Staszek iGRAszkowski - SteamWorld Dig 2 PL #15 | Niszczymy przedostatni generator

SteamWorld Dig 2 gameplay PL // SteamWorld Dig 2 po polsku Czołem ludziska! SteamWorld Dig 2 to sequel platformówki z elementami metroidvanii, w której naszym głównym zadaniem jest utylizowanie pętli akcji: kop zbierz sprzedaj ulepsz. Nasza główna bohaterka, Dorothy, stara się odnaleźć swojego przyjaciela Rusty'ego, protagonistę z "jedynki", lecz przygody, jakie ją czekają utwierdzą Cię w przekonaniu, że nie będzie to łatwa wyprawa. Wesprzyj mnie: ♦ ♦ ► Wkrótce: ► Playlista: [$] Kup grę: Parowa pjona za wszelki feedback szery, lajki, suby i hejty! ___ [$] Napiwki: [$] Kup koszulkę: [$] Kup Bundle'a: ✔ Subskrybuj: ✔ Facebook: ✔ Grupa na FB: ✔ Grupa Steam: ✔ InstaGRAm: ✔ LIVE: ✔ Katalog gier:


Najlepsze komentarze:

Oliwer ... Staszek bije rekordy!!! 3 cog'i w pierwsze 2 minuty odcinka!
Plantix... Staszek! Nie idź jeszcze do generatora ostatniego! Na obszarze Windy Plains cały czas leć w górę a znajdziesz coś co jes tylko dla weteranów SWD2. Nie znam dokładnego położenia tego terenu ale wiem że to istnieje. Windy Plains albo na prawo albo na lewo.
Inni już to pisali ale powtórzyłem abyś nie musiał scrollować konentarzy w dół.
P.S. na końcowym bossie będziesz miał taki plot twist że głowa mała.
Oskar H... Staszek mam ciekawy pomysł jakie morze być zakończenie
Rasti wziął się naprawił częściami z bosa z pierwszej części bo był w tedy wybuch i część bossa jest w Rastim i pod koniec będzie coś takiego że Doroti się dowie i pójdzie w system by go uratować i fen się poświęci
Filipec... Staszek jak kupisz ten upgrade do jet engine to na windy plains lec górą bo tam jest ukryte przejscie
Sintel ... Zauważyłeś Staszku, że nazwa ulepszenia torby to lekkie nawiązanie do władcy pierścieni?
Newalic... Ogólnie nie lepiej zbierać więcej rzeczy, bo wtedy więcej pięniędzy bonusowo od bonusu?
Mary- M... Wciąż uwielbiam tą grę :'3 bardzo przyjemnie mi się ogląda wieczorem~
Andrzej... staszek w wiosce ludzi możesz teraz wejść do tej jaskini jeśli tam strzelisz
Dimitri... Staszek podpowiedź do końcowego bosa,,ludzie którzy przetrwali "
Proszę nie banuj mnie
Micha? ... 22:04 Staszek: Mam takie nie odparte wrażenie, że tam jest sekret... . Tam chyba było rozwidlenie wtedy co kopałeś, poszedłeś w dół, a na mapce tam było widać chyba miejsce z sekretem troszkę wyżej niż wtedy kopałeś. (Odtwórz film na tej minucie co podałem i popatrz na mapkę w prawym górny rogu to pewnie ogarniesz o co mi chodzi)
jak pod... A może spróbuj polecieć jak najwyżej się da jetpackiem. Może jest jakiś sekret (nie grałem tylko przypuszczam)
Cliper_... A mówili ,że muru głową nie przebijesz.
Alan Br... Wiem że gdzieś w na niebie jest sekretny challenge tylko nie wiem gdzie dokładnie chyba tam gdzie tak mocno wiało przy tym wysokim słópie pls sprawdź to tam jest super artefakt
Dawid03... Jak ja pamiętam, w tym grzybowym biomie pominąłeś jeden artefakt i kilka jej poziomów nie wyczyściłeś do końca.
Nadzwyc... Na pustyni pod tym słupem, gdzie musiałeś się trzymać, bo wiatr wiał jest zębatka, a na samej górze na niebie jest tajemnicza area :))
treshel... Kiedy kolejny odcinek, w poniedziałek?
Sier?an... 30:06 'I w ten sposób sobie zregenerowaliśmy całą wodę' :D
Konrad ... Staszek te strzelajace stworzenia Możesz zniszczyć jetpakiem
raw eng... Staszek proszę cie o nagranie odcinka z wszystkimi sekretami i kotami proszę cię ( kto za łapka w górę )
Alicja ... Cześć Staszek. wiem, że nie napiszę tutaj na temat aczkolwiek chciałam poinformować, że na gogu jest darmowa gra logiczno-przygodowa "Syberia", Jeśli się skusisz to promocja trwa jeszcze przez 4 godziny. Pozdrawiam :)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCot7HzzzGp1iVO2zL0jvzJA