Baw się ze mną - zabawki dla dzieci - Kids Toys Polish - JULIAN GRA W MINECRAFT'A NA ŻYWO TRYB PRZETRWANIE! Playmobil Film polski Rodzina Wróblewskich

JULIAN GRA W MINECRAFT'A NA ŻYWO TRYB PRZETRWANIE! Playmobil Film polski Rodzina Wróblewskich SUBSKRYBUJ nasz kanał za darmo jeśli kochasz zabawki ZOSTAW ŁAPKĘ W GÓRĘ! jeśli Ci się podobało PODZIEL się tym filmem ze znajomymi! Link tutaj: Kanały, które również mogą Cię zainteresować: Zrób to sam Polski: Playmobil historyjka playmobil po polsku rodzina: Playlisty, które mogą Cię zainteresować: Wszystkie nasze filmy Historyjki Playmobil : Zabawki dla dziewczynek: Zabawki dla chłopców: Toy Stories Fun: Subskrybuj nasz kanał, byś zawsze był/a na bieżąco z naszymi najnowszymi filmami! Codziennie dodajemy dla Was nowe filmy! Nasi widzowie mają od 2 do 90 lat. Jeśli nie chcesz przegapić żadnego z naszych filmów, subskrybuj nasz kanał! Dziękujemy ! Wyjaśnienie: Niniejszy kanał jest całkowicie niezależny. LEGO®, PLAYMOBIL®, PLAY DOH®, DISNEY®, BARBIE® ani żadna inna marka prezentowana w naszych filmach nie sponsoruje, nie autoryzuje naszych filmów, ani w żaden inny sposób nie wspiera naszego kanału. Spodobał ci się ten produkt? Możesz go znaleźć na Amazonie pod tym linkiem: Niniejszy kanał jest członkiem programu partnerskiego Amazon EU, dlatego umieszczamy pod filmami linki tego reklamodawcy.


Najlepsze komentarze:

Jacek W... 5:20 to nie żwir ani drewno tylko ziemia
Jacek W... Jak ci wolno idzie drewnianym kilofem to zrób kamienny
Karolin... Sadysta owce zabija ???
TheAlef... ja Mam figurkę Z Minecrafta
Marta P... Ja mam innego Juliana ma złote włosy
XQKRIST... Nagraj FnafXD
Olek Mi... To no jest szkjera to jest kilof
Wiktor ... To czarne to jest dym żeby odpalić coś
kittyka... Jak gralam w minecraft na przetrwaniu to bylam w wiosce 1000 razy
Anna Ko... Julek! Ja terz gram na survivalu
Gosilda... XD
Ania J... Super filmik ?
E B... Jak ci ludzie we wiosce są w domach z tobą i jak jest zombie to jak ten czlowiek podblizy sie do zombie to ten czlowiek moze sie zamienic w zombiaka.
Oliwka ... O taki kozak a nawet smoka na kreatywnym nie pokona
mazur05... Elo
kreteck... Na końcu odcinka mogłeś zrobić łóżko w minecrafcie i by szybciej był ranek?
Paulina... Stracić życie
Kot Kot... Typowy Julian ma niemieckiego Minecrafa xD
Jacek W... Masz wełnę to zrób łóżko
Jacek W... Kamienna siekiera to nie najmocniejsza siekiera
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCIs888Ueul9715JStcYLmYw