The right side of the Internet - LIVE 11 listopada otaczamy Sejm RP Różańcem ŚwiętymNajlepsze komentarze:

gregor1... Miło zobaczyć Polaków w miejscu, w którym się być nie zdążyło, było tak dużo imprez, że niemożliwością było być wszędzie. Już sobie wyobrażam, co będzie w dniu setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
lukasz... niech bog ma nas w opiece
Piotr Z... Ja bym na "naszych" polityków wysłał EGZORCYSTÓW !
Urszula... ..wczesniejsze komentarze sa nie na miejscu ...Polacy, to Narod katolicki i takie manifestowanie religijnosci ..modlitwy pod sejmem jest Symboliczna manifestacja tej chrzescijanskiej przynaleznosci !! W czasach dzisiejszej zawieruchy i odejscia od zasad moralnych i etycznych niech ten malenki przyklad bedzie przykladem Narodowego oddania sie wartosciom wyzszym i ponadczasowym!!!......podpis : ...Niepraktykujaca ...
richard... POLACY CZEBA TA CZERWONA TOTALNA BANDE PO;NOWOCZESNA KOD;SLD;PSL ZE SEJMU WYGONIC I NIGDY NIE WPUSCIC;TO SA ZDRAJCY POLAKOW;SPRZEDAWCZYKI;ONI CHCA ZEBY POLSKA BYLA ZNIEWOLONA PRZEZ ZACHUD ZEBY TUSK MELKEL DUPE LIZAL I ZE WSCHODU ZEBY PUTIN MORDERCA GO NIE WYDAL ZE ELITE POLSKI KAZAL ZNISZCZYC!!!
Sali Sa...
Mor Got... Jak chcą to niech się modlą. Miło, że nie robią tego bezpośrednio na Marszu Niepodległości. Nie mam nic do Kościoła. Po prostu uważam, że modły emerytek nie przystają do dynamiki Marszu 11 listopada.
Dad Kom... ks. Małkowski ?
blue sk... znowu te zabobony czy was calkiem oczadzilo
Piotr P... Brawo! więcej takich akcji. szkoda ze nie mieszkam bliżej, ale dołączam sie w modlitwie
Jarek B... trzeba gonic czarta z sejmu !
Sara Ko... Brawo rodacy, jesteśmy dla Boga bo tylko Polska nie zdradziła wiary.
Piotr P... O ja pierdole. Ale zabobon. Przez takie akcje znowu platforma wygra
Kus Pat... Amen
Bog z wami
Majka M... ????
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCvsuGPIEIzRam2GfUPiY_Cg