Witaj w serwisie youtubersi.pl! Serwis poświęcony jest Polskim youtuberom!
Na bieżąco synchronizujemy konta youtube, twitch, instagram polskich youtuberów, reklamujemy i promujemy youtuberów/streamerów w internecie oferujemy kompleksową obsługę w kodowaniu skryptów i wszelką pomoc w rozwoju.
Mamy już
filmów! nowe filmy już za chwilę! Dzięki naszej stronie będziesz na bieżąco!

GTV#46: System treningowy ŚNIEŻNIK STRZELNICA W POWIECIE

GUN TV PL »
Sprawdź FEJM na youtube dla kanału "GUN TV PL"! Kliknij tutaj aby przejść do statystyk »
"SOKÓŁ - Strzelnica w powiecie" to nowy projekt ministerstwa Obrony Narodowej, którego celem jest popularyzacja strzelectwa w Polsce, poprzez rozwój programu budowy strzelnic. Oto jedyny dostępny medialnie zbiór prelekcji z konferencji poświęconej temu zagadnieniu, która odbyła się 9 i 10 grudnia na stadionie PGE Narodowym.

Prelegent: Ppłk dr inż. Sławomir Stępniak - "System treningowy ŚNIEŻNIK

►...
Komentarze:
lostins...Ale co ten facet sugeruje .... że zamiast prawdziwych strzelnic, ludzie mają "strzelać" ze światełek ? Jako posiadacz broni palnej mówię : HA HA HA HA HA HA HA :D Co za bzdury ... Jeśli ktokolwiek wierzy, że to może zastąpić realne strzelanie, to jest po prostu głupi, lub sądzi, że inni są na tyle głupi że mu w to uwierzą. Ten system jest ciekawy, ale jako jakieś uzupełnienie realnych strzelań, ale w żadnym wypadku ich nie zastąpi, nawet w minimalnym stopniu.
Micha? ...Anuluje SUBSKRYPCJĘ.
Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCwyIUPe5wnv9Dx4RYI7nL3Q

X