Ultra Śmieszne Shoty - CARRIONER ROZPŁAKAŁ SIĘ NA ŻYWO, SZOK!


▼ROZWIŃ OPIS▼ ZASUBSKRYBUJ kanał ➛ ✍️ i zostaw DZWONEK NIE ZAPOMNIJ ocenić filmu ➛ będę ci WDZIĘCZNY Współpraca / Kontakt ➛ [email protected] FANPAGE ➛ https://www.facebook.com/ultrasmieszn... Ultra Śmieszne Shoty to kanał, na którym znajdziesz najciekawsze, najlepsze momenty tzw. "dymy" z polskich transmisji na żywo (tzw. shot z live, oddshot). Wszyscy twórcy, których znajdziesz na tym kanale zezwolili na tego typu urywki ze stream i nie mają nic przeciwko. Moje krótkie powtórki z live mają na celu wyjaśnienie sytuacji, która jest podana w tytule. Jest to kanał czysto informacyjny oraz rozrywkowy dla osób, które nie mają czasu, by oglądać pełne streamy, a chcą zobaczyć nowe oddshoty, najlepsze akcje i...

Najlepsze komentarze:

Promate...I ta muzyka z wiedźmina w tle
Ksardox...Carrioner choruje na nieuleczalną chorobę - bandę jełopów w sekcji komentarzy
Smerfny...Jezusie nazareński.. to już człowiek się wzruszyć nie może?
Katarzy...No bo kurwa przyjebali się do tego Carrionera jakby był jakiś najgorszy. Forma jego przekazu jest ostra i dobitna, ale on wkłada masę pracy w to co robi a ktoś kto ma IQ -3 będzie zgłaszał jego kanał, bo nie umie rozróżnić prawdziwego życia od filmu. Osobiście go lubię oglądać, bo za tymi przekleństwami i wrzaskami kryje się dużo więcej i warto jest czasem posłuchać i zdjąć klapki z oczu i uszu.
Ragezdw...Smutne, oglądając to dzisiaj widzę ilu ludzi w sensie widzów się od niego odwróciło :/ Najważniejsze że dalej robi to co lubi i się nie poddał pomimo fali hejtu i 3 skasowanych kontach : )
mat mat...:(
3000 Mi...jak bym pisał prace na temat debilizmu to był by tytuł carrioner i mózgu 6 latka a to stary wyleniały pierdziel :( ps dodaj serduszko prosze :)
BigBadM...Jest jakiś dłuższy shot gdzie mówi o tym?
twoja s...O kurwa to, to jednak czlowiek? Pajacu..
SCP-682...Dobra nie mówmy o tym toksycznym śmieciu, który nie potrafi uszanować religii innej osoby.


okno ok...carrion jest spoko w hoooj
Magdale...Jestem z Tobą Carrionerek,buziaki ?
xJ-cob...Carrioner generalnie dobre shoty robi
Matthew...Check woodprix handbook if you want to make it cheaper and better.
Power C...szok i niedowierzanie
jakim cudem on płacze?
przecież to terminator, nie człowiek
nordic ...Chuj kogo to obchodzi
__serdu...Każdy ale to kurwa każdy! !!! Kiedyś pęka..
ZooL...Sorry ale w liceum wieczorowym dla doroslych nie ma czegos takiego jak praca dyplomowa XD wiem bo bylem, wiadomo moze ktos cos takiego dac na "zaliczenie/zdanie" przedmiotu... ale w takim liceum czego kolwiek nie dasz i tak zdasz... =D
Khalimo...Bo mężczyzna to płakać nie może
Kluski ...Wyjebane jaja
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/channel/UCwEBrf-vM-VY4PD7idw0cFw