wRealu24.pl - Polak mieszkający w Norwegii u Roli opowiada o islamizacji Europy, socjalu, Breiviku i państwie!


Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę: nr konta: 68 1160 2202 0000 0003 0932 5984 tytułem: darowizna na wRealu24 Darowizna PayPal https://goo.gl/DxujZR www.wrealu24.pl Zapraszamy na: Subskrybuj Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ Facebook: https://www.facebook.com/Wrealu24-837596609720327/?fref=ts Twitter: https://twitter.com/wrealu24_pl

Najlepsze komentarze:

Magdale... Norwegia w moich oczach była pięknym obrazem,który z czasem stracił swoje barwy,wyblakł i rozmył sie w rzece rozczarowan.
hitmen ... haha ja jebie co to za koleś ??? buahahaha
Ann Gor... Z całym szacunkiem do korespondenta, ale jeśli prowadzi terapię w taki sposób, w jaki mówi, to jest to nie do wytrzymania. Rozumiem, że może był to wynik stresu, ale niemoc w sklejeniu poprawnego zdania, przeskakiwanie z jednej myśli na drugą, czy nadmierne wstawianie przerywników w postaci "yyyyy" powoduje, że widz bardzo się męczy samym słuchaniem. Wytrzymałam do 18 minuty. Więcej nie dałam rady. Szkoda, bo byłam bardzo ciekawa tego, co ma do powiedzenia nota bene osoba, która również wywodzi się z Wrocławia, tak jak ja, i która bardzo ciekawa jest życia w Norwegii.
O wiele lepiej słuchało się Pani Natalii, która opowiadała o życiu w Szwecji i choć mam odmienne poglądy niż ona czy osoba prowadząca wywiad, uważam, że wypowiadała się w bardzo ciekawy sposób. Przykro mi, że nie mogę powtórzyć tej opinii pod tym filmem.
dolarka... Dobra robota z tym programen . pozdrawiam
Grzegor... ale jaja.. semici przeciwko semitom o co tu chodzi
t sh... JA PIERDOLE! KOGO TY ZAPRASZASZ!
bartonl... zal.pl mama zmarła i koniec kasy
Mokele ... Co to ma być? Niemal cały odcinek to jakaś reklama firmy tego gościa. Porażka ten odcinek
Bernard... Gościu wygląda jakby siadał na butelki ,szkoda czasu .... ta osrana mimika twarzy.....czy ty czasem ( tak dla żartu ) nie zaprosiłeś ciotopedy?
Galaxy ... ale ten Gosc steka .........


Jolanta... Czego ty huju kłamiesz i najeżdzasz na Norwegie
filmy t... Prowadzacy troche taki erotoman gawedziasz tu oko na pornolach zawiesil , tam na niby nagich kobietach , cos tam troche niezaspokojony jest raczej.
filmy t... Czy on korzysta z ukrytych terapi doktora Zieby ?
rmbt... Początkowo ten pan sprawiał wrażenie jakby sam potrzebował pomocy i terapii, ale pod koniec się rozluźnił trochę, więc kładę to na karb zdenerwowania przed kamerą...
PolishW... Kolo najpierw powinien sobie zrobić tą ,, terapie,,.... pierdoli jak potłuczony. Nie wracaj do Polski Krzysztofie, takich wiejskich filozofów jest u nas nadmiar
Erbau N... Chcialem posłuchać ale nie mogę bo męczę się. Pozdrawiam
Ma Rysi... Mnie na dzień dobry w Wiedniu sąsiad Polak starej emigracji przywitał hasłem "jak Ci Polak nie zaszkodził to już Ci pomogl"...
eliza j... PRECZ Z POLAKAMI..........NORGE WAS NIENAWIDZI....... NAIWNY KURESKI NARODZIE,,,,,NIC NIE ZNACIE O NORGE + NIC NIE WIECIE CO MOWI SIE O POLSKICH GOWNACH,JAK WY..
Baryl83... Zaczęło się strasznie. 14min autoreklamy korespondenta, ale potem się jakoś rozręciło.
Nie zgodzę się, że wszyscy Norwegowie są za przyjmowaniem nachodźców. Mieszkam w Norwegii prawie 10lat. 2 lata temu powstał obok nas tymczasowy ośrodek tranzytowy dla imigrantów, który był w stanie pomieścić do 1000 osób. Sąsiedzi przestali puszczać dzieci do szkoły piechotą, na fB grupach poruszenie. Ludzie z okolicy prostestowali, był marsz z pochodniami, zbieranie podpisów, wydano gazetkę o tym jak jest. Były tez przypadki płaczu poruszonych dziewczyn, że jak tak można traktować bogu ducha winnych imigrantów i że takie zachowanie nie przystoi. Społeczeństwo jest podzielone w tej kwestii, ale nikt nie powie publicznie co myśli. Integracja imigrantów to bardzo ciężki temat. Im niższe wykształcenie, tym większa izolacja. To ile oni dostaja kasy pominę, ale nie są to małe sumy. Domek jednorodzinny od gminy na dobrym osiedlu też się trafia.
Breivik to tutaj temat tabu. Panuje zdanie, że po 21 latach przedłużą mu wyrok z powodów psychicznych.
Stroje za 50k nazywają się bunad. Może w Oslo się je kupuje, ale wiele ludzi dziedziczy je po starszyźnie.
Pijaństwo w Norwegii istnieje. To w Norwegii pierwszy raz zobaczyłem nieprzytomnych z upicia nastolatków leżących na chodniku i policję stojącą obok, pilnującą żeby nikt się nie bił.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