Aliaksandr Haretski - Metoda Leczenia A. Haretskiego, Regeneracji Organizmu, Uzdrowienia z Raka i Chorób Nieuleczalnych.


Sensacja! W Akademii Medycyny Regeneracyjnej http://www.acadregmed.com stworzono metodę, działającą niczym eliksir młodości. Po jej zastosowaniu można znacząco wydłużyć życie i walczyć z większością chorób nieuleczalnych i nawet genetycznych. Pozwala ona na bezoperacyjną regenerację narządów i układów organizmu, odmłodzenie organizmu i przywrócenie wcześniej utraconych funkcji. Pojawiła się możliwość obdarowania tym, co najcenniejsze – zdrowiem i młodością siebie i swoich bliskich. Metoda Aliaksandra Haretskiego jest głównym odkryciem XXI wieku, jest to połączenie najlepszych tradycji wszechczasów i narodów, skuteczny wpływ na główne przyczyny powstania wielu schorzeń. Kompleksowe oddziaływanie na cały organizm, oczyszczanie,...

Najlepsze komentarze:

1973hal... Panie Aleksandrze, a czy próbował Pan "uzdrowić" mutacje? Wiem, że mutacja to nie choroba, ale wszyscy rodzice dzieci z zepołem Downa chcieliby aby ich dzieci nie miały tej trisomii w 21 parze chromosomów.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC-6wpbAaQ0woujLdP03eGdA