Bez Kanału - Rzuciłem PRACĘ na etacie dla Bez kanału


W tym odcinku w drodze do upragnionego miliona złotych podejmuję bardzo ryzykowny i odważny krok. Rezygnuję z pracy na etacie w Parku Naukowo-Technologicznym w Opolu. Rezygnuję z pracy o której zawsze marzyłem dla potrzeby eksperymentu jakim jest próba zarobienia pierwszego miliona złotych i rozwoju osobistego i Bez kanału co za tym idzie mojego tokenu personalnego BKcoin. Teraz już nie ma odwrotu. Dziękuję, że pomogliście mi w podjęciu decyzji. Mam miesięczny okres wypowiedzenia. Bezrobotnym stanę się dnia 1 grudnia 2017 roku. Ten czas poświęcę dla rozwoju Bez kanału co mam nadzieję, że sprawi że BKcoin też się rozwinie. Mój eksperyment testuję dzięki projektowi AKCJA INKUBACJA: Innowacja Społeczna "Pomysł na milion vlog"...

Najlepsze komentarze:

Bez Kan... Rezygnuję z pracy o której zawsze marzyłem dla potrzeby eksperymentu jakim jest próba zarobienia pierwszego miliona złotych i rozwoju osobistego i Bez kanału co za tym idzie mojego tokenu personalnego BKcoin. Teraz już nie ma odwrotu. Dziękuję, że pomogliście mi w podjęciu decyzji.
Tadeusz... Gratuluje ci nosa w inwestycje w kryptowaluty
Kiedys mieszkalem w Opolu i kocham to miasto. Zycze bez kanalowi milona w tym roku.
Arkadiu... Spółka Z OO komandytowa :) albo SC połączona z sp z oo
Paul... to się nazywa poświecenie szacunek :)
Primo... Jeżeli nigdy nie miałeś działalności to lepiej działalność, przez 2 lata mały ZUS. Spólke zawsze zdarzy sie otworzysz, a wiążą się z nią wieksze koszta i znacznie cięzko jest ją zamknąc jak nie wypali.
Arkadiu... Patryk dasz rade pozdro
Hikki... Opole moje miasto !
Zbignie... A tak wlasciwie to jeden widz zadal ciekawe pytanie:p co na to twoja żona?
Zbignie... Kup sobie kilka bitcoinow to nie dosc ze dotrzymasz slowa i potem odkupisz beka coiny, to zostanie ci na skromny jacht i kilka dworków. Powodzenia
Kacper ... Moim zdaniem powinieneś otworzyć swój biznes i otoczyć się tylko biznesmena czerpać od nich wiedzę nabrać kontaktów bo życie staje się lepsze przy osoba tych którzy mają takie same cele i marzenia ..


Patryk ... Masz 50 tysięcy wyświetleń gdybyś zrobił skarbonkę coś mi się wydaje że zbierając po 10 złoty w przeciągu tygodnia byłbyś milionerem :) JESTEM PIERWSZY KTÓRY WRZUCI........A NIECH MA :) za odwagę !!!...powiedziałbyś wtedy do szefa: MNIE TO YOUTUB hahaha
Damian ... Odważny człowiek. Trzymam kciuki Patryk!!!
Szymek ... JDG
fenio81... Jeśli Twoja żona pracuje to podepnij się do jej ubezpieczenia zdrowotnego. To nic nie kosztuje ani jej ani jej pracodawcy. Nie zakładaj żadnej firmy bo ZUS Cię zje jeszcze zanim zaczniesz zarabiać. Dopiero jak będziesz miał pewność że to jest Twoje stałe źródło dochodu to zakładaj działalność.

Tak BTW to teraz w praktyce wyjdzie jak dobry jesteś w swoim zawodzie. Wcześniej doradzałeś innym, teraz sam jesteś swoim doradcą i możesz w praktyce sprawdzić jak to wygląda.
TheXard... Szacun za odwagę tym samym szczerze powodzenia życzę ;) :)
oliviru... kiedys w latach 90 tych do chrupek wkladali kase zlozona w kwadrat teraz oszukuja zadnej kasy tylko wyslij smsa itp zalosc
?ukasz ... przy spółce z o.o. nie płacisz zusu gdy 2 osoby posiadają udziały firmy (2 może nawet jeden) możesz sam zgłosić się do zusu i opłacać składki, albo się zatrudnić w niej.
Micha? ... Załóż 1 os. DG
h483b... Gratuluję i szacunek za tak odważny krok. Determinacja jest I to ogromna, aby zarobić ten pierwszy milion. Sam bym się chyba nie odważył zostawić takiej pracy. Trzymam kciuki i jakoś mam przeczucie, że uda Ci się zrealizować założone cele.
Maciek ... Powodzenia! :D
Film osadzony źródło: http://www.youtube.com/channel/UCXnoIeFOQpr0b2ppOz3myqg