Witaj w serwisie youtubersi.pl! Serwis poświęcony jest Polskim youtuberom!
Na bieżąco synchronizujemy konta youtube, twitch, instagram polskich youtuberów, reklamujemy i promujemy youtuberów/streamerów w internecie oferujemy kompleksową obsługę w kodowaniu skryptów i wszelką pomoc w rozwoju.
Mamy już
filmów! nowe filmy już za chwilę! Dzięki naszej stronie będziesz na bieżąco!
Diabeuu

KRÓLIK POWALIŁ DOBRODZIEJA! - DBD

Diabeuu »

Data dodatnia:7-12-2017

Dead By daylight po polsku

Koszulki- http://diabeuu.teetres.com/wszystkie

Link do Facebooka - https://www.facebook.com/diabeuu


Dostępne na platformę PC Windows Dead by Daylight oparte jest na motywie, który był fundamentem niezliczonych filmowych horrorów. W grze czwórka zwykłych śmiertelników próbuje przeżyć starcie z nadnaturalnie silnym i niezwykle trudnym do ubicia mordercą. Aby ocaleć, potencjalne ofiary zostają zmuszone do współpracowania ze sobą, ale nie oznacza to wcale, że zawsze powinny mieć na uwadze los swoich towarzyszy. W każdej rozgrywce pojawiają się bowiem liczne okazje do zdradzenia sojuszników, gdyż ostatecznie priorytetem jest przetrwanie naszej postaci, nawet kosztem śmierci innych ludzi. Gracz kierujący mordercą uzyskuje dostęp do sporego wyboru uzbrojenia i w bezpośrednim starciu prawie zawsze okaże się zwycięski. Dlatego ofiary muszą wykazywać się sporą pomysłowością, unikać walki w zwarciu, zastawiać pułapki i w razie potrzeby nie wahać się wziąć nóg za pas. Kierując mordercą, akcję obserwujemy z perspektywy pierwszoosobowej. Natomiast grający jego ofiarami otrzymują widok z kamery TPP, co pozwala im na lepszą orientację w otoczeniu i umożliwia np. zobaczenie tego, co jest za rogiem bez konieczności zdradzania swojej pozycji. Do wyboru jest kilku morderców i każdy dysponuje unikalnymi umiejętnościami. Co ciekawe, pozostali uczestnicy zabawy odkrywają z kim mają do czynienia dopiero przy pierwszym kontakcie z wrogiem. W połączeniu z proceduralnie generowanymi mapami zapewnia to rozgrywce nieprzewidywalność i sprawia, że ofiary nigdy nie będą mogły czuć się bezpieczne.
Źródło: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=30364
Komentarze:
Evil Exotic Czy tylko ja tęsknie za poprzednią ekipą..?
Katarzyna Kurowska 5:22 ...jaaaaa uwielbiam ją, ona tu jest i kampi na mnieee!
Konrad Dziuba ja sie czuje zgwałcony jak mnie w kukurydzy znajdzie
xd xdxdxdxdxdan Tego kampera było raportować :P
MrQalarepa TV Co
Eteer ツ Ah szkoda tego fioletowego klucza :(
Maciek Wachowiec czemu nie wynieśliście tego fioletowego klucza ?
Murasaki 25:31. "Ja też w ogóle nie wisiałem" :P
jakoa gamingg Likes
Marcin Nowak Egzystencjonalny ziomeczek Kiszak XDDDDD
Patryk Diabeuu mega fajny odc może na na następny odc kanibal?
BineR Te dubudu to trochę jak ScoobyDoo xD
Morfeusz gg Daj serduszko
Daro4EVER like
confident confident ranga 1 = gwałt
EPIeu Like
Konior Bartosz 3:25 diabeuu to był dobry klucz, są 3 rodzaje kluczy: złamany(zielony), ten co ty znalazłeś, już nim możesz otworzyć klape i uciec, jest jeszcze czerwony ale nie pamiętam co on tam dodatkowego miał ;)
Magda Garczynska Super odcinek
Dobrodziej To niezly pierwszorangowiec co ginie w kazdym meczu :<
Tynna Hatter 0:06