Rozwojowiec - Jedno proste postanowienie do trwałych postępów


Gdy niedawno analizowaliśmy poczynania uczestników Programu Rozwoju, szukaliśmy miejsca, w którym najwięcej osób się zatrzymało. To miejsce okazało się z początku kompletnie bez sensu, ale później zauważyliśmy, że odpowiada za nie jedno postanowienie. Osoby, które go nie wdrożyły tego postanowienia odpowiednio szybko, miewały problem, żeby przejść przez nawet pierwszy miesiąc Programu. Natomiast osoby, które je wzięły, z dużo większą łatwością przechodziły nie tylko pierwszy miesiąc, ale wszystkie 10 i rzucały uzależnienia, zmieniały dietę, zaczynały regularnie ćwiczyć oraz wprowadzać cały szereg innych pozytywnych zmian. To kluczowe postanowienie możesz wypróbować nawet teraz. Na czym polega? Po odpowiedź zapraszam do...

Najlepsze komentarze:

Pan Cza... Jasna i rzeczowa informacja przedstawiona w zrozumiały sposób! Gratki za dobry materiał.
wojak_ ... Hej może ktos mi pomóc ?
Przeczytałem wszystkie tematyki mnemotechnik itp.
Pacze na ten kanał 4 lata
Ale nadal nie umiem sie uczyc
Prosze uprzejmnie o pomoc jak se mam uczyc lub jedną dobrą mnemotechnikę
Z góry pozdrawiam i dziękuje

Pomocy!
Entranc... Polecam wyzwanie90dni :D
Fabian ... Fajny filmik.
eMDe... szkoda że nie oznaczyłeś że to reklama
Snack3r... Wy też czujecie się nieswojo jak obce osoby starają się do Was mówić na Ty?
Fabiano... musisz zawsze tak lac wodę? nie możesz jasno przedstawiać informacji?
Antonio... Uważam, że ludzi w 1 miesiącu odpycha wasz program ze względu na to że jest to aplikacja w przeglądarce, a nie mobilna. Tak było w moim wypadku. Jest to uciążliwe za dużo klikania. W innej aplikacji na moim telefonie trzymam się swoich postanowień. Pozdrawiam
?go1?... Chciałem się podzielić swoimi doświadczeniami i zadać pytanie na końcu opowieści:
Moim własnym motorem do dobrych zmian jest nuda,czasem robię placebo "nudy"(wierzę że mi się coś nudzi przez co rzeczywiście tak jest).
Po prostu coś mnie nudzi i zaczynam zmianę,ale to niestety ostrze obosieczne i trudne w manewrowaniu,mimo iż NIESAMOWICIE dla mnie skuteczne.
Bo mimo grania w gry elektroniczne już 17 lat(mam 22) to najbardziej wykruszają mnie nudne sprawy,dlatego od 2 miesięcy dopiero zaczęło mi lepiej iść z japońskim.
Bo oglądam anime przez co w losowych momentach ciekawi mnie "a jak powiedzieć "X" lub "Y"" i googluję albo czekam aż pojawi się to w odcinku danego anime,tak samo nauczyłem się angielskiego w 2 lata jak byłem dzieciakiem(7 lat to był początek i moje pierwsze MMORPG).
Jak łatwiej wywoływać w sobie nudę?(im łatwiej wywoływać tym łatwiej manewrować)
Emka... Schudłeś:)


Reepo... zajebiscie kartkowka z genetyki jutro a ja sie opierdalam i ogladam ciebie xd
Necroma... 1 like = 37.50zł dla Ciebie!
SirDilv... Od razu wiedziałem, że chodzi o pierwszy miesiąc. Z prostej przyczyny - sam się zwykle wykruszam w postanowieniach już na samym początku :(
Raszidq... I wszystko jasne dlaczego się nie udało :/ I stoję w 2 miesiącu (dokupionym po pół roku)... Chyba trzeba dokupić i lecieć do przodu :)
Nikola ... 2 listopada mam urodziny XD
Mateusz... Pierwsza łapka w góre
Patryk ... Siema
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCyiAABk3RD-njRwITkNFMlA