Kuba Jankowski - JAKIE NARKOTYKI SĄ LEGALNE? | HAUST Kuba Jankowski ]

Grupa na facebooku: Często na co dzień je spożywamy, pochłaniamy nie zdając sobie sprawy, że mogą dla nas mnieć skutki podobnych do tzw. "twardych narkotyków". Poznajcie legalne narkotyki. SUBSKRYBUJ: INNE HAUSTY: Dlaczego przeklinanie jest zdrowe? Co się dzieje z Twoim ciałem po alkoholu? Jak zostać milionerem? Najgorsze kontuzje piłkarzy Dlaczego bąki śmierdzą? Dlaczego nasze filmy się zmniejszają? Co się dzieje z TWOIMI pieniędzmi z podatków? Zapraszam do siebie: TRUDNE PYTANIE: O CZYM NIE WYPADA MÓWIĆ GŁOŚNO? ILE JESTEŚ WART? PREZYDENT GEJ LUB LESBIJKA? CZY PRACA JEST SENSEM ŻYCIA? CO ROBISZ, GDY DOSTAJESZ NAGŁY NIESPODZIEWANY ZASTRZYK GOTÓWKI? JAK WYGLĄDA KRĘCENIE SONDY ULICZNEJ? CO BYŚ ZROBIŁ, GDYBY WYBUCHŁA WOJNA? CZY POLSCY ŻOŁNIERZE POWINNI WALCZYĆ NA UKRAINIE? CO MŁODZI LUDZIE SĄDZĄ O POLITYCE I POLITYKACH? WOLISZ ŻYĆ WYGODNIE CZY SIĘ ROZWIJAĆ? CO TO JEST PATRIOTYZM? NAJGŁUPSZE: CAŁA PLAYLISTA NRODY DARWINA POLITYCY AMERYKANIE [ INSTAGRAM ZŁODZIEJE BRODA POLSKA DEPRESJA CYCKI PAPIEROSY KOMUNIKACJA MIEJSKA SMUTNY AUTOBUS TAPECIARY SZKOŁA TVN TATUAŻE CAŁUJMY SIĘ CZY WARTO BYĆ PATRIOTĄ? KIM KARDASHIAN KOCHAM CZEKOLADĘ DAJ SIĘ POKROIĆ URATUJ ŻYCIE JAK ZAROBIĆ NA KUPIE? TOMASZ NIECIK LODOŁAMACZ GRAFOMANI WIERSZOKLECI MŚ W KATARZE. SPRZEDAJNE.. RÓB TO CO KOCHASZ CELEBRITY SPLASH WYBORY TO NIE TWÓJ OBOWIĄZEK OBYWATELSKI Wiem, że nikt nie czyta tych opisów. Nie chce Wam się :P Chociaż skoro czytasz te słowa, to może chcesz pomagać mi w rozwijaniu i popularyzowaniu kanału? :)


Najlepsze komentarze:

Pasiole... Potrzebny odcinek! Warto też poruszyć temat uzależnienia od pornografii i masturbacji.
Kili... Chipsy też uzależniają
Katarzy... 12 lat a znam to. Alko i nikotyne rozumiem
tomek12... Ja niestety pale papierosy ?
?ysa rz... tylko zielone ;* :) :')
?ukasz ... Ooo to już kiedyś było ;p no nie ważne. Pamiętam co pisałem wtedy pod filmem odnośnie marihuany. Trochę zmieniłem zdanie ale nadal widzę absurdy zwolenników legalizacji twierdzacych że marihuana nie jest szkodliwa. Jest tak samo lub podobnie szkodliwa jak papierosy chyba że nie jest palona tylko przyjmowana w innej formie. Jednak jako uzywka jest głównie palona. Z drugiej strony jest tak samo absurdalne ze można zażywać inne substancje które są według niektórych badań o wiele bardziej niebezpieczne niż marihuana i wiemy wszyscy o jakich substancjach mowa. Na marihuanie ciąży społeczne piętno i dlatego prawo jest tak niesprawiedliwe. Według mnie nielegalne powinny być przede wszystkim papierosy co do alkoholu trudno powiedzieć z jednej strony osoby ceniace walory smakowe różnych wyrobów alkoholowych byłyby pokrzywdzone z drugiej strony może to uratowaloby wielu ludzi. Choć i to jest wątpliwe bo osoby silnie uzależnione i tak lamalyby prawo a nielegalny alkohol byłby tym bardziej niebezpieczny. Jeśli jednak te dwie substancje są legalne to tak samo powinna być legalna marihuana, lsd czy grzybki.
Stay Fl... Potwierdzam, walka z marihuaną przy jednoczesnym piciu kawy to esencja hipokryzji.
mukmuk... Zgubiłeś pierwszy nawias w tytule
Artoria... Kofeina w bodajże innej formie (teina) jest też w herbacie. Nie zapominajmy o tym gdy chwalimy się "ja nie pije kawy".
Ciekawe czy jest też takie porównanie aktywności mózgu cukier vs alkohol vs kofeina. Czy tylko cukier tak kopie czy wszystkie używki?
A "inne prawo kilometr dalej" może jest bez sensu ale jest konieczne. Po to są granice państw i niezależne ich prawa. Inaczej cały świat obowiązywaloby to samo prawo co nigdy się nie stanie.
Mariusz... Ach jakie cudowne uczucie. Oglądać Kubę i jeść cukierki. A tak swoją drogą cukier nie jest narkotykiem. Zawsze mogę przecież przestać (jak zobaczę dno w torebce). Czy jak sam z siebie przestanę to "zażywać" to jest to narkotyk? Oszukujesz Kuba ;)
William... Dopiero teraz zauważyłem, że pousuwałeś wszystkie materiały z HAUSTa i zuploadowałeś je tutaj.
Lomax G... Nie mam ciotki Kryśki...
monio61... Powietrze też szkodzi, bo zawiera tlen, który wywołuje starzenie się. Dużo się mówi o przeciwutleniaczach....
Maciej ... Mam pytanie, Czy zdajesz sobie sprawę że cukrzyca nie jest od cukru?
iDman01... Kuba, dlaczego masz tak mało widzów?!
Pan Kow... Ciekawie mówisz, kolejny dobry odcinek :)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCz5tBsw7icg2hbgQBV7LhyQ