Sebastian Barycza - Dziennik z podróży Dubaj 11.11.2017

FB: Automatyka:


Najlepsze komentarze:

Andrzej... No,no.Politycznie szacun !
Capitan... Też byłem w dubaiu ale miesiąc temu :)
Olivia ... Zdrowka dla Agnieszki
sonic... Zdrowia dla Agi
Andrew ... Sebastian wyłącz możliwość komentarzy. 99% wypowiedzi to skarlałe i skundlone polactwo. Świadomego społeczeństwa już prawie nie ma.
Trolek ... Kukiz to ćpun który lize dupe Kaczorowi... Nawet wyzszego wyksztalcenia nie ma ... Czyli jest nikim.
A Korwin by kobiety przy garach postawil.... Ma dość skrajne poglądy.
To juz lepiej nie glosowac na nikogo.
Bo obecnie nikogo godnego uwagi nie ma w swiecie polityki.
Tu trzeba kogoś o swiezym umysle.Kogos kto będzię miał na uwadze dobro panstwa a takze ludzi.Nie zapominając o zadnej z klas : ludziach biednych,ludziach ze srednim,biznesmenach,dzieciach,kobietach,mezczyznach,mlodych,starcach.
Robert ... Sebastian troszkę się mylisz. Traktat wersalski kończący oficjalnie I wojnę podpisany przez Dmowskiego (ogromny jego wkład ) Paderewskiego i nieprzychylnych okupantów oraz pozostałe państwa 28 czerwca 1919 r dał nam dopiero wolność i Polska z wielkim trudem wróciła na mapy. To jest prawidłowa data odzyskania niepodległości. Natomiast wcześniej 11 listopada 1918 doszło do zakończenia działań wojennych i rozejmu w Compiegne we Francji . Dopiero w 37' skojarzono tę datę z zakończeniem działań i ustanowiono święto 11 listopada Dniem Niepodległości (choć faktycznie 11 listopada 1918r aż do 28 czerwca 1919r. Polska nadal na mapach nie istniała i nikt w sprawie naszej wolności się nie porozumiał). W 89' przywrócono znów to święto przez postkomunistów z nieprawidłową datą i tak jest do dziś.
Pokaż mniej
ODPOWIEDZ
jeremir... Bardzo chętnie posłucham jak opowiesz o tym ,jak PIS jest taki sam jak PO ,konkrety ,
jacoo78... Taki niby obyty światowiec a wierzy w teorie spiskowe o "rozkradaniu Polski przez PO", głosować na Kukiza/Korwina... ludzie to argumenty 15 letniej gimbazy. Dorosły facet a bredzi jak gimbus wychowany na Youtubie. Jakby nie daj Boże tu Korwin objął władzę to spieprzałbyś z tego kraju w try miga, zresztą już się robi nieciekawie za rządów pislamistów. Już się z nas śmieją w innych krajach że 100 tysięczne marsze faszystów mamy. A przypominam ze faszysci są w szeregach też u kukiza więc gadanie o patryiotyźmie i zachęcanie do głosowania na tego pijaka to jakiś absurd.
Jan K?a... Brawo p. Sebastianie, ważny głos że polskość to nie bylejakość. Dużo zdrowia
septus0... Ten tekst ze sprzedaniem Polski Niemcom przypomniał mi podstawowke lat
70-tych i starego komucha który uczył nas "patriotyzmu" socjalistycznego. .
Aizon... Pozdrawiam. Szczecinianin.
181kowa... może wiesz dlaczego marcy shan juz nie nagrywa?
adam cz... szacun
BidaS... Jebać pis i jebać Po. Jebać wszystkie świnie przy korycie bo jeden drugiego wart jest. Złodzieje jebani. Ale gdyby Merkel wyszła z referendum do polaków kto chce oddać polskie ziemie i zostać niemcem to kurwa ludzie z jęzorem na brodzie by lecieli podpisać. Kto by nie chciał zarabiać w euro, mieć na wszystko pieniądze, rozwiniętą gospodarkę i wysokie emerytury. Przez wiele lat mieszkałem w Gdańsku i nie raz jechałem do Berlina sobie na weekend autem i kurwa niby kilkaset kilometrów a PRZEPAŚĆ między polską a niemcownią jest kurwa PRZEOGROMNA. Polacy sami by oddali swoje ziemię i narodowość gdyby tylko mieli okazje.
sax01fu... uważam, że do swoich politycznych przekonań, otwórz sobie drugi kanał... Chyba, że robisz to specjalnie co jakiś czas, żeby sobie zwiększyć ilość komentarzy, tylko 99% nie ma nic wspólnego z filmem. Poza tym zrażasz do siebie ludzi, którzy myślą inaczej, mają prawo? A patriotą się jest na co dzień, a nie w koszulce i na pewno nie jest to człowiek, który na marszach wykrzykuje Polska dla Polaków, Żydzi i komuniści na latarnie i tym podobne szerzenie nienawiści. Tym bardziej, że ja komunistów w Polsce już od dawna nie widziałem... A mam ponad 40 lat.
Stary L... Spadaj PiSowcu.
John Do... Fryzjer sie pytał o Ciebie sebek
Robert ... Sebastian jesteś wolnościowcem więc polecam Tobie i innym zapoznać się z Panem Stefanem Oleszczukiem (Człowiek z Kamienia). Chciałbym mieć takiego premiera.
Dana Ka... Dzięki Tobie poznałam kawał świata ?dużo zdrowia dla Agi...powodzenia i czekam na nowe nowości?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCQlnEs6V20ihona8eDIkrGA