Plejada - Joanna Przetakiewicz: "Azja Express" to był impuls, chciałam tam pojechać | Gwiazdy Cejrowskiego III


Gościem Marcina Cejrowskiego była projektantka mody Joanna Przetakiewicz. Subskrybuj kanał Plejada https://www.youtube.com/channel/UCSPxMvNA_zdeZi7vZVqMBbQ?sub_confirmation=1 Wpadaj na nasze social media! Facebook: https://www.facebook.com/plejadapl/ Instagram: https://www.instagram.com/plejadapl/

Najlepsze komentarze:

Paulina... Otworzylam ze wzgledu na nazwisko Cejrowski, a to nie ten Cejrowski..
Aga Sza... Po prostu fajna babka
soverei... Łukaszu, byłeś dodatkiem do Przetakiewicz ...w scenariuszu - zanim wystartował AzjaExpress. Nie wiem, miałeś nosić ...byłeś bagażowym, wykidajło, zatrzymujący stopa? Maskotka Jana i dziewczyna Służb, jest pod szczególną ochroną (wie to i owo) czy skarbnik żyje (np.); nowy apartament Przetakiewicz w Londynie - to dla kogo? Creme de la creme w najstarszej/najdroższej dzielni. Jakubiak siedzi cicho, bo jedno słowo Przetakiewicz ...i znika. Jak ONA to robi, jak to łączy? Nie wiecie. Bierze kaskę od Jana, zleca, płaci, zaprasza.
Szymonn... Ten typ już bardziej w dupę jej wejść nie mógł...
Kalina ... Poczytajcie komentarze,po tej serii najbardziej znienawidzonym uczestnikiem jest pirog. Pozniej hejty leca jak zwykle na jakobiaka i na blondi z wywiadu. Niestety ludzie nazywaja rzeczy po imieniu i widza jak jest, nie zmanipulujecie ludu,sory.
Agniesz... Pozytywnie mnie zaskoczyla kobieta sukcesu i tak fajna osoba i pozytywna
Agucci... Piękna
Happy M... TRÓJKĄTY , GWIAZDKI i ITP...SZAŁ!!
khaniti... no nie ten sztuczny smieszek co sie smieje na zawolanie 20m2.
Ania Pa... Sztuczny prowadzacy, nieprzyjemnie sie go slucha , jest takim narcyzem ,ze nawet skupiajac sie na pytaniu do goscia , widac jak wciaz spuszcza sie nad soba.


A b... Daj mi takiego "J" a bede lepsza ...wszystko na ten temat
Fijolko... Cudowna ?❤️?
Katarzy... Świetna, inteligentna pozytywna babeczka!
jazz gi... lizus.
K. V. B... Świetna kobieta!
Magdale... Gdzie ona i dziecko w tym wieku!hehe
realist... W tym pytaniu o dziecko, niech Cię Kobieto zszokuje przede wszystkim Twój wiek. Hello! Nie wszystko kupisz za kasę, którą masz. Jest jedna, jedyna sprawiedliwość dla biednych i dla bogatych: czas. Póki, co nikt nie pokonał upływu czasu i to jest największa sprawiedliwość na tym padole. Może dla odmiany te wszystkie próżne bogate baby i chłopy zastanowią się, jak wykorzystać swoją pozycję i kasiorę do zrobienia czegoś dla innych ludzi, dla tej planety. Nie padło w tym pustym wywiadzie, ani jedno pytanie tej kategorii myślowej. Dlatego myślącemu człowiekowi robi się niedobrze po takich wywiadach.
realist... Ten koleś prowadzący jest nie do zniesienia! I to spuszczanie się nad Kulczykiem...no rzygać się chce.
realist... Można wszystko nastrzyknąć, naciągnąć, spilingować, itd, ale szyja prawdę ci powie....
Dziwią mnie jednak te pomarszczone powieki
Rachela... Pani jest fantastyczna!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCSPxMvNA_zdeZi7vZVqMBbQ