hallack05 - Nowa dycha radziecka - Objekt 268 v.4 - NEWS - World of Tanks


Zarejestruj się i graj czołgami - http://bit.ly/HallackWoT2 Zapraszam do grupy na FB - https://www.facebook.com/groups/hallack5/ Tutaj fanpage - https://www.facebook.com/GrubyiBrzydki Donacje dla Hallacka - jeżeli chcesz wesprzeć mnie i kanał: https://tipanddonation.com/hallack Powtórki i wszelkie sprawy na adres - [email protected] Udanego dnia! :)

Najlepsze komentarze:

TheSpid... Nie mam pytań właśnie załatwili jeśli te parametry się sprawdzą mój najlepszy tedek do gry czyli Ob. 263 dziękuje WG i pa pa Wot.
Danzka ... ehhhh...... ob263 był moim najbardziej lubianym czołgiem ze względu na dzialo manewrowość i wygląd..... dobra robota WG ....
Markedz... Powinni się zabrać za francuskie pojazdy a te linie zostawić w spokoju.
Edward ... Co ci z dobrej 8 i 9 skoro X jest kupą?
Krystia... Su101m to zajebisty niszczyciel. ..ale dopiero podrasowamy
IceFeli... Linia ob. 263 jest dobrze zbalansowana i tak naprawdę tylko do su 122 54 można się przyczepić ( i tylko do niego ) jako że nie ma działa z tyłu więc inaczej gameplay wygląda. Zmiany zaproponowane przez WG sprawią że ta linia o ile była rzadko spotykana na randomach do miała sens i fakt faktem z każdym tierem dostawaliśmy lepszą maszynę, a tu co ? długie czasy przeładowania, celność kv-2 ... , pancerz (...) nie urywa, a przeładowanie na X tierze jest śmieszne... mi się tylko wydaję czy to J.pz. e 100 z słabszą alfą i peną ? jak zostaną wprowadzone te zmiany to ludzie będą szli do 9 tieru a potem odpuszczą ... ta linia wymrze po prostu ob. 263 ma: rewelacyjne działo ( przeładowanie, celność, czas skupiania, penetracja i także odgłos strzału ) a dają w zamian kadłub J.PZ.E100 z działem o tym samym przeładowaniu, mniejszą alfą i peną ? kpina będzie pojazdem do sprzedaży ... e3 będzie lepsza nie licząc mobilności.
Games20... Oby ta zmiana nigdy nie została zrealizowana. Chyba, że zrobili by rozwidlenie w drzewku na 2 X i nic więcej.
Games20... jaki problem jest zrobić rozwidlenie w drzewku na 2 X radzieckie z SU-122-54, który powinien zostać na swoim tierze, bo nikomu nie wadzi???
Games20... No i mój SU-122-54 poszedł się *****. WG zniszczyło to do czego dążyłem i odebrało mi sens robienia tego drzewka. Ten pojazd podobał mi się w pierwotnej formie i nic bym w im nie zmienił. Albo przerzucają działo z IX na VIII i nic nie zmieniają, albo zostawiają ten czołg na tierze IX.
Games20... Nie powinni w ogolę tego drzewka. Mogli się zająć buffowaniem francuskich pojazdów ARL V39, AMX AC 46, ARL 44, AMX M4 45 zasługują za buffa.


Games20... Zamiast zrobić coś pożytecznego i naprawić błędy to WG wprowadza zmiany, które psują grę i prowadzą jedynie do jej przedwczesnego wymierania.
Games20... Co??? X będzie IX??? Tak bardzo chciałem zagrać sobie SU-122-44 na IX tierze. Teraz to niemożliwe i z tej linii nici. WG wszystko musi zepsuć, ale naprawić to już nie łaska.
kubaDTM... Taki ruski jagdpanzer E-100 :D
pawelde... co to za szajs. jestem przy 7 tierze i chyba zaprzestane tego robić jak takie zmiany mają byc
Tymoteu... R,I.P object 416 i su100m1 [*]
Jarosla... su-101 pierwsza VIII, ktora spokojnie dalo sie wyjechac bez golda na type 59 w dawnych czasach
8ballcr... lepiej żeby tej lini nie ruszali, jak coś jest dobrego to po co zmieniać?
Miczer... Ale CHUJNIA! robię tą linie, jestem na 9 i jedynym powodem własnie była ta 10 bo niezmiernie mi się podoba a teraz dowiaduje się że wprowadzą jakąś pokrake a mój upragniony pojazd dadzą na 9 :(
True Sa... Jeżeli takie zmiany wprowadzą w tą linie to strzelą sobie sami w kolano, żenada totalna dobrze jest jak jest niech lepiej się wezmą za ten chory matchmaking bo nie jest fajne jak się gra z impotentami umysłowymi przeciwko myślącym graczom lub na odwrót . Wole czekać na bitwe dłużej niż grać 4 niezbalansowane. SU-101, Su-122-54 i Objekt 263 to fenomalne czołgi które nie potrzebują żadnych zmian. Oficjalnie odinstaluje grę gdy tylko takie zmiany wprowadzą .
cepek88... meine pierwsza dyszku !! Hallacku spiesz sie z grindowaniem bo lada moment już takiej przyjemności w wocie nie zaznasz...
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCBfm21aFzg5e2cwePRLCQhA