Kuba Wątły TV odc. 67 czyli Q&A cz.I

Kuba Wątły TV »
Sprawdź FEJM na youtube dla kanału "Kuba Wątły TV"! Kliknij tutaj aby przejść do statystyk »
Zostaw suba ( z dzwonkiem) i lajka
Facebook: https://www.facebook.com/KubaWatlyTV

Znany, bezkompromisowy i szczery komentator społeczno-polityczny. Nie cechuje Go jakakolwiek poprawność. Zapraszamy (+18)

Komentarze:

The Koz... Pan Piotr nie chciałby żeby jego śmierć odeszła bez echa i apolitycznie, bo poszłaby na marne. Sposób był oczywisty i nic tu nie trzeba interpretować.
slawek ... Przestań pierdzielić o tym samobójcy czy to pisior czy to platfus naprawdę nie ma takiego powodu aby się podpalać to są chorzy ludzie i tyle
Michal ... Pan ma tiki nerwowe albo się strasznie denerwuje występując przed kamerą. :D
zbyszek... Ja mam obawy czy tak zwana "Liberalna"( nie wiem czemu zalicza się do niej PO) opozycja nie uczyni sobie z samobójstwa Piotra Szczęsnego swego rodzaju "Liberalnego smoleńska" w ten sposób wejdziemy w retorykę PIS
6555ing... Kuba jestes watly.
franol7... Kuba! A. Toffler w "Szoku Przyszlosci" twierdzi ze to co u nas sie dzieje oznacza ze Polacy nie nadazaja za postepem technologicznym!
iPoty ich wykanczajapsychicznie ! Oni czuja ze nie nadazaja i nie rozumieja co sie wokol dzieje wiec szukaja "fundamentow" a wiec konserwatywnych wartosci ktore daja im poczucie bezpieczebstwa !
Polecam Tofflera(!) .Tam jest wyjasnienie tego co u nas sie dzieje !
Kazdy czlowiek ma pewna zdolnosc adaptacyjna do zmian i juak sie przekroczy te granice to on zaczyna miec brak poczucia bezpieczebnstwa i zaczyna szukac czegos co pozwoli mu to poczucie bezpieczenstwa odzyskac! Sa to na ogol wartosci konserwatywne, religia i narkotyki.
franol7... Kuba! jak zawsze z zainteresowaniem slucham co masz do powiedzenia i wyrazasz zawsze to co i ja mysle ! Pozdrawiam :)
Karol W... Dojrzałe demokracje, to przede wszystkim dojrzałe społeczeństwa, a te znacznie lepiej rozumieją różnicę w tym jaką rolę pełnią organizacje społeczne, obywatelskie,zawodowe,itd. a jaką partie polityczne i mimo tego że mają na siebie wpływ to niemożliwa jest zamiana tych ról (czego p. Wątły chyba nie ogarnia). Oparta na wymysłach krytyka, a co gorsze, pomijanie różnic ideologicznych (tak istotnych dla funkcjonowania państwa)na rzecz (widowiskowego) przedstawiania polityków i partii politycznych (bez różnicy) jako zło które trapi nasz kraj od 1989 r. świadczy o wyjątkowej niedojrzałości i niewiedzy, albo wyrachowanej podłej prowokacji godzącej w sukcesy z których możemy być tylko dumni. Skok cywilizacyjny, NATO, UE, bezkrwawa przemiana ustrojowa, wzrost gospodarczy, infrastruktura, prawa obywatelskie, rosnąca świadomość społeczna, to nie przyszło bez udziału polityków i za to jesteśmy im winni szacunek, p. Wąski Kubo
Ertix... Niech sie Kuba wypowie o systemie politycznym Chin. To by bylo interesujace.
Ela Las... Kuba, gdyby Tusk zajumal pieniadze z OFE, to kacza pokraka nie planowalaby jak je teraz wydac, bo nie da sie wydac ukradzionych pieniedzy. Kaczy ludzki pan przestal na glos planowac, kiedy sobie uprzytomnil, ze zamierza wydac pieniadze, o ktorych kradziez posadzal innych.
http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/jaroslaw-kaczynski-chce-pieniedzy-z-ofe-na-wsparcie-gospodarstw-domowych/mzv1ppb

https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/1667978,1,pis-likwiduje-ofe-gdzie-trafia-pieniadze-z-funduszu.readJoanna ... Od koleżanki która jest dobra z historii wiem że podobne apogeum/pik głupoty i zacietrzewienia w PL można było zaobserwować w połowie XVIII wieku. Wtedy pogoda(nie pomyłka;) i lepiej przystosowani sąsiedzi wyprostowali nam horyzonty myślowe..
marcin ... Kuba, jesteś znerwicowany i masz tik nerwowy.... Wyluzuj bo się wypalisz.
Oko Wie... Mam wyjebanehttps://youtu.be/fu33sxY916o
cezary ... w ilu krajach jest SYGNALISTA ? nieuku donosicielsko to było za caratu i kumuny a teraz jak zobaczymy że coś montujecie na szkodę Polski to najpierw w cymbał o potem raport złogu
Oko Wie... Wszyscy nas dym...https://youtu.be/F2fYUMWZLL0
Krzyszt... "Gwizdkowy" A whistleblower (from blowing the whistle) is a person who exposes any kind of information or activity that is deemed illegal, unethical, or not correct within an organization that is either private or public. The information of alleged wrongdoing can be classified in many ways: violation of company policy/rules, law, regulation, or threat to public interest/national security, as well as fraud, and corruption. Those who become whistleblowers can choose to bring information or allegations to surface either internally or externally. Internally, a whistleblower can bring his/her accusations to the attention of other people within the accused organization such as an immediate supervisor. Externally, a whistleblower can bring allegations to light by contacting a third party outside of an accused organization such as the media, government, law enforcement, or those who are concerned. Whistleblowers, however, take the risk of facing stiff reprisal and retaliation from those who are accused or alleged of wrongdoing. Kuba nie wiem co pis zrobi z ta dyrektywa unijna ale w UK ta ustawa chroni osoby ktore zareagowaly na jakas patologie i sa za to jechane w pracy. Ustawa chroni tylko jezeli udowodnisz ze dzialales w interesie publicznym. Oczywiscie tutaj znaczy to co innego niz w 14 RP
Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCYJPxh7mgthNkJLnMxaXzcA