LIVE - 11 listopada otaczamy Sejm RP Różańcem Świętym

The right side of the Internet »
Sprawdź FEJM na youtube dla kanału "The right side of the Internet"! Kliknij tutaj aby przejść do statystyk »
11 listopada otaczamy Sejm RP Różańcem Świętym – tak czynimy co roku już od sześciu lat! Dziękujmy Panu Bogu i Maryi Królowej Polski za owoce tej modlitwy i prośmy o więcej – niech Polska stanie się prawdziwym Królestwem Maryi i Jej Syna (Jasnogórskie Śluby Narodu).

Komentarze:

gregor1...Miło zobaczyć Polaków w miejscu, w którym się być nie zdążyło, było tak dużo imprez, że niemożliwością było być wszędzie. Już sobie wyobrażam, co będzie w dniu setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
lukasz...niech bog ma nas w opiece
Piotr Z...Ja bym na "naszych" polityków wysłał EGZORCYSTÓW !
Urszula.....wczesniejsze komentarze sa nie na miejscu ...Polacy, to Narod katolicki i takie manifestowanie religijnosci ..modlitwy pod sejmem jest Symboliczna manifestacja tej chrzescijanskiej przynaleznosci !! W czasach dzisiejszej zawieruchy i odejscia od zasad moralnych i etycznych niech ten malenki przyklad bedzie przykladem Narodowego oddania sie wartosciom wyzszym i ponadczasowym!!!......podpis : ...Niepraktykujaca ...
richard...POLACY CZEBA TA CZERWONA TOTALNA BANDE PO;NOWOCZESNA KOD;SLD;PSL ZE SEJMU WYGONIC I NIGDY NIE WPUSCIC;TO SA ZDRAJCY POLAKOW;SPRZEDAWCZYKI;ONI CHCA ZEBY POLSKA BYLA ZNIEWOLONA PRZEZ ZACHUD ZEBY TUSK MELKEL DUPE LIZAL I ZE WSCHODU ZEBY PUTIN MORDERCA GO NIE WYDAL ZE ELITE POLSKI KAZAL ZNISZCZYC!!!
Sali Sa...
Mor Got...Jak chcą to niech się modlą. Miło, że nie robią tego bezpośrednio na Marszu Niepodległości. Nie mam nic do Kościoła. Po prostu uważam, że modły emerytek nie przystają do dynamiki Marszu 11 listopada.
Dad Kom...ks. Małkowski ?
blue sk...znowu te zabobony czy was calkiem oczadzilo
Piotr P...Brawo! więcej takich akcji. szkoda ze nie mieszkam bliżej, ale dołączam sie w modlitwieJarek B...trzeba gonic czarta z sejmu !
Sara Ko...Brawo rodacy, jesteśmy dla Boga bo tylko Polska nie zdradziła wiary.
Piotr P...O ja pierdole. Ale zabobon. Przez takie akcje znowu platforma wygra
Kus Pat...Amen
Bog z wami
Majka M...????
Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCvsuGPIEIzRam2GfUPiY_Cg