No to jestem! - JAK TO? JUŻ PIĄTEK?! Poważne o finansach ✿No to jestem!✿


Shinybox :) http://shinybox.pl/ Do mnie: mail: [email protected] FACEBOOK: https://www.facebook.com/No-to-jestem... INSTAGRAM: no_to_jestem Muzyka: DJ QUADS-ITS TRUE JORM- SILHOUETTE VINIL-MY FEELINGS FOR YOU(sounclound) Niniejszy film stanowi utwór, który podlega ochronie na podstawie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Nieuprawnione lub niezgodne z powyższymi zasadami wykorzystanie filmu narazi sprawcę na konsekwencje prawne. Zgodnie z art. 116 i 117 ustawy o Prawie autorskim i prawach pokrewnych, nieuprawnione rozpowszechnianie oraz nieuprawnione utrwalanie lub zwielokrotnianie w celu rozpowszechniania cudzego utworu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 2, karze ograniczenia wolności lub...

Najlepsze komentarze:

karolin... Avon mozna zamawiac w punktach stacjonarnych. Czesto nawet na miejscu maja rozne rzeczy
Natalia... Polecam ten perfum jak się. Nie mylę jest to musk... i dalej nie pamiętam nazwy ?ale zapach jest obłędny ??pozdrawiam
VLOG JO... jestem zakochana w tym twoim białym sweterku, też taki chce <3
monikas... Anitko warto wykupic sobie jazdy I odswiezyc wide no I jezdzic
monikas... Anita superfigura!
Sisi Ma... Może french na paznokciach... wyglądają wtedy elegancko i tak czysto??. Wyjdź poza strefę komfortu?
Sisi Ma... Koleżana zdradzi skąd ma piękną szminkę drugiego dnia na ulicy??
Justyna... miałam dokładnie tak samo - mówię wczoraj komuś, że w piątek coś zrobię, a on na to - czyli jutro tak... normalnie mowę mi odjęło ze zdziwienia! ;)
Nesja89... O jak dziwnie się widzieć w takiej perspektywie:) ale Ty nie możesz przysypiać, a jeśli już, to się przynajmniej nie przyznawaj, że to przy moim filmie Ty niedobra Ty:)


BeTheCh... Zapachy z Avonu maja taka jakąś charakterystyczną nutę, wszystkie pachną jakoś podobne i tanio. Polecam Ci natomiast przyjrzeć się zapachom z Zary, są naprawdę dobrej jakości, pachną elegancko i są dość trwałe, cenowo też super za 100 ml. około 50 zł. Wybór ogromny! Polecam wybierać Edp - mój ostatni nabytek Sweet Vanilla - no przepadłam, boski jest!
Golden ... Jezu jak ten Twoj kotuś pięknie sie komponuje z tym puchatym sweterkiem ...cudownie
MrMabej... Za którym razem zdałas prawko?
kartki ... "Ejwon", ej bi si di i więc chyba "Ejwon". Mój zapach przez 10 lat to "Perceive" z "Ejwonu", wcześniej Opium. Ale potem odkryłam niesamowite, ciężkie, słodko korzenne perfumy Joop "Femme", nie znam zapachu Twoich "Arabskich", ale kojarzy mi się, że mogą być podobne, też obcy ludzie mnie pytali, co to za zapach, takli ciepły, egzotyczny, trochę przypominający perfumy Opium, ale ciekawszy.
MrMabej... Anitko, co Ty masz z tymi paskami? Do tej tuniki w ogóle nie pasuje. Jest niepotrzebny.
kartki ... Cudna broszka. A co do reklam u Ciebie, nie mam nic przeciwko, zwłaszcza gdy można pominąć. Jesteś takim pracusiem, że widząc (pierwszy raz dziś) reklamę u Ciebie, ucieszyłam się, życzę Ci jak najwięcej "darów losu",bo myślę, że Ty nie założyłaś kanału z taką intencją jak wielu innych "słynnych" vlogerów, którzy tylko wciskają ludziom kit. Rób swoje, nagrywaj jak najwięcej naturalnych vlogów do końca świata. Pomyślałam nawet, że takie vlogi to kapitalna pamiątka, tak np. za 10, 20 lat móc sobie obejrzeć dowolny filmik z przeszłości, przypomnieć sobie, jacy byliśmy. Twój kanał sprawił, że żałuję, że sama nie mam takiej pamiątki ze swojej młodości, gdy wierzyłam, że wszystko jest możliwe i wszystko mi się chciało. Spełniaj marzenia, vloguj dla siebie i dla nas i żebyś zawsze znajdowała w sobie ten entuzjazm, radość, ciekawość świata, apetyt na życie. Pozdrawiam.
Jo Many... Sama posiadam w szafie szary płaszcz, który w sierpniu skończył 11 lat. Pewne rzeczy są klasyczne, więc ponadczasowe. Tak na marginesie - maski 7th heaven są moim uzależnieniem. Po pierwsze, nie testowane na zwierzętach, a po drugie całkiem niezłe składy. Szczególnie polecam czekoladowe. Aż ciężko się oprzeć zlizywaniu jej z twarzy ;).
Rosalin... Super, że mówisz o badaniu piersi i chodzeniu do ginekologa. Mam nadzieję, że świadomość wzrośnie, a kobiety będą się upominać o badanie piersi, bo to często zaniedbywany punkt wizyty. Tak samo jeśli ktoś ma wątpliwości jak badać sobie piersi, to ginekolog może pokazać jak to robić w domu , warto pytać! :)
lavende... Anitko, dałabyś znać jak już będziesz mieć zdanie o tej pomadce z Avonu? Bardzo jestem jej ciekawa i myślałam o zakupie :) fajnie by bylo dowiedzieć się jak to jest z jej trwałością.
ta dori... Na reklamach to Nam nie szczedzisz ?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCTi5nbCULcLwck-ie12wx2Q