Telewizja Republika - W PUNKT - DR. J. SZAREK, R. GROMADZKI - UKRAIŃCY MUSZĄ UZNAĆ SWOJĄ WINĘ


Oglądaj nas i czytaj także na portalu www.telewizjarepublika.pl - codziennie nowe wiadomości z Polski i świata!

Najlepsze komentarze:

antylem... Z Ukraińcami próbujemy się porozumieć od XIV w. ...Zawsze z tym samym skutkiem.
Tomasz ... Polska dałaby Ukraińcom kraj gdyby okazało się że Ukraińcy walczyli by z Polakami przeciwko Bolszewikom.
A że Ukraińcy walczyli razem z Bolszewikami przeciwko Polsce i tą wojnę w przegrali Polska nie mogła dać Ukraińcom kraju ponieważ to było by tak jakby mimo wygranej wojny dali kraj Bolszewikom skoro Ukraińcy walczyli z przeciwko Polsce razem z Bolszewikami.
Prawa S... GNAC TE UKRAINSKIE SCIERWO!!!
Adam Du... pomniki Jeremy Wiśniowieckiego na granicy. Pierd...cie hipolicie. Niemcy żadnej drogi nie przeszli, no chyba że z III do IV rzeszy. Przecież dziś Niemcy piszą o polskich obozach zagłady, bohaterach z Wehrmachtu. Ukraina widzi swoją rolę przy niemcach, jak Bandera w 41 i na nic wasze zaklinania. Zmniejszyć drastycznie wizy, zlikwidować szkolnictwo upańskie w Polsce, nie finansować Naszego Słowa. Wojna ukrainy z rosją to jest wojna domowa o to kto będzie rządził prawosławnym światem(jak w XI i XIIIw.) KAtolickie LAchy to wróg największy. Przypominam wam, że unia byłą z katolicką Litwą,a nie z tm potatarskim tałatajstwem.
Anna-Ma... To Kaczyńscy doradzili przejęcie włądzy od zdrajcy, mieli swoje powody ,zeby II RP nie przywracac. Tam żydki łatwo nie miały a na dodatek za zdrade kulka w łeb groziła. Film polecam !!!http://www.wicipolskie.org/?p=24475
axiom1... Polska i Mloda Radziecka Bolszewia rozebraly Ukranie (i Bialorus) w 1921. (Traktat Ryski)
sara... Wreszcie po wieku latach doczekaliśmy się, że na czele IPN stoi właściwy człowiek, polski patriota broniący prawdy historycznej i dobrego imienia Polski, a nie w imię poprawności politycznej ją zamazując, zakłamując, bądź wręcz przemilczając, ponieważ dobre i trwałe relacje pomiędzy narodami buduje się przede wszystkim na prawdzie historycznej, którą uznają obydwie strony, natomiast jeżeli jedna ze stron z wyrachowaniem wręcz ją zakłamuje, to nie może być na to naszej zgody. Pomaga się temu, kto tej pomocy potrzebuje, ale jeżeli ta pomoc nie jest doceniana i przeciwko darczyńcy stosuje się podwójną moralność, to należy się zastanowić, czy warto kosztem własnego narodu tej pomocy nadal udzielać. Musimy także nauczyć się wyciągać wnioski z naszej smutnej historii i przyjąć do świadomości, że są też i takie kraje z którymi relacje należy utrzymywać kierując się wyłącznie zdrowym pragmatyzmem.
Warynsk... p. Gromadzki w końcu może przejrzy na oczy. Kraina U i tyle. Dzicz bolszewicka we współpracy z Niemcami, tego się należy obawiać.
Thorner... Well well, probanderowska TV Republika wreszcie staje w prawdzie w temacie ukrainy...
Brinda ... najwyższa pora upominać się o Polaków, przez całe lata mówili tylko o żydach


SWAROZY... u-krauncy ty świnie ! A świnia nigdy nie uzna swej winy ! Wywalić z Polski ZAMKNĄĆ GRANICE i odebrać pieniądze pożyczone im przez Polki rząd !!! Niechcieli Petlury to wzieli Stalina ? Wyszli natym żydzi w obozie !
Gdzie jest ustawa o ludobójstwie banderowców i bansery, szuchywycza !
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCc282c_TN8xIba_Z6GaDnQw