Najlepsze Kompilacje - Zaskakujące ciekawostki na temat ludzkiego ciała #2


Ciekawostki | Tajemnice | Fakty ★https://goo.gl/XybTP1 Zapraszam wszystkich do obejrzenia pierwszego odcinka zaskakujących ciekawostek na temat ludzkiego ciała. Coś was dziwi? Zaskakuje? Jesteście zszokowani? Podzielcie się w komentarzu swoją opinią :-D ----------------------------------------­----------------------------------------­--------------------------- Muzyka: Silent Partner - Jupiter ►https://goo.gl/7InVuq Darmowa muzyka do komercyjnego użytku ►https://goo.gl/C4Yd3S ----------------------------------------­----------------------------------------­--------------------------- NA POLSKICH DROGACH - Wszystkie części: https://goo.gl/YTzBEa TO JEST POLSKA - Wszystkie części: https://goo.gl/pFLL7s...

Najlepsze komentarze:

Optomet... Masa zaskakujących bzdur powielanych przez psudoznawców. Te rewelacje o ludzkim organizmie można wsadzić sobie między bajki, tam ich miejsce. Choćby że, że ołówki nie są produkowane z węgla, oko czy rzustka też nie ma mechanizmów samonaprawczych i nie jest zębem, głowa nie jest największym radiatorem ciała a odruch kichania często jest wykonywany z otwartymi oczami.
ferdek3... Z tym kichaniem to nie jest tak do końca prawda
AlOb... Zmiencie lektora ten głos jest taki przytlaczajacy
Roderyk... Jesteśmy jedynymi istotami które śpią na plecach?? Bzdura moj pies uwielbia na grzbiecie spać :)
Quinter... Przez głowę nie ucieka 80% ciepła. Jest to prawdą tylko w jednym przypadku: Kiedy jesteśmy już opatuleni czymś ciepłym (normalne ubranie na zimę) i wtedy jak nie mamy czapki to ucieka 80% ciepła, a jak nie jesteśmy dobrze ubrani to przez głowę ucieka tego ciepła zdecydowanie mniej!!!
Wojciec... Pozdrawiam serdecznie. Również mam ciekawostkę... dzisiaj mam urodziny :-)
Brak Br... EEEEE, gdzie jest "no i chuj no i cześć"?
minemis... Niestety to że tracimy 80% ciepła przez głowe to mit. Wyjdź sobie w zime na dwór w kurtce zimowej ale bez czapki- będzie ok. Wyjź w czapce i samej koszulce- szybko zmarzniesz.
Norbert... A ciepła nie tracimy więcej przez stopy?
gabix... Dwunasta
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCjG_KFptO0Vn7IkHiJvk0xA