Fishing With Ace - UTOPIŁEM GŁÓWNĄ KAMERĘ...

[Nie bądź mięsiarz, rozwiń opis :D] Stało się to czego za wszelką cenę próbowałem uniknąć. Wiele rzeczy musiało wydarzyć się w jednym momencie, żeby po blisko 3ch latach bezproblemowego użytkowania moja kamera wylądowała w wodzie... Technicy mówią, że nie ma praktycznie żadnych szans na uratowanie kamery... Dziś [11.11.2017] o godzinie 20:00 startujemy z LIVE, w którym między innymi pogadamy sobie o tym co dalej z FWA. To bardzo poważny dla mnie temat, także uprzedzam wszystkich śmieszków i mądrali, że nie ma tu miejsca na nieodpowiednie teksty. [LISTOPADOWA MEGA PROMOCJA NA OPASKI FWA TEAM] [LINKI] OTWORZYŁEM SKLEP! DOŁĄCZ DO TEAMU FISHINGWITHACE! TWITCH WPADAJ POGRAĆ I POGADAĆ! [Oficjalna strona FishingWithAce] Porady, artykuły, relacje znad wody, testy, wywiady i masa zdjęć. [PATRONITE] Jeszcze więcej, jeszcze lepszych filmów? Nowe łowiska, wędkowanie z widzami, filmy pełnometrażowe? Teraz w zasięgu ręki! Zajrzyj: [FanPage FishingWithAce] Najlepsza forma kontaktowania się ze mną, najszybsze informacje o moich połowach w formie zdjęć i krótkich filmów, których nie zobaczysz na YouTube! [Grupa FishingWithAce Team] Miejsce gdzie możesz zareklamować swój FanPage lub kaanał Filmowy, zapytać wielu doświadczonych wędkarzy o poradę, pochwalić się zdjęciem lub po prostu ze mną pogadać :) ... [Grupa ZLOTU FISHINGWITHACE] Grupa stworzona specjalnie na rozmowy o Zlocie Fanów FishingWithAce! ... [Instagram FishingWithAce] Masa zdjęć i filmów z moich wypraw NAJSZYBCIEJ jak się tylko da!


Najlepsze komentarze:

Pro100w... Świzdu gwizdu, świzdu gwizdu i kamera poszła w pizdu!
Krzyszt... Witaj . Po pierwsze bardzo mi przykro z powodu kamery, ale wiem , że to już przeszłość choć zawsze szkoda jak traci się coś w wodzie. Przyznam szczerze, że jestem pod wielkim wrażeniem Twoich rzutów. Zastanawiam się ile lat będę musiał rzucać aby mieć taka precyzję jak Ty. Pozdrawiam?
opolski... To było wiosło
jaho xd... Kup nową za 2000zl
DJSebeQ... Ile kosztowała ta kanera!? , i powiedz mi gdzie mam ci wysłać nową kamere
Bartek ... Siemka Ace tak odbiegajac od tematu to daj jakiegos nowego moda na grupie albo zmobilizuj tych co sa bo sie robi syf ze zdjeciami martwych ryb raz ze tam jest gownoburza w komach dwa ze wbrew regulaminowi a trzy ze kiepsko sie oglada szczupaka palnietego w leb albo poderznietego nie przeszkadz mi i mysle ze wiekszosci ze ktos soie zabral ta rybe i ja zje tylko jak juz sie chce pochwalic to albbo ladnym zdj z ryba w jakotakim stanie albo juz upieczona
karpiol... Mogę sobie tylko wyobrazić jaki to ból!? Jakby mi mój aparat wleciał do wody byłbym gotów wskoczyć za nim bez zwracania uwagi na temperaturę. Teraz musisz pomyśleć o jakimś "gorilla pod" żeby się sytuacja nie powtórzyła.
czarowa... Może wyślesz mi jakieś przynęty na okonia
aKuKu... [*]
KUBSON ... 10:40 moment gdy kamera spadła do wody
Target ... życie...
Borzusz... I jak kamera żyje i czy tom wodę z łodzi wylałesz ?
Klocmen... Wyczyszczenie i wysuszenie 1000 zł ? hahahah za 50 zł ci wysuszą i wyczyszczą
Lubelsk... :(
Catch &... No przykra sytuacja. Życzę Ci Ace aby dało się to jakoś ogarnąć i żebyś mógł kontynuować swoje filmy - bo są kozackie!
Fishing... [Nie bądź mięsiarz, rozwiń opis :D]

Stało się to czego za wszelką cenę próbowałem uniknąć. Wiele rzeczy musiało wydarzyć się w jednym momencie, żeby po blisko 3ch latach bezproblemowego użytkowania moja kamera wylądowała w wodzie...
Technicy mówią, że nie ma praktycznie żadnych szans na uratowanie kamery...
Dziś [11.11.2017] o godzinie 20:00 startujemy z LIVE, w którym między innymi pogadamy sobie o tym co dalej z FWA.

To bardzo poważny dla mnie temat, także uprzedzam wszystkich śmieszków i mądrali, że nie ma tu miejsca na nieodpowiednie teksty.

[LISTOPADOWA MEGA PROMOCJA NA OPASKI FWA TEAM]
http://sklep.fishingwithace.pl/opaska-fwa-team-promocja-listopad-p-3.html

[LINKI]

OTWORZYŁEM SKLEP! DOŁĄCZ DO TEAMU FISHINGWITHACE!
http://sklep.fishingwithace.pl/

TWITCH - WPADAJ POGRAĆ I POGADAĆ!
https://www.twitch.tv/fishingwithace

[Oficjalna strona FishingWithAce] - Porady, artykuły, relacje znad wody, testy, wywiady i masa zdjęć.
http://fishingwithace.pl

[PATRONITE] - Jeszcze więcej, jeszcze lepszych filmów? Nowe łowiska, wędkowanie z widzami, filmy pełnometrażowe? Teraz w zasięgu ręki! Zajrzyj:
https://patronite.pl/fishingwithace

[FanPage FishingWithAce] - Najlepsza forma kontaktowania się ze mną, najszybsze informacje o moich połowach w formie zdjęć i krótkich filmów, których nie zobaczysz na YouTube!
http://facebook.com/FWATeam

[Grupa FishingWithAce Team] - Miejsce gdzie możesz zareklamować swój FanPage lub kaanał Filmowy, zapytać wielu doświadczonych wędkarzy o poradę, pochwalić się zdjęciem lub po prostu ze mną pogadać :)
http://facebook.com/groups/fishingwit...

[Grupa ZLOTU FISHINGWITHACE] - Grupa stworzona specjalnie na rozmowy o Zlocie Fanów FishingWithAce!
https://www.facebook.com/groups/16066...

[Instagram FishingWithAce] - Masa zdjęć i filmów z moich wypraw NAJSZYBCIEJ jak się tylko da!
http://www.instagram.com/fishingwithace/
Pawe? E... Mam taki sam cast mithela
Roman B... hoooo qwaaaa, szkoda :(
FerszuS... Ile cm pulse shad ?
ShA1N... Minuta ciszy [*]
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCCJwgfh6jDdDRKqYEIi3k-w