Telewizja Republika - OTWARTYM TEKSTEM odc.90 - Krzysztof Skowroński


Oglądaj nas i czytaj także na portalu www.telewizjarepublika.pl - codziennie nowe wiadomości z Polski i świata!

Najlepsze komentarze:

ADAM... Ja po raz pierwszy usłyszałem o zawłaszczaniu "mędiów "wypowiedziane przez tow. milerka i jego bandy która sie uwłaszczyła / także im to gładko szło "zawłaszczanie , uwłaszczanie "/ jak teraz tym hipokrytom z peło - nowotworowo wiejskich geszefciarzy tej bandzie złodziejsko - zdradzieckiej
MaxBens... pieprzony antypolski banderowiec ! komoruskiego nie popieram ale tobie to sie powinno banderowska kreaturo w morde pluc za kazdym razem
Tomasz ... ZLITUJ SIE: SZYBKO AD REM KOMOROWSKI ITD
Tomasz ... NIE NUDZ;DO RZECZY
danuta ... Wspaniały redaktor właśnie poznaje go zawsze po typowym męskim głosie
malyryc... Dwoje tak doświadczonych zawodowo ludzi i to ciągle yeee chciałem yeeee. Strasznie to drażni...
karasin... ...o jakiej DOBREJ ZMIANIE my tutaj mowimy?...to jest KPINA!!!...a moze by tak cos powiedziec o przymusowych szczepieniach, juz nie tylko dla dzieci, ale dla NAS DOROSLYCH!!! ...zabiera sie nam prawo o decydowaniu o sobie...a gdzie szacunek dla art. 39 Konstytucji?...gdzie punkt 1 Kodeksu Norymberskiego?...gdzie art. 8 Konwencja o Ochronie Praw Czlowieka!...to tak ma wygladac DOBRA ZMIANA?...ja tez w nia wierzylam, ale teraz zaczynam oczy przecierac!!!
dariusz... pani Ewo wspaniały wywiad ... ależ miło Państwa słuchać
riko ko... bull,    głowy  chcial    ścinać,   zakonnice   na  pasach  przejechał,   o  żyrandolach  to  juz   nie  wspomne
Marekse... Nie bardzo rozumiem, dla czego bolszewickie państwo Polskie czyli okupant naszego kraju, ma zezwalać na nadawanie??? Jakaś koncesja!! To skrajna, kryminalna patologia!!! Radio Wnet chce nadawać, to polityczno-urzędnicze darmozjady mają przekazać odpłatnie częstotliwość nadawania i tyle ich pracy!! Co za dno i metr mułu!! Stalinowskie przepisy doskonale się mają za czasów USraelskie dobrej zmiany. Całe to państwo jest do anihilacji.


Jarema ... Kiedy Jacek Międlar powiedział, że scheuring-wielgus należy się brzytwa (w sensie, aby jej suczy łeb ogolić) skończył w sądzie.
A ubek komorowski jak nadworny łowczy bezkarnie łazi po folwarku i decyduje kogo do odstrzału.
Kamil B... Kto poje..ny tworzy, a drugi akceptuje te przerażające sygnały czołówkowe? To razi uszy i odstrasza potencjalnego słuchacza.
tajmenn... Ale zarzarta ta Stankiewicz! Tylko ja obchodzil Tusk i jego wyglup. Druga madra to Kania-tez by pogryzla czlowieka jakby prezio K. kazal.
Sinner... od dawna wiedziałem, że Komorowski to bojownik ISIS.
Dana... Prawda Polska na yt oraz
Wilsztajn zdemaskowany 2
Koniecznie obejzyjcie
Drodzy Polacy
Jan Kow... Polakow dlatego nienawidzili i nienawidza za powiew wolnosci ktory zawsze nam towarzyszyl ,narod szlachecki byl najliczniejszy w Pierwszej Rzeczpospolitej ok11 % dodatkowo cieszyl sie swobodami ktorych nie mieli niemcy,francuzi,ruskie,angielczycy
Andrzej... Biedakom z totalnej opozycji współczuję. A ta kolorowa dyrektor III PR to już fikcja totalna. Może kiedyś będzie normalnie, ale niestety nie dożyję tego.

http://dziwnabydgoszcz.blogspot.com/2017/10/wspomnien-czar.html
Jacek S... ten grozil, tamten tez. trzeba ich bylo nagrywac. a tak to trzeba przyjac te Pana relacje na wiare.
antylem... "Festiwalów"? Może "festiwali", panie redaktorze?
Helena ... Pani gratuluje nowej fryzury ! Wreszcie :)))
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCc282c_TN8xIba_Z6GaDnQw