Witaj w serwisie youtubersi.pl! Serwis poświęcony jest Polskim youtuberom!
Na bieżąco synchronizujemy konta youtube, twitch, instagram polskich youtuberów, reklamujemy i promujemy youtuberów/streamerów w internecie oferujemy kompleksową obsługę w kodowaniu skryptów i wszelką pomoc w rozwoju.
Mamy już
filmów! nowe filmy już za chwilę! Dzięki naszej stronie będziesz na bieżąco!
eMisjaTv wiadomości wydarzenia fakty opinie dziennik relacje newsy polityka historia gospodarka ekonomia świadkowie zdarzenia wypadki prawda  drugie dno

Sumliński: Lepper miał wiedzę, która mogła zatrząść sceną polityczną

eMisjaTv »

Data dodatnia:7-12-2017

Na podstawie wstępnych ustaleń stołecznej komendy policji oraz wiedzy majora Budzyńskiego, Wojciech Sumliński wykluczył możliwość włamania do siedziby Samoobrony poprzez słynne rusztowanie, ustawione w dniu śmierci Andrzeja Leppera tuż pod oknami lokalu partii. Zdaniem Sumlińskiego zabójca musiał dostać się przez drzwi otwierane kodem elektronicznym. Kombinację znało zaledwie kilka osób z najbliższego otoczenia Andrzeja Leppera.

Wciąż nie udało się ustalić, czy zbrodni dokonał bliski współpracownik przewodniczącego Samoobrony, ale pozostawione ślady nie pozostawiają wątpliwości - to nie mogło być samobójstwo.

Jest także motyw. Wojciech Sumliński twierdzi, że Andrzej Lepper dysponował wiedzą, która mogła wstrząsnąć polską sceną polityczną. Za pomocą Tomasza Sakiewicza próbował skontaktować się z Jarosławem Kaczyńskim. Chciał przekazać pewne dokumenty. Nie zdążył...

Przypominamy o możliwości wsparcia finansowego naszej stacji.
Darowizny można kierować na konto Stow. Robotników Chrześcijańskich w Łodzi,
Polski Bank Pocztowy: 20 1320 1449 2637 4622 2000 0001
(Tytułem przelewu: eMisjaTv – wsparcie)
lub na nasz PayPal: redakcja@emisja.tv
oraz poprzez portal: https://patronite.pl/emisjatv

Facebook: https://www.facebook.com/eMisjaTv/
Twitter: https://twitter.com/emisjatv
Komentarze:
eMisjaTv Przypominamy, że wciąż trwa publiczna zbiórka pieniędzy na nasze nowe studio.
https://zrzutka.pl/nowe-studio-dla-emisji
Marcin Dziedzic Ci sami .z 89.
Elżbieta Skalska Był niewygodny mieszał w i nie pozwalał rozwalić Polski. Za dużą miał wiedzę na temat przekrętów. Musiał zginąć
Finkelstaibach Ritenstumberg jednp mnie zastanawia. Dlaczego nie zabezpieczyl sie? przeciez wiedzial ze moga mu cos zrobic. Nie zabezpieczyl sie jakimis dokumentami gdzies w sejfie, u bliskich itp? nieprawdopodobne
Maciej Z Sumliński to skończony oszust. Lepper wiedział o czymś o czym teraz wie Piskorski. A te gnoje z PiS-u go prześladują trzymają w więzieniu.
Jerzy Frejda Tomasz Rutkowski zobacz co z jego dzieckiem zrobili a za to, że szuka własnegom dziecka prubują go wykończyć https://youtu.be/e2AyKUE2BXc ten film jest dowodem polubcie Stronę Marsz Przeciwko Bezprawiu
Turbo Roman chlopie gadasz to w nieskonczonosc,faktry juz jakies podaj,dowody na cos bo zaczynasz nudzic
Tomasz Rybak Ciekawe pytania
A N K H okna mogly byc pootwierane aby ulotnil sie gas ktorym wszystkich uśpiono a później zrobiono to co zrobiony (drzwi i kod to dla takich bandytow to zapewnie mały problem.)
Janina Jurek Jak zawsze znakomita jakosc dzwieku i tresci znakomite .
Mieczysław Sylwester Kazimierzak Tragiczna śmierć mojego brata Janusza pokazała jak we wrocławskich warunkach za KORUPCJĄ KOŚCIELNO-DUCHOWĄ poszła ŚWIECKA.
dawid L moge pisac
dawid L Nie moge pisaxc! faken
Galaxy Stern za PO zawsze jakies cuda sie dzialy ...
Aleks Pe Pan Wojtek ma RACJĘ. Pozdrawiam.
lysy518 A ja bym sprawców szukał w Izraelu ,no i mocodawców też tam
Iris Poniżej sa komentarze, które sugerują, że zabójstwo Leppera to sprawa CIA a dziwnym zbiegiem okoliczności był sola w oku dla PiS aż Kamiński wymyślił aferę gruntową a zibro "rozporkową". Bardzo chcieli go zniszczyć. A pan ani słowa o PiS. Jakby mial na celu kierownie sprawy na flaszywy trop? Niech pan wreszcie wyduka coś konkretnego.
Laura Bielak Efekt Sumlińskiego: może mówić o politykach, co chce, przytaczać najróżniejsz zarzuty i ...nic. Żadnego pozwu!
J Jpolak Tak przy okazji , sobaczcie co wyprawiają niby polscy posłowie w Sejmie , przecież to potomkowie tzw ,komunistów, Sejm jest opanowany przez agentów antypolskich , bronią swoich pobratyńców .Sejm jest przykładem rasizmu , faszyzmu i antypolonizmu , a wmawiają Polakom ,że są antysemitami . Sejm 08.12 ,2017r.
J Jpolak Panowie co by nie mówić to szkoda odważnego człowieka , nie on jeden padł ofiarą antypolskich typów .