eMisjaTv - Losy ludności kresowej pod sowiecką okupacją


Polaków żyjących na wschodnich rubieżach Rzeczypospolitej spotkał tragiczny los. Jedni zginęli z rąk NKWD, innych mordowały bandy OUN/UPA. Dalsze straty w ludności cywilnej przyniosła okupacja niemiecka. Dla wielu naszych rodaków gehenna trwała nawet po zakończeniu działań wojennych. Dziś o Polaków represjonowanych na Kresach upomina się Społeczna Fundacja Pamięci Narodu Polskiego. Wkrótce opublikujemy pełen zapis video z konferencji.

Najlepsze komentarze:

Polish ... ?
Beata K... Co wy teraz sie budzicie!!!nigdy dziadki wam nie opowiadali!!!
Beata K... Do ksiázek wsadić.
Byba88... ciekawy temat
Apologe... Proszę mnie źle nie zrozumieć. Ceniłem Państwa i często oglądałem Państwa materiały. Przestałem kiedy zbyt często pojawiał się u Was jegomość Jabłonowski/Olszański. Napisałem o tym Państwu. Oto potwierdzenie moich słów:
http://www.pch24.pl/maska-opadla--jablonowski-atakuje-kosciol-i-chce-schizmy,55851,i.html

Apeluję o usunięcie materiałów z udziałem tego skompromitowanego człowieka.
eox as... tO NIE ROSJANIE TYKLO ŻYDZI NAS MORDOWALI!!!!!
A N K H... 2 kanały patriotyczne ważne dla Polaków - koniecznie do zasubskrybowania i rozdania swoim znajomym.
https://www.youtube.com/channel/UCRg1kZ1U-QSUeNmufXufkKQ
https://www.youtube.com/channel/UCTobxVIYH2fcjWvE69zFA2w/videos
Mieczys... W czasie walki ZŁA ze ZŁEM to jest FASZYZMU z KOMUNIZMEM wobec Polski brakiem lojalności wykazały się MNIEJSZOŚCI NARODOWE : ŻYDOWSKA i UKRAIŃSKA.
Dziś doświadczamy procesu od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm do ŻYDOBANDERYZMU,który zintensyfikował militaryzację handlu wojną i pokojem w ramach trwającej WOJNY O PIENIĄDZ.Wojnę tą opisał Song Honging jako doskonalenie sztuki wywoływania kryzysów,aby na nich zarabiać.
Kamil S... Ale wy kochacie się biczować. Psychiatra musiałby się wypowiedzieć w tym temacie. Co to za Naród który od dziecka jest tresowany że wszyscy naokoło wdeptywali nas w ziemię i robili z naszych materace albo mydło. Ja się się nie dziwię młodym Żydom zmuszanym do tych kretyńskich wycieczek do Oświęcimia że szczają na to wszystko dosłownie i w przenośni.
GESUNDH... TGSNT


Rolo Ma... dobry materiał
eMisjaT... Wszystkich zainteresowanych tematem prosimy o kilka dni cierpliwości. Wkrótce opublikujemy całą konferencję z wyszczególnieniem sygnatur czasowych następujących po sobie wykładów.
Jednocześnie przypominamy, że trwa publiczna zbiórka funduszy na nasze nowe studio.
Liczymy na Państwa wsparcie! https://zrzutka.pl/nowe-studio-dla-emisji
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCytN3QlZVPs8i4NZaCpvaDQ