asmeredakcja - Polska na tle polityki światowej - spotkanie Stanisława Michalkiewicza, Częstochowa, 20.10.2017


Wspieraj niezależność telewizji internetowej TVASME! Adres dla wpłat na TVASME przez PayPal: [email protected] Polska na tle polityki światowej - spotkanie Stanisława Michalkiewicza w Częstochowie wykład i dyskusja z publicznością nad bieżącymi tematami polityczno-społecznymi, 20.10.2017 r. https://www.facebook.com/TVASME https://www.facebook.com/0Stanislaw.Michalkiewicz/ https://www.facebook.com/groups/Michalkiewicz/ http://www.michalkiewicz.pl/ Zapraszamy do Klubu TV ASME: http://www.asme.pl/pl/register.shtml Nagranie pochodzi z witryny ASME: Nagrania TVASME w całości są dostępne w Klubie TVASME!

Najlepsze komentarze:

asmered... Zapraszamy do jedynej grupy poświęconej propagowaniu twórczości redaktora Stanisława Michalkiewicza - publicysty prawicowego, którego oryginalne komentarze i analizy spotykacie później powielone wśród pseudoprawicowych intelektualnych popłuczyn medialnych :) https://www.facebook.com/groups/Michalkiewicz/ oraz jedynego niekomercyjnego profilu (jedynego bez spamu!) redaktora Stanisława Michalkiewicza https://www.facebook.com/0Stanislaw.Michalkiewicz/

Jednocześnie zwracamy się o wsparcie finansowe - w każdej wysokości - telewizji internetowej TVASME, najstarszej w polskiej części internetu (emitującej materiały już od 1998 roku i wywodzącej się ze środowiska konserwatywnych liberałów gospodarczych)!
Adres dla wpłat na TVASME przez PayPal: [email protected]gmail.com
np. pio... Środowiska klientelistyczne, żeby nie nazywać ich złodziejskimi i pasożytniczymi, nazywa się w nowomowie prekariatem (osoby żyjace dzięki państwu i zależni od łaski państwa)
Krzyszt... 2:40:57 Dlaczego nic nie słychać? to wydaje się dosyć interesujący fragment
Ewa Šr... Z Szyman do Starych Kiejkut...Ale narracja cudna, polityka w pigułce ładnej i smacznej:)
AVE CEZ... PANIE STASIU. TA HISTORIA NIE ZACZĘŁA SIĘ 17 WRZEŚNIA, A 4 LIPCA. I JUŻ TYLKO PRZEZ TE DATY NIE WYGLĄDA TAK, JAK PAN TO PRZEDSTAWIA.
Wiesiek... Konferencja w Pocztdamie również jako część reparacji od Niemiec dla Polski uznała też Ziemie Odzyskane.
Polin P... Żydzi, Żydzi- wszędzie Żydzi...ha ha ha Zacznijcie się leczyć!!!
Jerzy K... Ciekaw jestem co Michalkiewicz powiedział o ,,rozbudowanych strukturach duchowieństwa" gdy wysiadł mu mikrofon . Moja ulubiona ,,teoria spiskowa" podpowiada mi że musiało to być coś bardzo ważnego.
Ireneus... Cała prawda!


Jerzy K... 86 000 000 Kurdów nie ma swego państwa . Kurdowie zamieszkują na terenie pięciu państw - nam z pod trzech zaborów nie szło się wyzwolić, a co dopiero pięciu - w dodatku tereny zamieszkałe przez Kurdów są roponośne a to łakomy kąsek dla wszystkich.
Artur A... Niesamowicie trafny komentarz obrazujący to gdzie jesteśmy, jak najwięcej osób powinno to zobaczyć.
Keystia... Komentarz w sprawie odtajnienia dokumentów ws zabójstwa JFK
Mirek Q... Pan Stach, wapanily komentator, oraz analityk. Jadnak za bardzo skumal sie z k.katol
Polski ... Jaki to piękny widok widzieć Pana Michalkiewicza koło tronu królewskiego i sztandaru Wolności <3
Ballady... Ostatni brzeg- film . Jak pan Stanisław się tak wzruszył to trzeba obejrzeć.
Tom Pod... Pan Stach zasługuje na
tron.
Sebasti... Dobry!
Bob Fis... 1:35:55 pytania
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCBfN8PrJkCgQrjqo66cuQ8w