Andrzej Duda - MEGA MOCNE przemówienie z okazji 99. rocznicy odzyskania niepodległości

MASAKRACJA »
Sprawdź statystyki dla kanału "MASAKRACJA"! Kliknij tutaj aby przejść do statystyk »
► UWAGA - wulgarne komentarze prawdopodobnie zostaną usunięte (proszę używać *)
SUBSKRYBUJ na YouTube: https://goo.gl/rn24vU
Twitter: https://twitter.com/MASAKRACJApl
Facebook:https://www.facebook.com/MASAKRACJApl/

MASAKRACJA to odKODowany kanał dla tych, którzy chcą być na bieżąco z wydarzeniami politycznymi w Polsce.
Subskrybuj i zabierz głos w dyskusji, pamiętaj aby przestrzegać regulaminu YouTube (wulgarne komentarze będą automatycznie kasowane).

CZOŁEM WIELKIEJ POLSCE
=================================================
Adres e-mail mojego konta PayPal dla osób, które chcą mnie wesprzeć finansowo:

[email protected]

Dziękuję za wsparcie

Komentarze:

Ryszard... „Andrzej Duda, marionetka w rękach Żydów, sterowany przez teścia polakożercę J. Kornhausera, ostatnio skompromitował się między innymi haniebnymi przeprosinami Żydów za marzec 1968, przepraszając w ten sposób także ubeckich morderców żydowskich - „mordercę sądowego” Stefana Michnika i zbrodniczą prokurator płk. Helenę Wolińską Apeluję do innych organizacji patriotycznych, w pierwszym rzędzie do Ruchu Narodowego i organizacji Kresowian o podjęcie decyzji podobnych do Ligi Obrony Suwerenności i zablokowanie szansy wyboru zdrajcy Dudy na kolejną kadencję prezydenta RP.” https://jerzyrnowak.blogspot.com/
Andrzej Duda to koń trojański i największy SZKODNIK III RP z nadania PiS. https://www.youtube.com/watch?v=UFCzCMbuGXs
„Skala niemieckiej zbrodni była możliwa nie dzięki temu >> co się działo na obrzeżach Zagłady<< lecz tylko dzięki aktywnemu udziałowi Żydów w procesie mordowania swojego narodu. Tu kłania się bierność powszechna samych Żydów i postawy Judenratów, okrutne żydowskie policje w gettach” mówi prof. Krzysztof Jasiewicz, Focus historia Nr 2/2013, Żydzi byli sami sobie winni.
Radek M... Odzyskanie czego???Co on nitro wącha z Majorem
franol7... AUTOR: Jerzy Domański | Luty 12, 2018
Kolejny raz PiS przelicytowało ultrasów z prawej strony. Ze strachu przed powstaniem polskiego Jobbiku tak rozhuśtano nastroje, że na pytanie o antysemityzm w Polsce nie da się już odpowiedzieć lekceważąco. Że to tylko jakiś margines.

To, co się stało, jest przekroczeniem granicy, która powinna być zamknięta. Prezydent Duda posłuchał żądań narodowców, antysemitów i rasistów. „Zdjął jarmułkę” i podpisał nowelizację ustawy o IPN. Odsuwa to trochę moment, kiedy zjednoczeni i upasieni polityką umizgów, cichych sojuszy i nieformalnego poparcia ultrasi skoczą PiS do gardła. Jako za mało wyrazistej reprezentacji prawdziwych Polaków, zbyt potulnej wobec licznych wrogów Polski, z Żydami na czele. Przez tyle lat upychano pod podłogą i na strychach tragiczną prawdę o tym, jak to było między Polakami a Żydami w czasie wojny i tuż po niej. Jawnych antysemitów, których nie brakuje, trzymano w dużej odległości od realnej polityki. Ale to się skończyło. Już nie kryją się z poglądami i coraz butniej głoszą stare tezy. Bo w gruncie rzeczy obecna retoryka niewiele się różni od tej z lat 30. i czasów okupacji.

Prawica ciągle mówi o potomkach. Dzieciach takich czy innych. Teraz będą mogli mówić o sobie. Przyszedł moment, gdy do głosu dorwali się potomkowie szmalcowników i donosicieli. I morderców. Bo spór o morderców może dotyczyć tylko skali. Czy Żydów zamordowanych przez Polaków było minimum 30 tys.? Czy, tak jak piszą inni badacze, tych ofiar było ponad 150 tys.?

