MrOmen - MEGA fail - czy coś będzie działać ? xD


WG idzie na rekord w liczbie faili w ciągu naprawdę krótkiego czasu :D

Najlepsze komentarze:

Walo... Wiem, ze film nagrany 2 dni temu, ale i tak podziele sie swoja opinia. Gralem w CS:GO, ale kolega namowil mnie na odpalwnie trybu Halloweenowego, zagralem jedna bitwe i w PIZDU, wywalilo mnie z wota i nie chcialo mnie wrzucic do niego spowrotem (Odpalal sie do momentu logowania i znowu wywalalo), przy wejsciu do randomka nie bylo takich problemow, kolega mial identycznie
g?uChY ... wystarczy uruchomic gre w trybie bezpiecznym a nie modow najebane ch.. wie ile
Polak... smieszny jebany zpedalony cwel
LaMatrr... Za mało ludzi mają. Muszą dorekrutować nowy personel :d.
Polak... jebany pasożyt
Polak... Ja bym Ci wyjebal w ten pedalski ryj
RIGUX... CHALLENGE ACCEPTED!
RIGUX... nazwij tą serie "marudzenie" to byłby juz z 100 odcinek :D
Gracz g... ?
drezyni... Ale wiochę WOT odstawia :)


witcher... Takiej kupy jak po tym patchu nie było fail roku .W Mińsku wszyscy neabni
abu dab... jak poznałem wasza matke xD :) LUDKI mam do WAS pytanie dotyczace WoTa czy wczoraj tj. 26,10,2017 po godz. 19 mieliscie lagi ( mega lagi) ???
m4gnus... Dzis przed bitwą sprawdzilem co dokladnie musze zrobić: zabic 3 pojazdy i nie zostac wykrytym na TDku. Udalo mi sie to zrobić, wchodze do garażu a tu.... Niespodzianka, kampania wyłączona ZONK.
hoburn... pisałem już niedawno o różnych znikających nagrodach.....typu członkini załogi....odpisali,że dali....:) ups.....
Józef ... Wg powie graczom którzy dzisiaj albo jutro zrobią misję (bo do jutra nie naprawią), że a) potrzebują powtórek, b) będą mieli to w dupie. Ja osobiście nie robiłem lajtów i o ile misja na td'ki ht'ki i arty zrobiłem o tyle 3,5k td'kom nie zadałem aż do godziny 15 dzisiaj (podobno o 14 misję osobiste szlak trafił). Mam wyłączone nagrywanie powtórek i szlak mnie trafił a przed wyjebaniem monitora przez okno dzieliły mnie sekundy. Jeżeli mi tego nie zaliczą to nie tylko ja ale spora liczba graczy będzie bojkotować. PS jak tam przygotowania w ideal do kampanii za którą dostaniesz obligacje?
BaalZev... Problem ze słuchawkami o którym wspominałeś. No cóż, u mnie też się pojawił, co ciekawe dopiero po tym jak naprawili kontakty i plutony... dodatkowo gra muzyka. Cały czas gra ta cholerna muzyka - i w bitwie i w garażu i nie da się jej wyłączyć :/
?l?zak ... Jak nic nie pokręciłem i dobrze zrozumiałem przeczytane gdzieś komentarze, podobno był jakiś błąd przez który ktoś mógł sobie za jakieś dyrektywy czy coś zrobić misje na obj.260 ot tak.
Ech parę dni człowiek nie wchodzi do gry i zawsze człowieka ominie taka okazja, jak nie MM 1-osobowego plutonu zawsze na topie, tak i dycha z misji osobistych z pół darmo ;)
?l?zak ... Aż szkoda że nie można wkleić w komentarzu zdjęcia smutnego pana Drozdy przeglądającego internet w słuchawkach.
Ewentualnie pana Stonogi. Świetnie by tu pasowało
_DeanAm... ja zrobiłem 260 dzień przed wyłączeniem i misja wykonana wszystko fajnie a czołgu nie dostałem odpowiedź jaka? Czy mógłbys zrobić misje jeszcze raz...
Jacek M... Sprawdź jeszcze porównywarkę czołgów. Dodaj czołg, spróbuj zmienić amunicję i sprawdź rezultaty.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC8c-y9Dk6CYH1dvy31uAVuA