wercia ... Matko uwielbiam tą piosenkę co dałeś na koniec ♥️ Cat power ❤❤❤❤
???????... Czas na nocny seans <3
SillySe... Z ciebie to jeden wielki strażnik przemysłu rozrywkowego :P cough steam cough
Aeyrone... zblizamy sie do konca
Janulus... No i znowu wsiąkam w Twój materiał. Kulturka, humor, i zajebista gierka.
Jjadee ... Halo, a gdzie się podziała ta magiczna część , '' Iiiiii tak to jedzie dalej''? ?
Bia?y W... Fajny odcinek
Dziubas... Dzieje się :D
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCm8Yrm3BQLZ39pvC5BIaJtw