Podpisanie przez prezydenta Dudę, prawnika przecież, oczywistego bubla nie jest w jego przypadku niczym nowym. Ale jeśli PiS tak chce dotrwać do wyborów, będzie musiało jeszcze wiele razy pójść pod rękę z okrążającą je skrajną prawicą. Co znaczy, że będzie musiało przełknąć jeszcze większe obrzydlistwa niż Duda. Dla doraźnego zysku politycznego dopuszczono do głosu ludzi, za których można tylko się wstydzić. To, że poparcie dla PiS z tego powodu wzrosło, jest dla nas jako kraju i społeczeństwa wydarzeniem najgorszym z możliwych. Potwierdzeniem tego, o czym myśleliśmy, że jest już niemożliwe. Niestety, te nastroje potwierdzają tylko, że sami się oszukujemy. Bo nie przepracowaliśmy uczciwie, do bólu, jako społeczeństwo w rodzinach, szkołach i kościołach tego, co naprawdę było między Polakami i Żydami. Mamy więc ogromny problem.
piotr k... Andrzej Duda TW Juda , zdrajca Polski i Polaków . Przypomnij sobie szumowino jak twoi żydowscy mocodawcy , sprzeciwiali się na forum międzynarodowym Niepodległej i Wolnej Polsce . Nie lżyj szmato tylko przypomnij i judeoPOLONII.
wwnek1... To ohydna kreatura
d.j spe... ZYD ZYD ZYD KTORY NAS OGRABIL I NIE ZAMUJE SIE HANDLEM POLSKICH DZIECI. ZDRAJCA
Lechian... tych obietnic ktoe zostały spełnione juZ nie widzimy zapomnielismy onich ktory rzad spełniał obietnice do tej pory?? zaden wszystko na odwrót sie działo co naobiecywali, marsz niepodległosci pokojowo mozna byc patriota w ttym kraju nie bedac nazywanym nazista przez rzadzacych , rrówniez zle nie mówia o kibolach czasami ich bronia nawet młodzi waleczni ludziee ktorzy zmietli by z powierzchi iemi afrykanców w moment
Lechian... cieszmy sie ze nie mamy imigrantów ze jest 500plus ze podobno społki notuja zyski buduje sie statek lot działa i nie likwiduja godpodarki jak robili to poprzednicy
Teresa ... Podziękowanie i Szacunek dla PiS. Sił i wytrwałości. Obślizgły POzer niech sPADa!
kwaki 7... Widzę,że obelgi w stronę PAD lecą jedna za drugą. PRZYPOMINAM, że kadencja prezydencka - jeszcze trwa, kadencja parlamentu - jeszcze trwa. Nie przekreślajcie drużyny przed ostatnim gwizdkiem. Polityka nie jest spolaryzowana. Myślę, że bedziecie musieli odszczekac swoje komentarze.... P.S. co do aneksu - to nie czas i pora

Ciao It... NIECH ŻYJE POLSKA
Ciao It... To najlepszy prezydent od 89r
Ciao It... Piękne przemówienie
Chris W... Gratulacje Panie Prezydencie. Sasiedzie. Teraz czekamy na czyny. Ufam, ze piekne slowa o Polskosci obroci Pan w zeczywistosc. Chcialbym, zeby Pana wspominano kiedys tak, jak teraz Tych, ktorzy walczyli o nasza wolna Ojczyzne. ... czesc i chwala Bohaterom,
Jasna S... PISie ma do ciebie pytanie czemu zwykły pracownik albo nie taki zwykły który pracuję 3 lata w Markecie ma wypowiedzenia 3 miesiące, czy wy myślicie że pracodawca będzie czekał na pracownika 3 miesiące?, nie kiedy gdy pracownik pracuję 10 lat i chcę odejść muś przebrnąć przez 3 miesięczne wypowiedzenie i nie kiedy jest traktowany przez te 3 miesiące jak śmieć, Polak powinien mieć możliwość znalezienia sobie pracy ale jak tu znaleźć jak żaden pracodawca nie będzie czekał 3 miesięcy na pracownika, liczę że PIS w końcu coś z tym zrobi.
slugus ... Taki sam jak bolek tylko bardziej wyksztalcony..
Krzychu... blondynka z tyłu tak sie podsmiechuje jakby zaraz miala parsknac miechem na te wyglaszana propagannde
Konrad ... Hej duda ciebie polska oceni niezaciekawie..........
Max Max... ANEKS I reforma SĄDOWNICTWA Duda
Jarso N... i choćby nie wiem jakby się ten człowiek starał, to mojego głosu już nie otrzyma.
Źródło: https://www.youtube.com/channel/UClJJQPpB0cF5lJWf3J7uN_A