TVN Talent Show - Jej taniec brzucha zachwycił Agustina Egurrolę! Mam Talent!]

Oglądaj w sobotę o 20:00 w TVN oraz w player.pl: 10/odcinek 9,85645,o.html Subskrybuj kanał TVN Talent Show: Dziesiąta edycja zaskoczy jeszcze większą porcją szaleństwa – będzie odważnie, zabawnie, wzruszająco. Widzowie zobaczą fenomenalne pokazy solowe, a także grupowe. Orkiestry, chóry i rewie. Talent nie zna wieku, więc na scenie „Mam talent” zadebiutują nie tylko najmłodsi, ale również ci starsi. W planach niewiarygodne sztuki magiczne, komicy i akrobaci na wysokościach. Nie zabraknie mrożących krew w żyłach występów, pokazów zręczności oraz prób bicia rekordów. Po raz pierwszy w „Mam talent” zaprezentowana zostanie jazda figurowa na rolkach i wrotkach, tresowane króliki, uśmiechnięty pies, a nawet gra na laserowej harfie. Widzowie poznają także małą mistrzynię speed stacks czy fryzjera rekordzistę. Z nowymi występami powrócą uczestnicy poprzednich edycji, między innymi bracia Kłeczek, Łukasz Świrk, Pan Ząbek i Krystian Minda. Prowadzący, czyli jak zwykle niezawodni Marcin Prokop i Szymon Hołownia, zaproszą do tajemniczej twierdzy nad Wisłą oraz labiryntów opuszczonej elektrociepłowni na Śląsku.


Najlepsze komentarze:

mila mi... Czy tylko ja chciałam by przeszła do finału¿???????????????????
linzka1... Kto widział ten taniec w GoogleBox pl na TTV?
Ewelina... Bardzo ładnie
Ola Tok... Jaki tytuł posenki tej drugiej części
piotr w... Beznadziejnie??????
Samir O... Brawo dla Niej że zaszła tak daleko i spełnia swoje marzenia. A niektóre wasze komentarze typu że jurorzy źle wybrali wsadźcie sobie w dupe....... zazdrośnicy. Brawo Nadia :*
Mam Tal... Brawoooo !!!
The Bes... Brawo za występ !!!
Marcin ... Super występ ekstra
lolx an... To świetne
meloman... Myślę, że ta edycja to porażka z winy jurorów, którzy wybrali sztampę i odrzucili rzeczy ciekawe. Gdy odpadł zespół z Michałowic a awansował dziwny pan grający na jakiejś kiełbasie - bez pomysłu i talentu - przerzuciłem się na wersję USA i UK. Tam się dużo dzieje!!!
Julaa... Woooooo, mega ?
LLAMA C... Cały taniec piękny i jest pięknie ubrana ☺
Frosty ... Takie zeżenowanie ostatni raz czułem gdy słuchałem ,,O co Ci chodzi''
123 456... Fajna babka☺️
Majka B... Wow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-)
Fashion... Super ? ( 8 )
FastKas... Co sie zobaczylo to sie nie odzobaczy..
Mirek L... Ona to jest zajebista
Lusy 20... Kto przed 300 wyświetleniami?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCWJNF5h3No52WmZuspDrG8A