Telewizja Republika - M. KRÓL, A. STANKOWSKI, R. GROMADZKI PRZYSZŁA NOWA WŁADZA I NIE MA ZAMIESZEK NA MARSZU

Oglądaj nas i czytaj także na portalu www.telewizjarepublika.pl codziennie nowe wiadomości z Polski i świata!


Najlepsze komentarze:

JÓRAND... Słuchając redaktorów biorących udział w tym programie, mówiących tak wiele ciepłych słów na temat POLSKI aż człowiek nie dowierza że to morze być prawdą a morze śni na jawie.Wielkie dzięki i szacunek.
Zofia W... Panie Adrianie jedzie Pan do Gliwic,a zobaczy Pan jak sie maja dobrze bolszewickie ulice przy koszarach i armii ludowej tam jest i tp,jedna za druga,a prezydentuje tam tyle samo co zelechowska Hajka w Warszawie i ani ruszyc go nie idzie z tronu,ktory sprawuje chyba przez zasiedzenie.
Zofia W... Duda mial maszerowac tam gdzies z bolszewickimi poprzednikami do spolki,wiec nie ogladalam marszu coby nie ogladac tych lajdackich fizjonomii.
Sebo Pw... Dudus jeszcze moznabylo Kwasniewskiego i Cioszewicza zaprosic.. Zaluje, ze glosowalem na ta Horagiewke...
Jan Tor... Znowu sie ""rajcujecie?"... zydowskimi "pamfletami" o wolnosci I niepodleglosci...Nacpaliscie sie czy durniow udajecie???.====================jasiek z Torontohttp://polskawalczaca.comP.S. NIE MA WOLNOSCI BEZ WLASNOSCI.... A jaka jest to wolnosc jesli wlasnosc jest suto opodatkowana????
Aleksan... Moi ulubieni Redaktorzy, choć dosadziłabym do Panow redaktorów Gadowskiego i Sumlinskiego. Ale i tak bardzo dziękuję i to w tak szczególnym dniu.
janusz ... Prawda jest ze Polska jest stawiana w necie jako przyklad kraju wolnosci . Przykladem jest np . filmik , ktory obejrzalem ostatnio ,,Poland , the most Redpilled country on earth''. Kazdy kto ogladal film Matrix wie ze glowny bohater filmu dostaje do wyboru dwie pigulki , niebieska i czerwona . Niebieska oznaczala zycie w blogiej nieswiadomosci ( spokojne zycie ) a czerwona pigulka oznaczala prawde i byc moze zycie pelne wyrzeczen . Redpilled oznacza ze my , Polacy wybralismy prawde . Jezeli chodzi o wolnosc slowa to nie ma takiego drugiego kraju w Europie czy w swiecie Zachodu gdzie bylaby ona tak szeroka. Wszystkim widzom zycze milego przezywania tego naszego swieta.
np. pio... Istnieje lewica niekomunistyczna? Lewica "z ludzką twarzą"? Konstruktywna? Kulturotwórcza? Patriotyczna? Katolicka!?
np. pio... Istnieje lewica niekomunistyczna? Lewica "z ludzką twarzą"? Konstruktywna? Kulturotwórcza? Patriotyczna? Katolicka!?
Thorner... duduś idzie w zaparte i bezczelnie udaje, że nic się nie stało...
Adam No... nie ma zamieszek bo obecna władza akceptuje ksenofobów, rasistówów, faszystów - idą brunatni, idą brunatni....
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCc282c_TN8xIba_Z6GaDnQw