Laura Ogrodowczyk - Ach śpij kochanie... 21.10.2017


Dzień dobry, ROZWIŃ OPIS PO WIĘCEJ INFORMACJI sukienka https://goo.gl/d7H5ht sweter https://goo.gl/yjvntW zapraszamy do Brow Baru w Złtych Tarasach do Karoliny Kampania na rzecz walki z rakiem piersi https://www.bcrf.org/ Estee Lauder https://www.esteelauder.pl/ Dziękujemy za oglądanie! Sklepik ze zdrową żywnością i przekąskami https://www.polenastole.pl/ ZNIŻKA: -10% HASŁO: LAURAFOOD Wszystkie marki zaprezentowane na Sephora Open Door znajdziecie na https://goo.gl/8oGpZE -50% na ZALANDO https://goo.gl/ZSW3hw MUZYKA W NASZYCH FILMACH David Fly https://goo.gl/MoJBMB Sklep Karoliny Baszak http://aeterie.com/ WIELKA AKCJA I KONKURS YVES ROCHER...

Najlepsze komentarze:

Julia... nutella ze śliwek <3 ;D
Poranna... Pani Danusiu ja chyba zacznę zapisywać te przepisy <3 GlamMamy
Aneta... Laura, moja babcia któregoś razu opowiedziała mi, że w jej młodości (babcia ma 83 lata) dziewczyna z rozpuszczonymi włosami była uważana za głupia i panią lekkich obyczajów. ;)
Pozdrawiam i życzę Wam szczęścia ;)
Fbp Fbp... Zazdroszczę tego Pani Danusiu ze umie Pani tak scalić rodzine .... jest Pani wzorem do naśladowania. Pozdrawiam
SzaRotK... Duzo szczescia Laurko i Piotrze!

Marzenka a moze skansen w Olsztynku na sesje boho?

pozdrawiam
Weronik... Mogę Was oglądać non stop ???
M vel S... Pani Danusiu, bardzo proszę, aby bylo Pani wiecej w filmach ? Prosze powiedziec czy pół kg pieczarek wystarczy?
Nati... Cudownie się patrzy na szczęscie Laurki i Marzenki ale mi także brakuje we vlogach Pani Danusi, ale też Jacka i Dominiki , koteczków .. a NAJBARDZIEJ czekam na okres przed świąteczny , oraz wigilię, święta, kiedy jesteście wszyscy razem, kiedy wraca Tata glam.. to są vlogi pełne wzruszeń. Ja wychowywałam się bez ojca, bez rodzeństwa, uwielbiam Waszą Rodzinkę!!!
aleksan... Piotr jest super :D
Klaudia... Pani Danusiu lubie Pani rozmowy z nami ???


Lentisi... Ciesze się, że KIRA pilnuje Waszych włości :) Pozdrawiam całą rodzinkę - M&A :)
deanke8... Pani Danusiu, bardzo miło się panią ogląda :) Lauro, wyglądasz ostatnio bosko!!!
Paula S... Najlepsze pary biorą ślub we wrześniu ?
Ja też wyszłam za mąż w tamtym miesiącu 30.09.2017
Fajnie że Marzenka też w tym samym roku ?
Nateell... Ale mi się miło zrobiło jak zobaczyłam że przejeżdżaliście niedaleko mnie, pod mostem ŚD. Taki widok na starówkę mam z 10 piętra ?❤
Tosia A... Kochana Rodzinka z Was :) Pani Danusiu jest Pani bardzo mądrą, cudowną kobietką i uwielbiam vlogi z Pani udziałem jak ten dzisiejszy! Pozdrawiam serdecznie!!
Ana Ban... Pani Danusiu ja rowniez barszcz czerwony zageszczam w ten sposob. Wyjmij pare buraczkow z zupy, blended I dodaje do zupy.
Hanna W... Mama Glam ??? uwiebiam Pania
NAinLon... Pani Danusia! Stęskniliśmy!
Ania Ad... a apropos resztek, to "kto je ostatki, ten jest piękny i gładki" :)
Ania Ad... Ja myślę tak: kobiety w tamtych czasach miały inne zmartwienia i przez to więcej czasu. My teraz gnamy za pieniądzem, za konkurencją, Internet, komputer, telefon, zabiera nam cenne minuty.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCKpK8ANHbYKbwEh91OhB-mA