hallack05 - MS-1 na usuniętej mapie Prowincja i medal Rosieni - Nostalgicznie - World of Tanks


Zarejestruj się i graj czołgami - http://bit.ly/HallackWoT2 Zapraszam do grupy na FB - https://www.facebook.com/groups/hallack5/ Tutaj fanpage - https://www.facebook.com/GrubyiBrzydki Donacje dla Hallacka - jeżeli chcesz wesprzeć mnie i kanał: https://tipanddonation.com/hallack Powtórki i wszelkie sprawy na adres - [email protected] Udanego dnia! :)

Najlepsze komentarze:

nkjayja... ahh prowincja <3 i te czasy gdy dwa razy 12 killi starym T-127 <3
Denx... Ja ja kochałem te mape
The Poi... Najlepsza mapka Ever
Frans?a... Super są te nostalgie
Adam M... Mi się zdarzyło i to na 4 tierach :)
Czteror... Szkoda że nie ma już Prowincji... Ale z drugiej strony, potrzebowała rebalansu
Gabriel... szkoda że usuneli tą mapkę
Bart?om... I tak na tej mapie wymiatała stara T18 I jak była z drugiej strony to była nie zniszczalna!! Stało się pod skarpą przeciwnika i tłukło się na strzał pierwsze I drugie tiery! Kochałem tą zabawę! A teraz nie na ani mapy ani tej starej dobrej T18
Blighth... ach się grało, szczególnie lubiłem tę mapę na tierze 2, na gift tankach light VIc i T7 CC. Polowało się na tyły T-18-stek..
Klaudiu... To była moja ulubiona mapa, szkoda że ją usunęli :(


Ka Go... Stary wygląd mini mapek... coś pięknego
Pax Tro... ARGHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH czemu tą mapkę usuneli
MICHERS... Moja ukochana mapa !!! ❤❤❤❤❤❤❤
Games20... Na I tierze zrobił DMG godny obecnej III.
Games20... Ja też wspominam początki z WoT. Gra była lepsza, lepiej się grało, MM był lepszy, czołgi wyglądały lepiej, było o wiele wiecej wygranych.. Jak zdobyło się kolejny tier to była wielka satysfakcja, a jak miało się KV-1 to był kosmos i nie ma obecnie odpowiednika takiego pojazdu.
Games20... Może kiedyś mapy wyglądały gorzej, ale za to modele pojazdów SD były o wiele lepsze i lepiej skontrastowane, wyraźniejsze niż obecne HD beznadziejne z kiepskim odbitym światłem.
Games20... Gold ammo to jedna z najgorszych zmian wprowadzonych kiedykolwiek w WoT.
Games20... Mimo, że mapa wróci powinni poprawić pulę losowania map dla niskich, średnich i wysokich tierów tak, aby było ich o wiele więcej w każdym przypadku Na tej mapie np. max V, VI, czy VII.
Games20... Stare dobre czasy..., które mogą powrócić jakby usunęli permanentnie gold ammo i przywrócili matchmaking +4, -4.
Games20... HALLACK!!! WG mówiło w Q&A, że wszystkie stare mapki, które kiedykolwiek były w WoT na pewno zostaną przywrócone w nowej jakości hd hd i będą wprowadzone jak zrobią mapy obecne i wszystkie nowe. Totalna kumulacja, tyle ze trzeba czekać max do wakacji.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCBfm21aFzg5e2cwePRLCQhA