Witaj w serwisie youtubersi.pl! Serwis poświęcony jest Polskim youtuberom!
Na bieżąco synchronizujemy konta youtube, twitch, instagram polskich youtuberów, reklamujemy i promujemy youtuberów/streamerów w internecie oferujemy kompleksową obsługę w kodowaniu skryptów i wszelką pomoc w rozwoju.
Mamy już
filmów! nowe filmy już za chwilę! Dzięki naszej stronie będziesz na bieżąco!
niezaleznatelewizja NTV

Sejmowa gra wokół GMO

niezaleznatelewizja »

Data dodatnia:7-12-2017

Transmisja na żywo ze studia NTV w Sobótce.

Wspaniali widzowie NTV. Nasz projekt utrzymuje się z darowizn. Drodzy widzowie, wesprzyjcie nas przelewając dowolną kwotę na Fundację Dobre Wibracje (szczegóły na stronie NTV)
http://niezaleznatelewizja.pl/o-telewizji/wsparcie-finansowe/
Komentarze:
Jacek Fe Gmo, geoinżynieria - chemtrails, metale w postaci nanocząsteczek w (UWAGA) tzw. "lekach", suplementach diety, pestycydy, herbicydy, fungicydy, insekcydy, nawozy chemiczne, stymulatory wzrostu + glifosat (roundap), w produkcji wszelkiej żywności wegetariańskiej dla ludzi, antybiotyki, szczepionki, hormony, gmo używane przy hodowli zwierząt przeznaczonych dla przemysłu spożywczego, fluor w wodzie i kosmetykach, wszechobecne aluminium, rtęć, ołów, dwutlenek tytanu, itp. itd. = cicha zgoda władzy dla celowej kontroli i depopulacji społeczeństw tzw. zachodu + zalegalizowana inwazja islamu = 3 wojna światowa a po niej czip rfid dla każdego człowieka na ziemi (wypełnienie apokalipsy Janowej) , chwilowe rządy antychrysta, tzw. wielki ucisk - w tym prześladowania religijne, pokłon bestii - patrz apokalipsa Jana (nwo - jeden światowy mega rząd) i wówczas wypełni się moim zdaniem zaplanowana przez Stwórcę w imieniu Jezusa Chrystusa, apokalipsa, koniec tej ziemi (jak za potopu, w którym tylko Noe i jego najbliżsi znaleźli się sprawiedliwi w oczach Stwórcy), 1000 letnie królowanie Pana Panów i Króla Królów - Jezusa Chrystusa i wielki sąd nad ludźmi. Żyjemy w okresie łaski, pokutujmy szukajmy Boga, nawracajmy się do niego i jego świętego prawa zawartego w 5 ksiągu mojżeszowym, całą prawdę i masę nieomylnych proroctw znajdziecie w Słowie Bożym - Piśmie Świętym (nie znajdziecie 100% tej prawdy w żadnej oficjalnej i zorganizowanej religii (np. mormoni, świadkowie jehowi, katolicy, protestanci, itd.), w żadnej sekcie. Tylko żywe Słowo Boże ukarze wam prawdę o wszechświecie i o istotach cielesnych i duchowych, w Biblii której to najbardziej odstępczy kościół na ziemi - rzymskokatolicki z siedzibą w Watykanie - zakazywał na przestrzeni wieków (indeks ksiąg zakazanych) i który to mordował świętych ludzi (patrz inkwizycje) znajdziecie wszystko, ot instrkucję do życia. Siła, moc i zbawienie w Jezusie Chrystusie. Pozdrawiam cieplutko :)
Adam Zalewski Sekta NTV znowu nadaje.
Tomek Wysocki Jeżeli GMO wejdzie, to już nie wyjdzie, bo korporacja będzie mogła skarżyć Polskę za straty
wojciech gawronski Nasi pracownicy tzw rzad swoje a my swoje to zmierza do rewolucji do jakiejś wojny domowej
Urszula Klimko Nie tylko w Polsce rząd nie słucha społeczeństwa- niedawno oglądałam wykład Christiana Felbera w Schumacher College, Christian jest współzałożycielem organizacji Ekonomia Dobra Wspólnego (Economy for the Common Good- ECG) zajmującej się zmiana paradygmatu w ekonomii, z ekonomii kapitalistycznej na ekonomię dobra wspólnego. Otóż np. w Austrii zrobiono badania opinii publicznej i 80% społeczeństwa opowiedziało się za postulatami ECG, społeczeństwo widzi pasożyta jakim jest kapitalizm, ludzie są zmęczeni i chcą innego świata. Tymczasem premier Austrii pojechał na szczyt UE i opowiedział się "w imieniu" narodu austriackiego za kapitalistycznymi postulatami Unii a przeciwko ECG. Także, wygląda to znajomo..
zora Polar PO I PIS TO ZDRAJCY NARODU POLSKIEGO ,OSZUKALI.PRECZ Z GMO,
Ogòrek Zielony Muszyn to sa ci ILUMINACINLUDZIE LUCYFERA PRZEKLINAM ICH
Ogòrek Zielony KurestwoGMO to trzeba bys swinia w ludzkim ciele zyby faszerowac ludzi i dzieci zaraza rakotworcza banda chce narod wytruc
Urszula Klimko jaki sukces? nie widzę tu żadnego sukcesu.
Bugs Banny Głosowałem na PIS i jest mi wstyd,a myśliałem że ten rząd naprawde jest Polski !!!
Alicja Parma GMO musi zniknąć z Polski, z całej Europy i z całego Świata.
Mr Q To kolejne oszustwo i pozorny sukces. Po chusteczkę nam rejestr jak ma być ZERO GMO. To co kużwa będziemy w tym rejestrze rejestrować barany. NIe ma GMO i nie ma rejestru . Tych posłów skurwieli to wygonić z tego Sejmu, ale to darmozjady i zdrajcy ,,,!
Ala Motek Suwerena mają gdzieś daleko i głęboko
maja09 Po obradach podkomisji widać totalną ignorancję prowadzącego i posłów strony społecznej.
Nasuwa się pytanie: kogo reprezentują w sejmie te (p)OSŁY?????
To ciągłe boksowanie się strony społecznej z parlamentarzystami dowodzi, że nie nadają się oni na reprezentację Polaków w sejmie !!!!
zbigniew benkowski https://www.youtube.com/watch?v=3ivpJx3gkMY cała europa jest już tym badziewiem zagrożona!!!
Dora One W tej ustawie niepokoi również fakt, że sprawia wrażenie przygotowanej dla dużych podmiotów gospodarczych. Jak masz pieniądze i ludzi to sobie załatwisz pozwolenie i przejdziesz jakoś przez tą biurokrację.
Dora One Zachowanie niektórych ludzi jest całkowicie aspołeczne. Tworzenie takich projektów ustaw jest działaniem przeciwko własnemu narodowi, przeciwko drugiemu człowiekowi. Gdzie jest empatia i uczciwość decydentów? Politykiem nie powinien być człowiek, który świadomie niszczy własny naród, okłamuje swoich wyborców i składa obietnice przedwyborcze bez pokrycia.
Bozena Bania Brawo wy walczycie za wszystkich
Roberto MP Dziękuję za walkę! komentarz również dla statystyk..
aa bb Dzięki za materiał, mam tylko prośbę o poziomowanie dźwięku przy rozmówcach telefonicznych czy ze Skype, ewentualnie przyciszenie mikrofonów w studio bo różnica poziomów decybeli jest spora.