Salve TV - Jak zmienić swoją żonę na lepszą?


Gośćmi Tematu Dnia byli Mariusz Marcinkowski i Jarosław Kumor ze wspólnoty Przymierze Wojowników, którzy w rozmowie z Piotrem Otrębskim wyjaśniali, czym zajmują się wojownicy Chrystusa. - Ci wojownicy, to przede wszystkim duchowo. Walka duchowa, którą toczymy jako mężczyźni, to jest to odzwierciedlenie tego miana wojownika. Myślę, że to oddaje pełną istotę naszej formacji w ramach wspólnoty, codziennej pracy, która nie składa się z jakichś wielkich rzeczy, ale powolnych kroczków, które w perspektywie dają pewny efekt. Oto wojujemy, żeby codziennie przybliżać się do Boga - mówił Jarosław Kumor - Niektórzy mówią, że jesteśmy grupą paramilitarną. Sięgamy do biblijnej koncepcji wojownika – podkreślał Mariusz Marcinkowski -...

Najlepsze komentarze:

Crixuus... Poproszę o właściwe tytułowanie filmów, bo nie zawsze oddają treść materiału.
Basia t... Pan Piotr-bezbłędny!!!
Zygmunt... Masz całkowitą rację.Niestety zbyt późno twój tekst przeczytalem i zarazem zrozumiałem .Jestem już bardzo dawno po ślubie więc cofnąć w czasie się nie mogę.Polak powinien posiąść żonę zagraniczną,bogatą i ładną a najlepiej piękną.To mu się należy jak psu buda.
MixedMa... k
Pawe? H... Stop związków z polkami one nie nadają się ani do życia ani do związków. Stać was na kobiety z zagranicy i zamieszkanie tam one nie mają żadnych oszczędności. Nie bierzcie nigdy ślubów z polkami nie warto to tylko ciężar z tego nic nie ma polki są przereklamowane. Nie jestem z tych, którzy zostali zdradzeni czy jakaś mi coś zrobiła, ale obserwuje i to są wnioski. Dodam ż w Polsce ponad 4 mln Mężczyzn nie widzi własnych dzieci i musi na nie płacić. kobiety nie są skomplikowane są po prostu zakłamane. W Polsce można spotkać masę kobiet, które wychowane sa przez chore matki na hieny, które szukają kasiastego podległego im pieska, jesli nie jest podległy to tak go omotają ze podległym sie stanie, gdy odzyska swoja niepodległość w jakiś sposób zostaje natychmiastowo wyssany do cna z kasy a kobieta poszukuje nowego, bo mamusia od najmłodszych lat wpajała dobry mąż to bogaty maz, taki, który bedzie cie słuchał curciu, nie daj sobą pomiatać, bo jesteś kobieta a my mamy swoja dumę i nie damy sie głupim chłopom, bo co oni mogą... Jak macie pisać, że jakaś mi coś zrobiła i żadna mnie nie chce lub jestem frajerem to nie piszcie lepiej poczytać sprawdzić wiele źródeł i zrozumieć tak jest jak pisze no chyba, że chcecie napieprzać na upośledzone kobiety.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCVWrvhpLs4BQ93wvkEnyIXg