Hantaa - mało OPANCERZONY chyba POCIĄG | Call of Duty: WWII #4]


Zobacz serię z Wolfenstein: The - http://bit.ly/HantaaWolfenTNO Albo 2 odcinki z CoD4: Modern Warfare - http://bit.ly/HantaaCoD4MW ------------------------------------------------ Obczaj Insta - http://www.instagram.com/maciejhantaa/ Zalajkuj mnie na fejsbuku - http://www.facebook.com/Hantaa Tutaj streamuje - http://www.hitbox.tv/Hantaa Dołącz do Huntowników - http://bit.ly/HuntownicyFB --------------------------------------------------------- Utwory w intrach: Mushroomhead - Xeroxed Marilyn Manson - Disassociative Bullet For My Valentine - Your Betrayal Dethklok - Murmaider Dope - Die Mother Fucker Die Slipknot - Disasterpiece Kongos - Come With Me Now

Najlepsze komentarze:

Bart Si... 16:00 tego można było się spodziewać po COD :D COD 2 to był jednak majstersztyk...
Ja Wolt... Misja z walizkami potwierdza- że tego typu gry nie powinny mieć dubbingu. Napisy owszem ale nie dubbing. Najpierw rozmowa po niemiecku a potem przejście na angielski, który jest polskim.
Rambo88... Tym co goniłeś pociąg to jest osobowo-terenowy samochód produkcji Niemieckiej: VW typ 82 Kübelwagen. Nie tylko amerykanie mieli swojego Jeepa. ;)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCiKg4NGu5imXX9DMjXVqu2w