MrBobru - Głowa do góry - Danganronpa V3 #19]


☛ FANPAGE - https://www.facebook.com/MrBobru ☛☛ ☛ FANPAGE NERI - https://www.facebook.com/NerineMikaela/ ☛☛ ☛ INSTAGRAM - https://www.instagram.com/bobru_bombu/ ☛☛ ☛ INSTAGRAM NERI - https://www.instagram.com/namaenonaii/ ☛ ☛ KONTAKT YT DO NERI -goo.gl/bhSSdN ☛☛ ☛ BLOG - http://apokalipsa-bombu.blogspot.com/ ☛☛ ☛ PARTNERSTWO DOŁĄCZ -http://tinyurl.com/puwp98h ☛☛ ☛GRUPA STEAM - Bobrownicy ☛☛ ☛TWITCH.TV - http://pl.twitch.tv/mrbobru ☛☛

Najlepsze komentarze:

Piesek ... Shuichi protagonista zapowiada się ciekawie
HM Desh... Będę wstawiał tylko jak już wytypujesz ludzi, albo przy jakichś ważniejszych odcinkach, bo jakbym wstawał codziennie to byłby syf.
Co do ilości typów to przyznaje się, że o tym zapomniałem, naprawie na proces po aktualnym. :)
Dominik... Na półkach w pokoju Shuishiego będą znajdowały się znalezione ukryte monokumy, jest ich 5 na jeden rozdział z czego 4 z nich można znaleźć nie tylko w powieszczeniach lecz i na korytarzach i na zewnątrz budynku. Piąty monokuma zawsze jest ukryty w minigierkach  ( Hangman's Gambit, Psyche Taxi, Mind Mine ) na procesie klasowym np. w Gambicie w pierwszym procesie był w jednej z baniek zamiast litery.
PerunPe... 3:10 Here we go czas zacząć jedną z najbardziej emocjonalnych scen w Ronpie V3
LisiGra... Jeśli jesteśmy już przy monomiśkach. To może mogą wskazywać one następnych potencjalnych morderców. Zauważyłem to po pierwszej egzekucji na twoim kanale Zginęła Kaede (Muzyka) a wraz z nią został zniszczony Monokid (Muzyka). Jeśli teoria jest jako tako prawdziwa to teraz wystarczy dopasować resztę pod Monomiśki.
Aksolot... Czy te słabe punkty na karkach, to nie czasem nawiązanie do Shingeki no Kyojin? : D
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UC6lOmjbgVBvhn0CJ877uYfg