Łączy nas piłka - U 21: Skrót meczu Wyspy Owcze Polska

Reprezentacja Polski do lat 21 zremisowała 2:2 z Wyspami Owczymi w meczu eliminacji mistrzostw Europy UEFA EURO U21. We wtorek o godzinie 18:00 biało czerwoni zmierzą się z Danią. Subskrybuj kanał Łączy nas piłka Oficjalny kanał Polskiego Związku Piłki Nożnej materiały filmowe ze zgrupowań reprezentacji Polski: kulisy, reportaże, relacje, skróty meczów, bramki, treningi, wywiady, konferencje prasowe, Videoblog Błyskawiczny, magazyn Łączy Nas Futsal, wydarzenia na żywo / Official channel of the Polish Football Association footages from the Polish National Team's training camps: behind the scenes, coverages, recaps, goals, training sessions, interviews, press conferences and more. Oficjalna strona Polskiego Związku Piłki Nożnej Portal internetowy Facebook Twitter Instagram


Najlepsze komentarze:

monia15... Idiotyczne zachowanie Kownackiego. Osłabił drużynę, w skandaliczny sposób. Żadnemu graczowi nie przystoi takie zachowanie, a tym bardziej kapitanowi. Mam nadzieję, że wyciągnie wnioski bo jak będzie się tak dalej zachowywać, to kariery nie zrobi, a potencjał ma bardzo duży.
Shooter... Wstyd i Hańba
lukasgl... Kownacki do pierwszej. Nasi nie są słabi i całkiem nieźle grają. Ja mam trochę uraz do Czesia, bo to teoretyk i taktyk, praktyk też, ale jego drużyny nigdy sukcesów nie osiągały ot przeciętność.
Przemo ... Oho polaczki wyszły z nor w przerwie na toczenie kulek z gówna.
alan916... A na konferencji pierwszej reprezentacji Nawałka mówił, żeby szanować przeciwnika, bo niektórzy dopisywali już 3 punkty przed meczem.
dida099... Nie lubię krytykować, ale nasza obrona to tragedia, a Kownacki widać że jest w mega formie, ale jak dalej będzie się tak zachowywać to daleko nie zajdzie
Pan Paw... Szkoda Kapiego, że praktycznie nie gra w klubie, życzę mu żeby się gdzieś odbudował, zaczął regularnie grać. Widać, że się stara, ma talent i technikę. Jeszcze będziemy mieli z niego dużo pożytku w 1. reprezentacji.
Janusz ... Z wyspami Owczymi zremisować xD
WillBen... hańba !!!!!!!!!
jankes ... Kownacki co debil to nie mam pytań
Mateusz... szkoda, że WO nie wygrały
Krystia... Jaki dramat
Marcin ... Nie ma co mieć pretensji do nich, tak ich wyszkolili psychicznie i fizycznie.
Marcin ... Ten bramkarz wyszedł chociaż do jednego dośrodkowania?
Mi?osz ... Duma PZPN...
Trzeba znaleźć prawdziwe talenty bo po odejściu Lewego będziemy grali jak Luksemburg
Dawid ?... Jeden z drugim sfilmowane gwiazdeczki a wyniki mówią same za Ciebie..
Kamil B... za dużo ekstraklasy..
Emanuel... Szykujemy powrót do korzeni... Czyli za kilka lat mecze z Niemcami będą wyglądać tak "Panie daj aby było jak najmniej w plecy".
Mateusz... Loska wypierdalaj
W?adys?... Wstyd hańba jesteście nikim
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCFlGSuyqfui9DwttuET8MzQ